Medal Europejski dla Maxcom S.A.

Z przyjemnością informujemy, że Maxcom po raz kolejny został laureatem Medalu Europejskiego, w ramach konkursu organizowanego przez Business Centre Club. Wyróżnienie to zostało przyznane za telefon MS571 Strong.

XXXI Edycja Medalu Europejskiego

Medal Europejski jest ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego zadaniem jest: wyróżnianie oraz promocja wyrobów oraz usług oferowanych przez firmy działające na obszarze Polski, wzbudzanie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, upublicznienie w Polsce i w Unii Europejskiej przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania, zainteresowanie polskich przedsiębiorców wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej, a także zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej laureatami Medalu Europejskiego. Medal Europejski, to rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

Maxcom MS571 Strong

Nowoczesny i mocny smartfon do zadań specjalnych. To odpowiedź na zapotrzebowanie osób pracujących w trudnych warunkach, mogących uszkodzić telefon w czasie wykonywania swojej pracy. Odporny na wodę, wstrząsy oraz kurz (IP68) ze wzmocnioną obudową. Równocześnie bardzo multimedialny, z 5,7-calowym wyświetlaczem, dual sim oraz wyposażony w dwa aparaty fotograficzne, spełni najbardziej wygórowane oczekiwania.

Kliknij tutaj i poznaj MS571 Strong 

Spółka Maxcom otrzymała Medal Europejski także w roku 2017. Mamy nadzieję, że nasze działania i produkty zostaną docenione również w przyszłości.

Trwa ładowanie