Klawiatura JLab Wireless...

359.00
JLab EPIC keyboard


Klawiatura EPIC JLab

Bezprzewodowa klawiatura do obsługi wielu urządzeń z niestandardowymi ustawieniami gwarantująca sprawną pracę w domu i w biurze.

JLab JBuds keyboard

Połącz przez Bluetooth lub bezprzewodowy klucz USB

JLab JBuds keyboard

Łatwe przełączanie między trzema zapisanymi urządzeniami (laptop, telefon, tablet i więcej)

JLab JBuds keyboard

Podświetlane klawisze o pełnej głębokości z klawiaturą numeryczną

JLab JBuds keyboard

Dostępne klawisze skrótów zwiększają wydajność

JLab JBuds keyboard

Łatwy dostęp do multimediów

JLab JBuds keyboard

Akumulator wystarcza na ponad 10 miesięcy

JLab JBuds keyboard

Aplikacja JLab Work: zapisane profile, programowalne przyciski skrótów

JLab JBuds keyboard

Przełączanie między systemami operacyjnymi: Windows, i0S/MAC, Android i Chrome OS

JLab EPIC keyboard

EPICKA WYDAJNOŚĆ

Bezprzewodowa klawiatura Bluetooth Epic jest minimalistyczna i nowoczesna, nie tracąc przy tym ani krzty z najwyższej wydajności. Zaprojektowana z najwyższej jakości metalową podstawą i stylowym, ale wszechstronnym interfejsem, równie dobrze sprawdzi się na eleganckim biurku w pracy, jak i w domowym biurze. Ale po co wybierać? Dzięki naszej aplikacji JLab Work możesz zaprogramować określone klawisze skrótów i zapisać do trzech unikalnych profili użytkownika, dzięki czemu przełączanie się między pracą a zabawą jest tak proste, jak zmiana "Kto ogląda" w Netflix.

Z DOMU DO PRACY I NA ODWRÓT

Z klawiaturą Epic od Jlab nie będziesz chciał się rozstać. Stanie się ona Twoim codziennym towarzyszem zarówno w domu, jak i pracy. Pisanie na tablecie, smartfonie lub innym bezprzewodowym urządzeniu Bluetooth od dziś jest epicko proste. Nikt nie lubi zamieszania związanego z parowaniem, więc JLab sprawił, że przełączanie się między zapisanymi urządzeniami jest bardzo łatwe.

JLab EPIC keyboard
JLab EPIC keyboard

SPODOBA CI SIĘ

Wybierz klawiaturę Epic, a minimalizm i nowoczesność będą Ci towarzyszyć codziennie. A przy tym nie będziesz musiał rezygnować z najwyższej wydajności. I co, idziesz na taki kompromis? Epicka klawiatura została zaprojektowana z wysokiej jakość metalowej podstawy oraz stylowym i bezawaryjnym interfejsem.

JAKOŚĆ PREMIUM

Metalowa podstawa, eleganckie wykończenie i pełnowymiarowy układ przyciągnie uwagę niejednego. Pełen zestaw 108 podświetlanych klawiszy zapewni Ci komfort użytkowania w pracy, domu i w podróży. Smukła i uniwersalna klawiatura Epic to design, który zaoferuje Ci wysokiej jakości doznania. Dlaczego klawiatura nie miałaby wyglądać równie epicko, jak to, co na niej robisz?

JLab EPIC keyboard
JLab EPIC keyboard

USTAW SWÓJ PROFIL

Skorzystaj z aplikacji JLab Work, aby spersonalizować skróty klawiszowe według własnych upodobań. Wiemy, że pięć ulubionych funkcji w programie Excel prawdopodobnie różni się od pięciu ulubionych funkcji w grze Minecraft, więc możesz zapisać do trzech unikalnych profili i łatwo przełączać się między nimi w zależności od tego, co aktualnie robisz. Nie masz pomysłu na personalizację? Sprawdź kilka naszych przykładowych konfiguracji.

POLICZ DO TRZECH

Z bezprzewodową klawiaturą Epic możesz połączyć się z trzema urządzeniami np. komputerem z systemem Windows, smartfonem z Androidem lub iPadem. Wystarczy dotknąć przycisk z wybranym urządzeniem, aby rozpocząć pisanie. Co więcej, połączenie i przełączanie pomiędzy urządzeniami jest niemal automatyczne. Już nie musisz instalować dodatkowych sterowników.

JLab EPIC keyboard
JLab EPIC keyboard

NISKI PROFIL

Niezależnie od tego, czy jest to współlokator, kolega z biura, czy osoba obok Ciebie w pociągu lub samolocie, nikt nie lubi głośnego pisania na klawiaturze. Nieważne kto siedzi obok Ciebie, już nie spojrzy krzywym okiem. To dzięki miękkim i nisko profilowanym klawiszom Twoje palce bez wysiłku i hałasu poruszają się po klawiaturze. Wytrzymała konstrukcja i trwały nadruk na klawiszach pozwolą Ci się cieszyć z zakupu przez długi czas.

INTELIGENTNE POKRĘTŁO

Steruj dźwiękiem i światłem prosto z klawiatury. Wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości metalowe pokrętło zapewni Ci niezależne manewrowanie. Kręcisz w prawo - jest głośniej. Klikasz i wyciszasz natychmiast. Kręcisz w lewo – ściszasz. Niezależnie od tego, czy odbierasz ważny telefon, czy szukasz idealnego utworu, wystarczy jedno kliknięcie - bez konieczności korzystania z myszy. myszy.

JLab EPIC keyboard
JLab EPIC keyboard

BARDZO DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Koniec z nerwowym przeszukiwaniem szuflad w poszukiwaniu baterii. Bezprzewodowa klawiatura Epic jest wyposażona w wygodny akumulator o pojemności 2000 mAh, który wystarczy nawet na 2 lata pracy!

ZESTAW ZAWIERA

 • Klawiaturę EPIC JLab
 • Instrukcję obsługi

BLUETOOTH

 • Połączenie 1: Bluetooth 5.2
 • Połączenie 2: Bluetooth 5.2
 • Połączenie 3: Bezprzewodowy adapter USB (2,4 GHz)
 • Zasięg bezprzewodowy: 10 m

DANE TECHNICZNE

 • Klawiatura: 108 cichych wyprofilowanych klawiszy (w tym klawiatura numeryczna)
 • Klawisze skrótów: (np. Internet, e-mail, Klawisze multimedialne, Głośność); Klawisze przełączania urządzeń; Klawisze szybkiego przełączenia systemu operacyjnego
 • Typ przełącznika: nożycowy
 • Bateria: 2000 mAh

OGÓLNE

 • Waga: 783 g
 • Gwarancja: 2 lata
 • Wymiary: 42,5 x 14 x 3,2 cm
Klawiatura JLab Wireless Epic KeyboardJlab EAN0812887017480

359,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Klawiatura JLab Wireless Epic Keyboard?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie