Mop parowy Dirt Devil DD7004

319.00

MOP PAROWY DIRT DEVIL DD7004

MOP PAROWY I RĘCZNA MYJKA PAROWA 2 W 1

Dzięki myjce parowej Dirt Devil 2 w 1 otrzymujesz nie tylko mop parowy do różnych rodzajów powierzchni, ale także praktyczną ręczną myjkę parową. Podczas, gdy mopa parowego można używać do higienicznego czyszczenia różnych podłóg i powierzchni, ręcznej myjki parowej można używać do czyszczenia i odświeżania mebli.

Najważniejsze parametry:

  • Napięcie wejściowe: 220 - 240V~50/60 Hz

  • Moc: 1300 W

  • Pojemność zbiornika na wodę: 330 ml

  • Czas nagrzewania: 30 sek

  • Czas używania z pełnym zbiornikiem: 15 min

  • Długość przewodu: 5 m

  • Zasięg pracy: 5,5 m

  • Filtr wody: tak

  • Zmienna moc pary: tak

RÓŻNE NAKŁADKI

Oprócz szczotki podłogowej, mop parowy Dirt Devil posiada trzy nakładki: małą zakrzywioną dyszę, dyszę punktową i dyszę szczotkową. Dysze te są przeznaczone do użytku z ręczną myjką parową. Dysza punktowa i dysza zakrzywiona są idealne do ciasnych narożników i trudno dostępnych miejsc. Dysza szczotkowa służy do czyszczenia zlewów, piekarników, fug i dywanów.

DO RÓŻNYCH RODZAJÓW PODŁÓG

Mop parowy Dirt Devil został zaprojektowany do czyszczenia twardych podłóg, które wytrzymują wysokie temperatury. Ponadto mopa parowego można również używać do odświeżania dywanów. Nie używaj odkurzacza parowego Dirt Devil do czyszczenia skóry, woskowanych mebli/podłóg, tkanin syntetycznych, nieuszczelnionych lub niewykończonych podłóg drewnianych i materiałów wrażliwych na parę.

GOTOWY DO UŻYCIA W 30 SEKUND

Aby użyć mopa, wlej wodę do zbiornika do maksymalnej pojemności 330 mililitrów, zalecamy stosowanie wody destylowanej lub demineralizowanej zamiast wody z kranu. Następnie włącz mop parowy i poczekaj, aż wskaźnik przestanie migać. Trwa to maksymalnie 30 sekund. Następnie naciśnij przycisk pary, aby ustawić żądaną ilość pary. Przy pełnym zbiorniku wody można używać odkurzacza parowego przez 15 minut.

DUŻY ZASIĘG

 

Mop parowy wyposażony jest w przewód zasilający o długości 5 metrów. Daje to możliwość korzystania z niego w maksymalnym zasięgu 5,5 metra. Oznacza to, że można używać go na dużych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka elektrycznego.

Mop parowy Dirt Devil DD7004Dirt Devil EAN8711252475905

319,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Mop parowy Dirt Devil DD7004?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie