Klawiatura JLab Wireless...

219.00
JLab JBuds keyboard


Bezprzewodowa klawiatura JBuds od JLab

Profesjonalna wydajność w stylowym wydaniu. Przedstawiamy pełnowymiarową klawiaturę JBuds z aplikacją JLab Work, z którą zaprogramujesz własne skróty klawiszowe oraz skonfigurujesz trzy unikalne profile użytkownika. Niezależnie od tego czy jesteś w pracy, czy oddajesz się ulubionej rozrywce wskocz na wyższy poziom efektywności. Wydajna bezprzewodowa technologia Bluetooth i 2,4 GHz gwarantuje brak opóźnień i zapewnia niezawodne połączenia, gdy jest Ci to najbardziej potrzebne.

JLab JBuds keyboard

Połącz przez Bluetooth lub bezprzewodowy klucz USB

JLab JBuds keyboard

Łatwe przełączanie między trzema zapisanymi urządzeniami (laptop, telefon, tablet i więcej)

JLab JBuds keyboard

Klawisze do laptopa z klawiaturą numeryczną

JLab JBuds keyboard

Dostępne klawisze skrótów zwiększają wydajność

JLab JBuds keyboard

Łatwy dostęp do multimediów

JLab JBuds keyboard

Akumulator wystarcza na ponad 10 miesięcy

JLab JBuds keyboard

Aplikacja JLab work: zapisane profile, programowalne przyciski skrótów

JLab JBuds keyboard

Przełączanie między systemami operacyjnymi: Windows, i0S/MAC, Android i Chrome OS

JLab JBuds keyboard

RAZ, DWA, TRZY

Klawiatura JBuds od JLab połączysz z trzema zapisanymi urządzeniami. Co więcej, połączenie i przełączanie pomiędzy urządzeniami jest niemal automatyczne– już nie potrzebujesz instalowania dodatkowych sterowników. Sparujesz urządzenia przez Bluetooth lub adapter USB 2.4 GHz załączony do klawiatury. Zapewnij sobie wielozadaniowość w każdym momencie pracy. Klawiatura JBuds jest kompatybilna z wszystkimi systemami dostępnymi na rynku.

NA SKRÓTY

Klawiatura JBuds zamieni Twoją pracę w czystą przyjemność. Uwielbiasz skróty CTRL C i CTRL V? Z klawiaturą JBuds poszerzysz to grono o skróty m.in. Internet, e-mail, przełączanie urządzeń czy ich blokada. Dostosuj skróty klawiszowe w aplikacji JLab Work do swojego stylu działania i popraw komfort oraz wygodę użytkowania. Sprzęt został przystosowany do współpracy z systemami jak Android, Windows czy Mac.

JLab JBuds keyboard
JLab JBuds keyboard

W PEŁNEJ KRASIE

Potrzebujesz klawiatury, która pomoże zarządzać Ci zarówno komputerem, jak i innymi urządzeniami? Klawiatura Jbuds będzie idealnym rozwiązaniem. Wyposażona w pełny układ numeryczny i pełnowymiarowe klawisze funkcyjne znacznie poprawi komfort pracy. JBuds współpracuje z systemami Windows, Mac, Android i Chrome, a o bezawaryjną łączność bezprzewodową dba moduł Bluetooth 5.2. Świetnie wygląda na domowym biurku i bez przeszkód możesz ją zabrać ze sobą w podróż.

NISKI PROFIL

Niezależnie od tego, czy jest to współlokator, kolega z biura, czy osoba obok Ciebie w pociągu lub samolocie, nikt nie lubi głośnego pisania na klawiaturze. Nieważne kto siedzi obok Ciebie, już nie spojrzy krzywym okiem. To dzięki miękkim i nisko profilowanym klawiszom Twoje palce bez wysiłku i hałasu poruszają się po klawiaturze. Wytrzymała konstrukcja i trwały nadruk na klawiszach pozwolą Ci się cieszyć z zakupu przez długi czas.

JLab JBuds keyboard
JLab JBuds keyboard

INTELIGENTNE POKRĘTŁO

Klawiatura posiada przyjazną dla użytkownika konstrukcję pokrętła multimedialnego Media Knob. Umożliwia ono szybkie sterowanie dźwiękiem bezpośrednio z klawiatury. Niezależnie czy pauzujesz film czy szukasz ulubionej piosenki, wystarczy jedno kliknięcie, aby Twoje ręce pozostały na klawiaturze.

BARDZO DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Koniec z nerwowym przeszukiwaniem szuflad w poszukiwaniu baterii. Bezprzewodowa klawiatura JBuds jest wyposażona w wygodny akumulator o pojemności 800 mAh, który wystarczy na około 10 miesięcy pracy!

JLab JBuds keyboard
JLab JBuds keyboard

ZESTAW ZAWIERA

 • Klawiaturę JBuds
 • Adapter USB 2,4 GHz
 • Przewód ładujący type-C
 • Skróconą instrukcję obsługi

BLUETOOTH

 • Połączenie 1: Bluetooth 5.2
 • Połączenie 2: Bluetooth 5.2
 • Połączenie 3: Adapter USB (2,4 GHz)
 • Zasięg bezprzewodowy: 10 m

OGÓLNE

 • Waga: 470 g
 • Gwarancja: 2 lata
 • Wymiary: 36,8 x 14 x 2,54 cm

BATERIA

 • Bateria: akumulator 800 mAh, żywotność baterii zależy od warunków użytkownika/komputera
 • Żywotność baterii: około 10 miesięcy
 • Port ładowania: USB typu C

PRZYCISKI

 • Ilość: 95 cichych klawiszy (zawiera klawiaturę numeryczną)
 • Klawisze skrótów: (np. Internet, e-mail, Klawisze multimedialne, Głośność); Klawisze przełączania urządzeń; Klawisze szybkiego przełączenia systemu operacyjnego
 • Typ przełącznika: nożycowy
Klawiatura JLab Wireless JBuds KeyboardJlab EAN0812887017473

219,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Klawiatura JLab Wireless JBuds Keyboard?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie