Ładowarka sieciowa Celly...

69.00

Ładowarka sieciowa Celly TURBO CHARGE 1USB z kabelem Typ-C

Funkcjonalna ładowarka sieciowa z kablem USB C.

Funkcjonalna ładowarka sieciowa z wejściem USB. Dzięki funkcji SUPER CHARGE i mocy ładowania do 2,4 A, doładujesz baterię swojego smartfona lub tablet znaczenie szybciej niż za pomocą tradycyjnej ładowarki.

W zestawie wysokiej jakości 1 metrowy kabel USB TYPE-C. Kabel umożliwia szybkie ładowanie (obsługuje do 2.1A) oraz synchronizację danych z PC / MAC.

Ładowarka sieciowa Celly TURBO CHARGE 1USB z kabelem Typ-C EAN8021735723882

Wyślemyw poniedziałek

69,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Typ urządzenia Ładowarka sieciowa
Kolor Biały-szary
Technologia Szybkiego Ładowania Tak
Długość przewodu 1 m
Prąd wyjściowy 2.4 A
Złącza USB; USB typu C
Kod producenta TCUSBTYPEC
Ean 8021735723882

Gdzie możesz kupić Ładowarka sieciowa Celly TURBO CHARGE 1USB z kabelem Typ-C?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Ładowarka sieciowa Celly TURBO CHARGE 1USB z kabelem Typ-C

Ładowarka sieciowa Celly TURBO CHARGE 1USB z kabelem Typ-C

Trwa ładowanie