Maxcom na targach MWC 2019 Barcelona

Maxcom prezentuje flagowe modele na targach MWC w Barcelonie

 

Maxcom, jako jeden z czołowych producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych w Europie, prezentuje nowości podczas największej na świecie imprezy branży technologii mobilnych - Mobile World Congress 2019 r.w Barcelonie.

 

MWC trwają od 25 do 28 lutego. W tym roku na piętrowym stoisku Maxcom, numer CS90 (Congress Square), odwiedzający mogą przetestować:

  • Smartfon MS459 Harmony łączący prostotę z nowoczesnością. Posiada on nowatorską opcję „zdalny dostęp”. Czyli możliwość dostępu do smartfona z komputera lub innego urządzenia w dowolnym czasie i miejscu, czy udoskonalony przycisk Assistance, dzięki czemu telefon nie tylko zadzwoni na wybrany numer, ale wyśle również wiadomość SMS, a także dokładną lokalizację GPS. Smartfon zdobył ostatnio nagrodę w kategorii „Telefon Roku 2018” w plebiscycie Mobility Trends.
  • Future Phone 4G z systemem KaiOS. Jest to klasyczny telefon 4G z funkcjami smartfona obsługiwanymi przez system z dedykowanymi aplikacjami (Facebook, Google Maps i inne) i szybki VoLTE internet i VoWiFi.
  • Telefony Strong, wodoodporne i wzmocnione, zaprojektowane z myślą o osobach pracujących w trudnych warunkach. W tym zupełnie nowy, wytrzymały smartfon: MS571 - smukła konstrukcja o dużej wytrzymałości, dwa aparaty, fingerprint, I NFC+.
  • Telefony Comfort dla seniorów, w tym modele z przyciskami "assistance". Wygodne i ekonomiczne z klapką, oraz telefony stacjonarne z łącznością komórkową. W szczególności warty zobaczenia oraz przetestowania jest model MM751, który łączy nowoczesny design z szeroką gamą opcji pomocnych dla seniorów.
  • Telefony Classic, które charakteryzują się wysoką niezawodnością, łatwością w obsłudze oraz długim czasem pracy baterii. Flagowy model MM330 sprawia, że komunikacja jest łatwa i wygodna jak nigdy dotąd.
  • Akcesoria sportowe FitGo oraz wodoodporne głośniki bluetooth Maxton. W tym nowy, wielozadaniowy smartwatch FW15, który oprócz designerskiego wyglądu, posiada dotykowy wyświetlacz oraz mnóstwo przydatnych funkcji takich jak krokomierz, mierzenie tętna oraz pomiar spalonych kalorii.Posiada także możliwość podłączenia do aplikacji sportowej i odbierania połączeń.

Trwa ładowanie