Maxcom Classic MM247

169.00
ml4000
Maxcom 
Comfort MM247
Jeden moment - wiele możliwości Rób więcej i to w tym samym czasie
ml4000
Szanuj swój czas
Telefon Maxcom Classic MM247 posiada funkcję VoLTE, która umożliwia korzystanie z Internetu i połączeń telefonicznych za pośrednictwem tej samej sieci LTE. To wygoda dzięki, której możesz rozmawiać i jednocześnie surfować po Internecie.
Koniec z denerwującym przerywaniem, bo z MM247 zapanujesz nad swoim czasem skutecznie. Ponadto, Maxcom Classic zapewni Ci szybkie i niezawodne przesyłanie danych, dzięki łączności w systemie 4G.
ml4000
ml4000
Pozostań w kontakcie
Co powinien zawierać dobry telefon? Dostęp do multimediów i błyskawiczne połączenie to jedno, ale równie ważna jest bateria, która będzie w stanie wytrzymać niekończące się rozmowy.
Komórka Maxcom Classic to odpowiedź dla tych, którzy szukają pewności na długi czas. MM247 to moc 1200 mAH, która zapewni Ci spokój na kilkadziesiąt godzin.
Patrz wyraźnie
Maxcom, jak na klasyczny telefon przystało, dba także o jakość wyświetlanych informacji. MM247 to duży ekran o wysokiej rozdzielczości, z nim nie ominie Cię żaden szczegół.
Jeśli cenisz sobie odpowiednią widoczność, zobacz jak działa MM247 i przekonaj się, że 2.4” QVGA 240x320 px, to nie tylko wymiary - to przede wszystkim Twój komfort.
ml4000
ml4000
Doceń udogodnienia
Jedno, niewielkie urządzenie z wieloma możliwościami. W Maxcom Classic MM247 dostaniesz: wejście Dual Sim, które umożliwia korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie na jednym telefonie komórkowym.
Ponadto: radio FM, latarkę, aparat 0,3 Mpx oraz odtwarzacze wideo i audio.
Postaw na klasykę
Lekkość otoczona trwałością, która daje wygodę. Maxcom Classic to klasyczne połączenie mocnych materiałów, które zapewniają użytkowanie przez długi czas, a do tego ponadczasowy design, który nigdy nie wychodzi z mody.
Sekret MM247 tkwi m.in. w jego barwach - eleganckiej czerni przełamanej połyskującą szarością, opływowych kształtach i optymalnych wymiarach: 123x52x13,4 mm.
ml4000
Specyfikacja
Telefon z funkcją 2G / 4G
GSM: 850/900/1800/1900 FDD LTE: 1, 3, 7, 20
Wsparcie VoLTE
Obsługa Dual SIM Standby
Obsługa WAP 2.0, GPRS, Bluetooth 4.2
Latarka
System operacyjny: Feature Phone Style (RTOS)
Procesor: UNISOC UIS8910
Pamięć: 24 + 16 MB
Wsparcie kart pamięci microSD do 16 GB
Wyświetlacz: 2.4” QVGA 240 × 320 px
Tylna kamera: 0.3 Mpx
Bateria: 1200 mAh
Radio FM, Latarka, Wibracja
Wejście słuchawkowe
Odtwarzacz audio i video
Wymiary: 123 × 52 × 13.4 mm
Maxcom Classic MM247

169,00 zł

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL
Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz powiadomienie na wskazany adres.

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Powiadom o dostępności

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Częstotliwość (GSM) 2G (MHz) 850/900/1800/1900
LTE FDD 1, 3, 7, 20
Rozmiar wyświetlacza (") 2.4
Rozdzielczość (pix) 240 × 320
Aparat tył (Mpix) 0.3
System Feature Phone Style (RTOS)
Kalkulator Nie
Latarka Tak
Funkcja głośnomówiąca Tak
Szybkie wybieranie Tak
Wibracja Tak
Numery głosowe Nie
Radio FM Tak
Obsługa kart microSD do do 16 GB
Pojemność baterii (mAh) 1200
Waga (g) 95
Zestaw słuchawkowy Tak
Pamięć RAM (GB) 24 + 16

Gdzie możesz kupić Maxcom Classic MM247?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie