Odkurzacz pionowy Dirt...

329.00

BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ DIRT DEVIL DD9001

Odkurzacz pionowy Dirt Devil jest całkowicie bezprzewodowy i zasilany bateryjnie. W połączeniu z wagą 1,3 kg jest łatwy w manewrowaniu po domu.

2 W 1: ODKURZACZ BATERYJNY I ODKURZACZ Z UCHWYTEM

Dzięki odkurzaczowi z uchwytem 2 w 1 firmy Dirt Devil masz w domu nie tylko odkurzacz bezprzewodowy, ale także pojemnik na okruchy. Dzięki dołączonej dyszy i rączce można łatwo oczyścić podłogi z kurzu i brudu. Jeśli zdejmiesz uchwyt i dodasz końcówkę szczelinową, możesz zmienić odkurzacz w urządzenie do czyszczenia okruchów.

  • Zasilanie: wbudowana bateria

  • Max. moc: 80 W

  • Pojemność zbiornika na kurz: 0,5 l

  • Max. moc ssania: 6000 Pa

  • Waga: 1,3 kg

  • Czas pracy na najmniejszej mocy: 25 min

  • Czas pracy na najwyższej mocy: 15 min

  • Czas ładowania: 5 h

  • Składana konstrukcja: tak

ŁADOWANIE W 5 GODZIN

Odkurzacz bezprzewodowy Dirt Devil jest zasilany bateryjnie. Dzięki dołączonemu 1-metrowemu kablowi ładującemu można w pełni naładować akumulator w ciągu 5 godzin.

ŻYWOTNOŚĆ BATERII DO 25 MINUT

Odkurzacz bezprzewodowy ma 2 poziomy ssania: niski i wysoki. Na najniższych ustawieniach odkurzacz ma maksymalną żywotność baterii wynoszącą 25 minut. Aby uzyskać dokładniejszy efekt czyszczenia, można użyć odkurzacza na wysokim poziomie ssania. Czas pracy odkurzacza bezprzewodowego wynosi wtedy do 15 minut.

ODKURZACZ BEZWORKOWY

Odkurzacz ręczny i na drążku Dirt Devil nie ma worka. Brud zbiera się w pojemniku o pojemności 0,5 litra. Można go łatwo opróżnić bezpośrednio po zakończeniu pracy do kosza na śmieci.

Odkurzacz pionowy Dirt Devil DD9001 2w1Dirt Devil EAN8711252475059

329,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Odkurzacz pionowy Dirt Devil DD9001 2w1?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie