Odkurzacz ręczny...

239.00

Odkurzacz ręczny Dirt Devil DD5001

BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ RĘCZNY

Odkurzacz ręczny Dirt Devil jest całkowicie bezprzewodowy i zasilany zintegrowaną baterią litową 14,8 V. Dzięki adapterowi i uchwytowi do mocowania na ścianie można w pełni naładować odkurzacz w ciągu 5 godzin.

  • Zasilanie: wbudowana bateria

  • Max. moc: 80 W

  • Pojemność zbiornika na kurz: 0,5 l

  • Max. moc ssania: 6000 Pa

  • Waga: 1,3 kg

  • Czas pracy: 20 min

  • Czas ładowania: 5 h

  • Waga: 1,3 kg

20 MINUTOWA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Po pełnym naładowaniu odkurzacz ręczny Dirt Devil może być używany nieprzerwanie przez 20 minut, przed koniecznością ponownego naładowania.

ZINTEGROWANE ŹRÓDŁO ŚWIATŁA

W górnej części odkurzacza ręcznego znajduje się lampka, która ułatwia widoczność trudno dostępnych miejsc bez dostępu światła dziennego.

POJEMNIK NA PYŁ O POJEMNOŚCI 0,5 LITRA

Kurz i brud zasysany przez odkurzacz trafia bezpośrednio do pojemnika na kurz. Pojemność tego pojemnika wynosi maksymalnie 0,5 litra. Po zakończeniu pracy można go opróżnić bezpośrednio do kosza na śmieci.

Odkurzacz ręczny bezprzewodowy Dirt Devil DD5001Dirt Devil EAN8711252475103

239,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Odkurzacz ręczny bezprzewodowy Dirt Devil DD5001?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie