Etui silikonowe do Maxcom...

14.99

Ta elegancja w subtelnym wydaniu sprawdzi się w każdych okolicznościach. Z tym etui nie tylko zabezpieczysz smartfon MS554 przed uszkodzeniem, ale także podkreślisz swój nietuzinkowy styl.

Etui na smartfon MS554 to smukła ochrona z silikonu. Materiał, z którego wykonano etui jest nie tylko elastyczne, ale przede wszystkim wytrzymałe. Pochłania wstrząsy pochodzące z uderzeń i małych upadków. Wyselekcjonowany materiał sprawia, że etui nie rozciąga się, zawsze pozostając na swoim miejscu, nie żółknie i nie ulega odkształceniom. 

 

Bezbarwna konstrukcja wzbogacona o wewnętrzną strukturę w stylowy sposób podkreśla elegancję MS554. Co ważne zapobiega ona przywieraniu pokrowca do powierzchni telefonu. Dzięki czemu zdjęcie etui jest nieinwazyjne dla smartfonu. 

Etui silikonowe do Maxcom MS554Maxcom

14,99 zł

Dodaj do schowka

możesz potrzebować również

Podobne produkty

Specyfikacja

Grubość 1 mm
precyzyjne dopasowanie Tak
materiał przyjany dla skóry Tak

Gdzie możesz kupić Etui silikonowe do Maxcom MS554?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie