Odkryj rewolucję wśród smartfonów

Maxcom wprowadził do sprzedaży smartfon dedykowany wszystkich tym, którzy szukają telefonu prostego w obsłudze, a jednocześnie nowoczesnego i innowacyjnego. Maxcom MS459 Harmony to prawdziwa rewolucja wśród smartfonów!

Ten niespotykany dotąd smartfon jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ludzi ceniących tradycję, ale świadomych korzyści jaki niesie za sobą postęp technologiczny. Produkt łączy prostotę użytkowania z pełnią możliwości jakie daje smartfon z Androidem.

Wewnątrz znajduje się największa wartość produktu, którą jest autorski software Maxcom będący modyfikacją systemu Android 7.0. Najbardziej charakterystyczną funkcją jest unikalny na naszym rynku, dostęp do funkcji telefonu z komputera lub innego urządzenia w dowolnym czasie i miejscu. Użytkownik może sam lub przez wskazaną osobę zdalnie modyfikować ustawiania jego telefonu.

Bezcenna jest tu łatwość codziennego użytkowania. Spółka przeprowadziła szerokie badania jakościowe, co pozwoliło zaprojektować intuicyjny software niesprawiający problemów również osobom z gorszym słuchem, słabszym wzrokiem czy nienajlepszą motoryką palców.

Z zewnątrz wyróżnia go zgrabna obudowa z fizycznymi przyciskami nawigacyjnymi, w tym z dedykowanym i jedynym tak wielofunkcyjnym przyciskiem Pomocy, który w razie wypadku wysyła wiadomości alarmowe wraz z lokalizacją lub dzwoni pod wskazany numer.

Nie bez powodu ten produkt określony został hasłem „Smartfon dla każdego”. Kto w dzisiejszych czasach nie stawia na rozwój, komfort i bezpieczeństwo?

Kliknij i dowiedz się więcej o tym niezwykłym produkcie!
Trwa ładowanie