Poznaj Maxcom MM735 z opaską SOS - zgrany zespół ratujący życie

Maxcom MM735 to klasyczny telefon komórkowy wyposażony w przycisk SOS oraz specjalną bezprzewodową i wodoodporną opaskę do wzywania pomocy. Umożliwia m.in. automatyczne połączenie na zaprogramowany numer w trybie głośnomówiącym.

 

Specyfikacja telefonu Maxcom MM735 sprawia, że jest on sprzymierzeńcem w codziennym użytkowaniu, zwłaszcza dla seniorów. Tryb wysokiego kontrastu wyświetlacza, wbudowany moduł GPS, dedykowany przycisk latarki i blokowania telefonu z boku obudowy oraz podstawka z funkcją ładowarki – to cechy, które wyróżniają ten model.

Dołączona opaska daje użytkownikom wiele możliwości w sytuacjach awaryjnych. Po naciśnięciu łatwego w użyciu przycisku SOS, opaska łączy się bezpośrednio z MM735 i wykonuje określoną akcję:

  • wysłanie bliskim wiadomości SMS z lokalizacją oraz linkami do mapy Google i OpenStreetMap,
  • wybranie numeru do kontaktu ICE w trybie głośnomówiącym lub wezwanie pomocy pod 112 (jeśli nie wprowadzono numeru ICE).

Wbudowany moduł GPS pozwala kontaktowi ICE na zdalną lokalizację telefonu. Wystarczy, że osoba ta wyśle SMS ze specjalnym kodem, a w odpowiedzi uzyska informację o położeniu MM735. Dodatkowo, po uruchomieniu trybu SOS, telefon automatycznie, co 5 minut będzie wysyłać wiadomość SMS ze swoją lokalizacją do wybranego kontaktu, dzięki czemu bez trudu znajdziemy bliską nam osobę potrzebującą pomocy. Aby wydłużyć działanie MM735 w trybie oszczędzania baterii można zmniejszyć częstotliwość automatycznego odświeżania lokalizacji GPS w wybranych godzinach np. w nocy. Co również warto podkreślić - urządzenie ma możliwość wprowadzenia informacji o użytkowniku, dzięki czemu, po uruchomieniu trybu SOS, na wyświetlaczu pojawi się komunikat „choruję na…”, uzupełniony o wprowadzone schorzenia.

Wszystkie te możliwości zostały zamknięte w wodoszczelnej obudowie z certyfikatem IP67. Opaska została wykonana z elastycznego, a zarazem delikatnego materiału, nie powodującego otarć na skórze. Minimalistyczny wygląd i uniwersalna wersja kolorystyczna sprawiają, że ten dodatek będzie pasować każdemu, bez względu na płeć czy wiek.

Niezależnie od dołączonej opaski, telefon komórkowy Maxcom MM735 został wyposażony w unikatowy przycisk ratunkowy w kształcie serca. Pozwala on jednym ruchem połączyć się z bliskimi lub numerem alarmowym. Do dyspozycji użytkownika oddajemy również całe mnóstwo funkcji: zmiana rozmiaru czcionki, tzw. czarna lista numerów, radio FM, budzik, kalkulator, kalendarz czy odtwarzacz filmów i muzyki. Na pokładzie nie zabrakło również serwisu MMS, kamery i aparatu, Bluetooth 5.0 oraz usług GPRS i WAP.

Maxcom MM735 z opaską SOS to komfortowy telefon, który troszczy się o Ciebie.

Zestaw już dostępny na rynku! Kliknij tutaj, aby kupić

Trwa ładowanie