F-60 RELOADED

1169.00

Nilox

F-60 RELOADED

Nagraj swój film za pomocą wi-fi podziel się nim z przyjaciółmi, wyreżyseruj swój film tak jak zawsze chciałeś. F60R uchwyci to, co istotne.

 • Rozdzielczość (pix): FULL HD
 • Czas nagrywania: DO 90 MIN
 • Wi-Fi: DO 20M

motorola baby monitoring

opis produktu


 • Nagraj swój film i za pomocą wi-fi podziel się nim z przyjaciółmi, reżyseruj swój film tak jak zawsze chciałeś – F60R uchwyci to, co istotne. Zapakuj kamerę do dołączonego etui i nurkuj, albo zamontuj kamerę do kierownicy swojej maszyny i pokaż jak się jeździ!

 • Lekka, poręczna kamera wyposażona w kolorowy ekran LCD, doskonały obiektyw i baterię pozwalającą na pracę do 90minut. Zalecana jest instalacja na smartfonie darmowej aplikacji, dzięki której komfort użytkowania przechodzi na nowy, wyższy poziom.

twój wybór

Dodatkowe parametry

 • ikona-duze-klawisze

  Duże podświetlone klawisze

 • mx-ikona-abc

  proste, intuicyjne menu

 • mx-ikona-biala-budzik

  Budzik z możliwością drzemki

 • ikona-biala-glosnomowiace

  Zestaw głośnomówiący

 • ikona-biala-ksiazka

  książka adresowa do 500 wpisów

otwórz video

co znajdziesz

w pudełku?

F-60 RELOADEDNilox EAN0123456789012

Wyślemyw poniedziałek

1 169,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Rozdzielczość (pix) FULL HD
Czas nagrywania DO 90 MIN
Wi-Fi DO 20M
Ean 0123456789012

Gdzie możesz kupić F-60 RELOADED?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

F-60 RELOADED

F-60 RELOADED

Trwa ładowanie