Logo przyjazny ekran

 

 

Przyjazny Ekran

Aplikacja ułatwiająca korzystanie ze smartfona na systemy Android

 

 

Z Przyjaznym Ekranem od Maxcom możesz cieszyć się możliwościami jakie daje smartfon zachowując wysoki komfort użytkowania jaki do tej pory dawały tylko telefony klasyczne.

 
 
Kup smartfon MS514 FS z aplikacją Przyjazny Ekran  Wkrótce dostępne
Pobierz pełną wersję aplikacji  Pobierz z Google Play
Pobierz wersję DEMO   Pobierz z Google Play
 
 
Funkcje
Ekran 1 Ekran 2 Ekran 3
 
 
Wsparcie
Filmy instruktażowe Instrukcja obsługi
 
 

 

Najważniejsze funkcje zawsze pod reką

Najważniejsze funkcje zawsze pod ręką Dzwonienie i pisanie SMSów to bez wątpienia najbardziej
podstawowe funkcje telefonu. W naszej aplikacji te dwie funkcje
zajmują centralne miejsce wraz z Aparatem i przyciskiem SOS.
 
   

Duża czcionka i intuicyjne menu

W Przyjaznym Ekranie możesz dowolnie powiekszać czcionkę i ikony nie zostawiając miejsca na przypadkowe kliknięcia. Dzięki sprawdzonemu układowi menu obsługa Przyjaznego Ekranu będzie intuicyjna nawet dla niedoświadczonego użytkownika. Duża czcionka i intuicyjne menu
 
 

 

Ochrona i bezpieczeństwo

Ochrona i bezpieczeństwo Dzięki przyciskowi SOS na ekranie głównym Ty lub Twoja bliska
osoba korzystająca z Przyjaznego Ekranu może jednym przyciśnięciem wysłać awaryjnego SMSa, wykonać połączenie alarmowe a nawet wysłać swoją lokalizację GPS. Funkcja ochrony hasłem pomoże zabezpieczyć aplikację przed przypadkową lub nieautoryzowaną zmianą ustawień. Tworzy to w pełni bezpieczne środowisko dla dziecka lub osoby starszej.
 
   

Personalizacja i rozszerzenia

Tworząc naszą aplikację kierowaliśmy się tym, aby każdy użytkownik mógł dostosować ją pod swoje osobiste potrzeby. Dlatego w Przyjaznym Ekranie możesz zmienić absolutnie wszystko! Więcej szczegółów oraz listę dostępnych rozszerzeń znajdziesz w instrukcji oraz w tutorialach. Personalizacja i rozszerzenia
 
 

 

Przyjazny Ekran powstał w współpracy z Firmą 2BIG s.r.o. mającą długoletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji przyjaznych użytkownikowi. Choć dołożyliśmy wszystkich starań aby aplikacja spełniła wszystkie Państwa oczekiwania, nie możemy zapewnić całkowitej bezawaryjności. Staramy się eliminować błędy w kolejnych aktualizacjach jednak nie możemy zapewnić całkowitego ich braku. Chcielibyśmy też zaznaczyć, że poprawne działanie aplikacji zależy także od odpowiednich usług wykupionych u operatora oraz wersji Androida (Przyjazny Ekran wspiera Androida 2.1 lub nowszego). W związku z powyższym Maxcom S.A. nie może brać odpowiedzialności za poprawne działanie aplikacji i ewentualne szkody wynikające z powyżej wspomnianych czynników takich jak: utrata danych, ograniczenie funkcjonalności urządzenia, nie dostarczenie wiadomości, brak możliwości połączenia i inne. Ściągając aplikację Przyjazny Ekran lub kupując telefon z zainstalowaną aplikacją Przyjazny Ekran, użytkownik zrzeka się wszelkich roszczeń względem Maxcom S.A. w ramach obowiązującego prawa. Maxcom S.A. w szczególności chciałby zwrócić uwagę na fakt, iż funkcja SOS zaimplementowana wewnątrz aplikacji nie może być traktowana jako niezawodna metoda wezwania pomocy i w żadnym wypadku nie powinna być traktowana jako alternatywa do wezwania pomocy. Numer alarmowy w Europie to 112.

Maxcom S.A. zaznacza, że dostępność i wsparcie dla aplikacji może zostać zaprzestane w dowolnym momencie.

 

Trwa ładowanie