Maxcom z tytułem POLSKA FIRMA ROKU!

Jeden z najważniejszych plebiscytów technologicznych w Polsce – Mobility Trends – został rozstrzygnięty. Dziennikarze oraz eksperci z branży nowych technologii przyznali zaszczytny tytuł polskiej firmy roku spółce Maxcom. Jury doceniło bogate portfolio produktowe marki: od telefonów dla seniorów z przyciskiem ratującym życie, po designerskie roboty sprzątające.

W ostatni weekend marca 2021r. jeden z najważniejszych plebiscytów technologicznych w Polsce - Mobility Trends - został rozstrzygnięty. Nagrody „Złoty Bell” dla najlepszych produktów i usług minionego roku zostały przyznane już po raz 11. Tym razem bez wielkiej gali, ale z nie mniejszym zainteresowaniem publiczności online.

Miłośnicy technologii poznali laureatów 24 statuetek. 18 nagród zostało przyznanych na drodze głosowania internautów. Pozostałych 6 zwycięzców wyłoniła Rada Merytoryczna złożona z dziennikarzy oraz ekspertów z branży nowych technologii. I taki właśnie zaszczytny „Złoty Bell” przypadł firmie Maxcom. Kapituła doceniła całokształt działań spółki przyznając jej tytuł Polskiej firmy roku 2020.

Co wyróżniło Maxcom na tle konkurencji? Oto kilka przykładów produktów marki Maxcom:

Maxcom Comfort MM730 – następca bezkompromisowego bestsellera, modelu Maxcom Comfort MM720. Telefon cechujący się odświeżonym designem, praktyczną ładowarką biurkową, USB typu C, łatwą obsługą, długą żywotnością baterii i przyciskiem SOS ratującym życie.

Elektryczny napęd rowerowy Rubbee - uniwersalny dodatek do roweru, który zamieni go w pojazd elektryczny. Zmiana tradycyjnego jednośladu w rower elektryczny odbywa się bez skomplikowanej instalacji, a inteligentne światło LED sygnalizuje hamowanie, zmianę kierunku jazdy oraz poziom naładowania baterii.

Maxcom Sound MX216 Bandai - bezprzewodowy głośnik do zadań specjalnych! Wytrzyma zarówno upadek na ziemię, jak i granie w zapylonym pomieszczeniu, nie straszne są mu zachlapania, a jego bateria pozwala na 18 godzin muzycznych doznań.

Maxcom MH12 Clear Vision – robot samosprzątający, czyszczący zarówno na sucho, jak i na mokro. Dzięki licznym funkcjom takim jak: czyszczenie punktowe, tryb zygzakowy czy odkurzanie przy krawędziach robiący to perfekcyjnie!

Mobility Trends jest czymś więcej niż tylko konkursem. Jest cyklicznym badaniem rynku i opinii pozwalającym na identyfikację trendów panujących na polskim rynku.  Tym bardziej Zarząd Maxcom cieszy się z pojawienia się w czołówce marek docenionych w tym rankingu.

O randze plebiscytu Mobility Trends świadczy szereg partnerów i patronów medialnych w tym: Polsat News, Women’s Health, Auto Motor i Sport, Men’s Health, Forum Wiedzy, Autoportret Ostrego, Motoślad Android.com.pl, Instalki.pl, MobilityNews.pl, Handelot, Telix.pl, Technosenior, BigChina.pl, MenWorld.pl, DailyWeb, BeautyShow.pl oraz Info Produkt.

Trwa ładowanie