Zestaw JLab Wireless Go...

189.00
JLab GO keyboard + mouse + mouse


Zestaw klawiatura GO z myszą GO JLab

Uczyń swoją przestrzeń minimalistyczną, nowoczesną ze szczyptą elegancji za pomocą GO – czyli ultrakompaktowej i lekkiej klawiatury oraz zgrabnej myszy od JLab. GO to zestaw do wydajnej pracy w każdych warunkach.

JLab GO keyboard + mouse

ULTRAKOMPAKTOWA I LEKKA

Jeśli szukasz eleganckiej i kompaktowej klawiatury, to GO od JLab będzie doskonałym wyborem. Została zaprojektowana do wygodnego wprowadzania tekstu i łatwej komunikacji z dowolnym komputerem, tabletem, laptopem, a nawet telefonem komórkowym wyposażonym w Bluetooth. GO idealnie sprawdzi się w użytku domowym, jak i biurowym. Zabierzesz ją wszędzie tam, gdzie poniosą Cię nogi.

KLIKAJ DO WOLI

Bezprzewodowa i zgrabna mysz GO wygodnie leży w dłoni i wymusza naturalną pozycję ręki. Wszystko czego potrzebujesz, od pracy biurowej, w przestrzeni coworkingowej po kawiarnię znajdziesz w tej kompaktowej myszy GO. Jeśli spędzasz wiele godzin przy komputerze, to z pewnością spodoba Ci się ten model.

JLab GO keyboard + mouse
JLab GO keyboard + mouse


Bezprzewodowa klawiatura GO od JLab

JLab GO keyboard + mouse

Połącz przez Bluetooth lub bezprzewodowy klucz USB

JLab GO keyboard + mouse

Łatwe przełączanie między trzema zapisanymi urządzeniami (laptop, telefon, tablet i więcej)

JLab GO keyboard + mouse

Ultrakompaktowa konstrukcja z cichymi klawiszami podobnymi do laptopa

JLab GO keyboard + mouse

Dostępne klawisze skrótów zwiększają wydajność

JLab GO keyboard + mouse

Łatwy dostęp do multimediów

JLab GO keyboard + mouse

Zasilane 2 baterie AAA (w zestawie)

JLab GO keyboard + mouse

Przełączanie między systemami operacyjnymi: Windows, i0S/MAC, Android i Chrome OS

JLab GO keyboard + mouse


Bezprzewodowa mysz GO od JLab

JLab GO keyboard + mouse

Połącz przez Bluetooth lub klucz sprzętowy USB

JLab GO keyboard + mouse

Niezwykle kompaktowa konstrukcja w podróży

JLab GO keyboard + mouse

4 przyciski cichego kliknięcia

JLab GO keyboard + mouse

Łatwe przełączanie między 3 zapisanymi urządzeniami

JLab GO keyboard + mouse

Bateria AA w zestawie

JLab GO keyboard + mouse

Kompatybilny z RH/LH z Windows, MAC OS i CHROME OS

JLab GO keyboard + mouse

ELEGANCKI KOMFORT

Nieważne jakiego sprzętu używasz na co dzień – klawiatura razem z myszą GO ułatwią Ci pracę. Pracuj i baw się korzystając z ergonomicznej bezprzewodowej klawiatury i lekkiej myszy od JLab. Ten duet idealnie wpasuje się w przestrzeń biurową, jak i domową. Ultrakompaktowe rozmiary sprawią, że bez problemu zmieścisz je do plecaka lub torby. Komplet możesz zabrać do kawiarni czy na weekendowy wypad za miasto. GO sprawdzi się w każdej sytuacji.

NISKI PROFIL

Niezależnie od tego, czy jest to współlokator, kolega z biura, czy osoba obok Ciebie w pociągu lub samolocie, nikt nie lubi głośnego pisania na klawiaturze. Nieważne kto siedzi obok Ciebie, już nie spojrzy krzywym okiem. To dzięki miękkim i nisko profilowanym klawiszom Twoje palce bez wysiłku i hałasu poruszają się po klawiaturze. Wytrzymała konstrukcja i trwały nadruk na klawiszach pozwolą Ci się cieszyć z zakupu przez długi czas.

JLab GO keyboard + mouse
JLab GO keyboard + mouse

PRZEWIJAJ PO SWOJEMU

Regulowane DPI umożliwia zmianę czułości myszy, dzięki czemu możesz poruszać się z własną prędkością. Bez względu na to, czy lubisz klikać z turbo prędkością, czy też spokojnie pokonywać drogę w dół strony, mysz bezprzewodowa GO dostosuje się do Twojego tempa.

NA SKRÓTY

Klawiatura GO zamieni Twoją pracę w czystą przyjemność. Uwielbiasz skróty CTRL C i CTRL V? Z klawiaturą GO poszerzysz to grono o skróty m.in. Internet, e-mail, przełączanie urządzeń czy ich blokada. Dostosuj skróty klawiszowe do swojego stylu działania i popraw komfort oraz wygodę użytkowania. Sprzęt został przystosowany do współpracy z systemami jak Android, Windows czy Mac.

JLab GO keyboard + mouse
JLab GO keyboard + mouse

INTELIGENTNE POKRĘTŁO

Klawiatura posiada przyjazną dla użytkownika konstrukcję pokrętła multimedialnego Media Knob. Umożliwia ono szybkie sterowanie dźwiękiem bezpośrednio z klawiatury. Niezależnie czy pauzujesz film czy szukasz ulubionej piosenki, wystarczy jedno kliknięcie, aby Twoje ręce pozostały na klawiaturze.

KOMFORT GO

Klawiatura i mysz GO od JLab zostały zaprojektowane z myślą o Tobie i idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zapewnią Ci maksymalny komfort i funkcjonalność z gwarancją satysfakcji z użytkowania.

JLab GO keyboard + mouse
JLab GO keyboard + mouse

ZESTAW ZAWIERA

 • Klawiaturę GO
 • Adapter USB 2,4 GHz
 • 2 baterie AAA
 • Skróconą instrukcję obsługi
 • Mysz GO
 • 1 baterię AA
 • Skróconą instrukcje obsługi

DANE TECHNICZNE MYSZ GO

BLUETOOTH

 • Połączenie 1: Bluetooth 5.0
 • Połączenie 2: Bluetooth 5.0
 • Połączenie 3: Bezprzewodowy adapter USB (2.4 GHz)
 • Zasięg bezprzewodowy: 10 m

PRZYCISKI

 • Mysz GO = 4 przyciski
 • Lewy przycisk myszy, prawy przycisk myszy, scroll, DPI (800-1600)
 • Czułość DPI: 800, 1200, 1600

BATERIA

 • Bateria: mysz GO = 1 x AA
 • Żywotność baterii: ponad 6 miesięcy, żywotność baterii będzie się różnić w zależności od warunków użytkownika/komputera

DANE TECHNICZNE KLAWIATURA GO

BLUETOOTH

 • Połączenie 1: Bluetooth 5
 • Połączenie 2: Bluetooth 5
 • Połączenie 3: Adapter USB (2,4 GHz)
 • Zasięg bezprzewodowy: 10 m

OGÓLNE

 • Waga: 325 g łącznie z bateriami
 • Gwarancja: 2 lata
 • Wymiary: 28,55 x 2,44 x 13 cm

ZASILANIE

 • Bateria: 2 baterie AAA (w zestawie)
 • Żywotność baterii: ponad 4 miesiące, żywotność baterii będzie się różnić w zależności od warunków użytkownika/komputera

PRZYCISKI

 • Ilość: 78 klawiszy (bez klawiatury numerycznej)
 • Klawisze skrótów: (np. Internet, e-mail, Klawisze multimedialne, Głośność); Klawisze przełączania urządzeń; Klawisze szybkiego przełączenia systemu operacyjnego
 • Typ przełącznika: nożycowy
Zestaw JLab Wireless Go Keyboard + Go Mouse BundleJlab EAN0812887019743

189,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Zestaw JLab Wireless Go Keyboard + Go Mouse Bundle?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie