Maxcom Sound MX216 Bandai

149.00zł 126.65
Wyłącz ciszę.
Włącz ulubione dźwięki i zanurz się w nich nawet głęboko pod wodą.
Poznaj głośnik od Maxcom Sound MX216 Bandai. Podkręć emocje na MaXa!
BEZPRZEWODOWY
WODOODPORNY
MOC 2x10W
WEJŚCIE USB I AUX
ODBIÓR POŁĄCZEŃ
TELEFONICZNYCH
WYTRZYMAŁA BATERIA
Wygoda i wytrzymałość na długi czas Z MX216 Bandai słuchasz czego chcesz, gdzie chcesz i bez konieczności ciągłego ładowania. Jego bateria wytrzymuje aż 18 godzin! Co więcej mocna, elastyczna obudowa z silikonu zapewni Ci spokój oraz pewność wszędzie tam, gdzie wszystko może się zdarzyć. Wilgoć, zachlapanie, pył, kurz, błoto – nic nie znaczą! MX216 to głośnik na ekstremalne warunki, który zapewni Ci najlepszą, bezprzewodową jakość dźwięku (pasmo przenoszenia od 60 do 20000 Hz).
Radość komunikacji Korzystasz z wielu aplikacji? Chcesz słyszeć jeszcze lepiej, a przede wszystkim być zrozumianym? Bandai ułatwia komunikację. Połącz go ze swoim smartfonem, uwolnij ręce i rozmawiaj godzinami. Głośnik umożliwia odbiór połączeń telefonicznych, posiada wbudowany mikrofon oraz funkcję głośnomówiącą.
Ulubione dźwięki bez zakłóceń Opływowe kształty, silikonowa obudowa, a przede wszystkim precyzyjnie zaprojektowany mechanizm umieszczony w niewielkim urządzeniu (wymiary głośnika 296x118x118 mm) zapewnią Ci najczystszy dźwięk. MX216 Bandai to wiele możliwości i funkcji. Zobacz jak idealnie odbiera Twoją ulubioną stację radiową. Użyj wejść AUX i USB albo skorzystaj z gniazda do karty SD.
Moc i siła - usłysz to co najlepsze Wyrazisty, bezprzewodowy dźwięk przez wiele godzin to zasługa zastosowanych rozwiązań. MX216 to stereofoniczna jakość bez frustrujących szumów (S/N ≥ 76 dB). Poczuj emocje dzięki mocy dwóch głośników (2x10W) i dostrój się do nich tak, jak dwie membrany bierne, które będą dbać o Twoje doznania na maksymalnym poziomie.
Zawsze pod ręką - nawet pod wodą Bandai to uniwersalny patent w każdych warunkach. Możesz go zabrać na plażę, basen, a nawet pod wodę (klasa wodoszczelności IP 54). Ponadto zadbaliśmy o to, abyś zawsze miał go pod ręką. Głośnik jest wyposażony w specjalne uchwyty i wytrzymały pasek, który umożliwia wygodne przenoszenie, w tym możliwość cieszenia się dźwiękiem również w czasie spaceru. Jeśli zechcesz go z kolei postawić na miejscu skorzystaj z dwóch, stabilnych podstawek.
Podkręć emocje na MaXa Lubisz wyrazistość? Funkcja TWS – True Wireless Stereo zapewni Ci jeszcze większe możliwości. MX216 to uniwersalne urządzenie, które potrafi również współpracować. Połącz Bandai z innym głośnikiem i słuchaj na MaXa!
Maxcom Sound MX216 BandaiMaxcom EAN5908235975832

149.00 zł126,65 zł

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL
Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz powiadomienie na wskazany adres.

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Powiadom o dostępności

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Wymiary (mm) 296x118x118
Moc (W) 2x10
Wejście USB Tak
Opcja odbierania telefonu Tak
Wbudowany mikrofon Tak
Gniazdo audio jack 3,5mm Tak
Współczynnik S/N 67dB
Pasmo przenoszenia 60-20000Hz
Bateria 3000mAh
Wodoodporność IP54
Ean 5908235975832

Gdzie możesz kupić Maxcom Sound MX216 Bandai?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie