Maxcom przekazał szpitalom 58 000 masek!

Maxcom podarował szpitalom 58 tysięcy masek ochronnych KN95. Wsparcie lokalnych placówek medycznych zostało podyktowane szczególnie trudną sytuacją pandemiczną na Śląsku. ”Świąteczny prezent” trafił do szpitali w Dąbrowie Górniczej, Tarnowskich Górach oraz w Zabrzu.

Tuż przed tegorocznymi Świętami Wielkanocnymi, Maxcom podarował trzem placówkom medycznym wyjątkowy prezent. Szpital Onkologiczny w Dąbrowie Górniczej, Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu oraz Powiatowy Szpital w Tarnowskich Górach otrzymały od spółki łącznie 58 tysięcy ochronnych maseczek medycznych z filtrem typu KN95.

Sytuacja w województwie śląskim jest ciężka, a zapotrzebowanie na tego typu sprzęt – ogromne. To wszystko zadecydowało o wsparciu lokalnych szpitali. Zarząd oraz pracownicy Maxcom zaangażowani w realizację akcji, czuli ogromną satysfakcję z możliwości wsparcia służb walczących z Covid-19. Wspomniane jednostki medyczne wyraziły natomiast ogromną wdzięczność za przekazane maseczki. Wygrani byli tu więc wszyscy: darczyńca, obdarowani oraz oczywiście pacjenci.

Maski medyczne KN95, a także maski medyczne jednorazowego użytku TL-M01 dostępne są w sklepie elektronicznym Maxcom: MASKI OCHRONNE

Nie tylko maski ochronne w asortymencie sprawiają, że Spółka idzie duchem czasu… Nowe zegarki sportowe marki Maxcom wyposażone są w  – tak istotną w dobie pandemii - funkcję pomiaru saturacji krwi. Obecnie w ofercie Maxcom znajduje się sześć zegarków z pulsoksymetrami: ZEGARKI MAXCOM Z PULSOKSYMETREM

Trwa ładowanie