Mop parowy Dirt Devil DD7002

279.00

Mop parowy Dirt Devil DD7002

CZYSZCZENIE PARĄ

Używanie mopa parowego Dirt Devil do czyszczenia podłóg nie tylko pozwala usunąć uporczywe zabrudzenia, ale także zapewnia higienicznie czyste podłogi. Gorąca para eliminuje bakterie oraz pleśń.

  • Napięcie wejściowe: 220 - 240V~50/60 Hz

  • Moc: 1300 W

  • Pojemność zbiornika na wodę: 330 ml

  • Czas nagrzewania: 30 sek

  • Czas używania z pełnym zbiornikiem: 15 min

  • Długość przewodu: 5 m

  • Zasięg pracy: 5,5 m

  • Filtr wody: tak

  • Zmienna moc pary: tak

DUŻY ZASIĘG

Mop parowy wyposażony jest w przewód zasilający o długości 5 metrów. Daje to możliwość korzystania z niego w maksymalnym zasięgu 5,5 metra. Oznacza to, że można używać go na dużych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka elektrycznego.

ZBIORNIK NA WODĘ O POJEMNOŚCI 330ML

Aby użyć mopa, wlej wodę do zbiornika do maksymalnej pojemności 330 mililitrów, zalecamy stosowanie wody destylowanej lub demineralizowanej zamiast wody z kranu.

GOTOWY DO UŻYCIA W 30 SEKUND

Po wlaniu wody do zbiornika urządzenia można je włączyć. Mop parowy jest gotowy do użycia w ciągu 30 sekund.

RÓŻNE RODZAJE PODŁÓG

Odkurzacz parowy ma trzy różne poziomy pary: niski, średni i wysoki. Dzięki różnym poziomom intensywności pary oraz dwóm dołączonym nakładkom z mikrofibry, można czyścić różne rodzaje podłóg. Należą do nich podłogi twarde, delikatne, a nawet bardzo zabrudzone.

Mop parowy Dirt Devil DD7002Dirt Devil EAN8711252475899

279,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Mop parowy Dirt Devil DD7002?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie