Odkurzacz workowy Dirt...

509.00

Odkurzacz workowy Dirt Devil DD2002

ODKURZACZ WORKOWY

Odkurzacz Dirt Devil zbiera kurz za pomocą worka o maksymalnej pojemności 2,5 litra. W odkurzaczu można używać zarówno płóciennych, jak i papierowych worków na kurz.

DUŻY ZASIĘG I ŁATWA OBSŁUGA

Dzięki 5-metrowemu przewodowi zasilającemu, 7,5-metrowemu zasięgowi i wadze 5,5 kg można odkurzacz łatwo przenosić w dowolne miejsce.

  • Napięcie wejściowe: 220 - 240V~50/60 Hz

  • Przewód automatycznie zwijany: tak

  • Długość przewodu: 5 m

  • Zasięg pracy: 7,5 m

  • Moc: 800 W

  • Filtr: Hepa 10

  • Pojemność worka: 2,5 l

  • Poziom hałasu: 72 dB

FILTR HEPA 10

Odkurzacz Dirt Devil jest wyposażony w filtr HEPA 10. Ten nadający się do mycia filtr usuwa nie mniej niż 85% małych cząsteczek kurzu z powietrza i zapobiega ich wydmuchiwaniu na zewnątrz odkurzacza. Zapobiega to podrażnieniom dróg oddechowych i reakcjom alergicznym.

ZESTAW RÓŻNORODNYCH SZCZOTEK DO PODŁÓG

 

Odkurzacz workowy Dirt Devil jest wyposażony w szczotkę wielofunkcyjną do różnych rodzajów podłóg i końcówkę szczelinową do trudno dostępnych miejsc.

RÓŻNE TRYBY PRACY

W odkurzaczu zastosowano różne tryby pracy. Dopasowane do konkretnych warunków, pozwalają na zachowanie optymalnych parametrów, a jednocześnie gwarantują dokładne czyszczenie różnych powierzchni, od podłóg twardych, po dywany.

SYSTEM ZWIJANIA KABLA

Dzięki zintegrowanemu systemowi zwijania kabla w odkurzaczu bezworkowym Dirt Devil można łatwo i szybko zwinąć kabel po zakończeniu pracy.

Odkurzacz workowy Dirt Devil DD2002Dirt Devil EAN8711252475394

509,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Odkurzacz workowy Dirt Devil DD2002?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie