Maxton Cerro wodoodporny

139.00
Głośnik bezprzewodowy Maxton MX56 Cerro
Głośnik bezprzewodowy MAXTON MX56 CERRO charakteryzuje się zwartą formą, dzięki której jest łatwy do spakowania, a nawet gdyby nie mieścił się w plecaku dzięki karabinkowi można go przymocować na zewnątrz.
Klasa wodoszczelności IP68 oznacza, że może spędzić 30 minut w zanurzeniu na głębokości 1m , dlatego deszcz mu nie straszny co czyni z niego doskonałego kompana dla turysty, zwłaszcza, że masa Cerro to jedynie niecałe 370gram.
We wzmocnionej obudowie znajdziemy na przedniej ściance dwa 8 watowe głośniki o średnicy 45mm wyposażone w 16to rdzeniowe układy magnetyczne i wspomaganie basu w postaci membrany biernej na tylnej ściance- dzięki temu dźwięk jest czysty, szczegółowy i ponadprzeciętnie dynamiczny.
Układ głośników jest zasilany z pojemnej baterii litowo-polimerowej 3200mAh pozwalającej na 12 godzin pracy z 50% mocą. Odtwarzając muzykę nie jesteśmy ograniczeni tylko do łącza bezprzewodowego – głośnik ma również gniazdo AUX 3,5mm oraz możliwość odtwarzania kart micro SD.
MX56 jest również wyposażony w mikrofon z cyfrową redukcją szumu dzięki czemu może przydać się podczas telekonferencji jak i do rozmowy gdy mamy zajęte ręce – oczywiście odebrać czy odrzucić połączenie możemy z użyciem głośnika, aby na przykład nie narażać cennego smartfona na zabrudzenie podczas prac polowych.
Maxton Cerro wodoodpornyMaxcom EAN5908235974415

139,00 zł

Dodaj do schowka

możesz potrzebować również

Podobne produkty

Specyfikacja

Moc (W) 2x8
Ilość głośników 2
Wzmocnienie basu Tak - membrana bierna
Pasmo przenoszenia 80-20000 Hz
Obudowa TPU+stal
Funkcja hands-free Tak
Bateria Litowo-jonowa
Pojemność baterii (mAh) 3600
Średni czas pracy 10h (60% głośności)
Gniazdo audio jack 3,5mm Tak
Gniazdo kart micro SD Tak
NFC Nie
Charakter dźwięku modyfikowany podłożem Nie
Wbudowany mikrofon Tak
Wodoodporność IP67
Zniekształcenia 0.3%
Współczynnik S/N ≥75dB
Waga (g) 357
Wymiary (mm) 165*79*44
Inne Karabinek
Ean 5908235974415

Gdzie możesz kupić Maxton Cerro wodoodporny?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Trwa ładowanie