Odkurzacz pionowy Dirt...

559.00

Odkurzacz pionowy Dirt Devil DD9007

ODKURZACZ RĘCZNY I AKUMULATOROWY 2 W 1

Odkurzacz ręczny Dirt Devil to urządzenie typu "wszystko w jednym". Po rozłożeniu rączki można z łatwością używać bezprzewodowego odkurzacza do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni. Odkurzacz ma również zintegrowany odkurzacz ręczny, który można po prostu odłączyć. Ten odkurzacz ręczny może być używany w połączeniu z dyszą szczelinową do czyszczenia trudno dostępnych lub ciasnych miejsc.

  • Zasilanie: wbudowana bateria

  • Max. moc: 105 W

  • Pojemność zbiornika na kurz: 0,5 l

  • Max. moc ssania: 3300 Pa

  • Waga: 2,4 kg

  • Czas pracy na najmniejszej mocy: 38 min

  • Czas pracy na najwyższej mocy: 17 min

  • Czas ładowania: 3,5 h

  • Składana konstrukcja: tak

BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ

Bezprzewodowy odkurzacz Dirt Devil jest zasilany bateriami litowymi 22,2 V. Akumulator można w pełni naładować w ciągu 3,5 godziny za pomocą dostarczonego kabla ładującego o długości 1,8 metra. Stan naładowania można odczytać na wyświetlaczu LED odkurzacza. 1 kropka oznacza 1/3 naładowania, 2 kropki - 2/3 naładowania, a 3 kropki - pełne naładowanie.

PRZECHOWYWANIE WISZĄCO NA ŚCIANIE LUB W POZYCJI STOJĄCEJ

Składany uchwyt pozwala na złożenie odkurzacza i przechowywanie go tak kompaktowo, jak to tylko możliwe w wyznaczonym miejscu. Po złożeniu odkurzacz bezprzewodowy można również zawiesić na ścianie za pomocą dołączonego uchwytu ściennego.

CZAS PRACY NA BATERII DO 38 MINUT

Odkurzacz ręczny ma 2 poziomy ssania: niski i wysoki. Na najniższym ustawieniu odkurzacz ma maksymalną żywotność baterii wynoszącą do 38 minut. Aby uzyskać dokładniejsze efekty odkurzania, można użyć wysokiego poziomu ssania. Czas pracy odkurzacza bezprzewodowego wynosi wtedy do 17 minut.

ODKURZACZ BEZWORKOWY

Odkurzacz Dirt Devil jest urządzeniem bezworkowym. Zanieczyszczenia są zbierane w pojemniku o pojemności 0,5 litra. Można go łatwo opróżnić bezpośrednio po zakończeniu pracy do kosza na śmieci.

Odkurzacz pionowy Dirt Devil DD9007 2w1Dirt Devil EAN8711252475042

559,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Odkurzacz pionowy Dirt Devil DD9007 2w1?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie