Maxcom na targach IFA 2019

Maxcom na targach IFA 2019

Maxcom, jeden z czołowych producentów i dystrybutorów smartfonów i telefonów komórkowych w Europie zaprezentował nowe produkty podczas IFA 2019 – czyli jednych z największych targów nowych technologii i elektroniki użytkowej.

Targi Internationale Funkausstellung przyciągną do stolicy Niemiec dziesiątki tysięcy zwiedzających i dziennikarzy, którzy wyczekują premier i ciekawostek z branży GSM. To dlatego jak co roku jesteśmy przygotowani by zaprezentować naszym partnerom i przyszłym klientom szereg nowych produktów i nowatorskich rozwiązań. Na naszym stoisku będzie można zapoznać się nie tylko z premierami, ale całym portfolio produktowym Maxcommówi Arkadiusz Wilusz, Prezes Maxcom.

Podczas trwania targów – od 6 do 11 września – w samym centrum Berlina w hali 4.2, na stoisku 119 firma z Tych zaprezentowała:

  • Maxcom MM740 – telefon dla seniorów, który oprócz wygody funkcjonowania posiada radio w podstawce ładującej.
  • Maxcom MM730 – następca bestsellerowego modelu MM720. Odświeżony wygląd i zachowane wszystkie funkcje ułatwiające seniorowi korzystanie z telefonu – przycisk SOS, duże przyciski i czytelny kolorowy ekran o przekątnej 2,2 cala.
  • Maxcom MM735 – który charakteryzuje się dedykowaną opaską SOS i podstawką ładującą. Dysponuje dobrej jakości ekranem o przekątnej 2,2 cala oraz modułem Bluetooth 5.0. Zapewnia też długą pracę na jednym ładowaniu dzięki obecności akumulatora o pojemności 1400 mAh.

Maxcom zaprezentował również nowe telefony klasyczne oraz nowoczesne rozwiązania dla telefonów biurkowych na kartę SIM.

Premierę miały także nowe głośniki i opaski sportowe:

  • Maxcom Bandai – wodoodporny głośnik, który zapewni 18 godzin słuchania muzyki np. na basenie lub plaży,
  • Maxcom Kavachi – propozycja idealna dla osób poszukujących nietuzinkowego rozwiązania – głośnik może unosić się na wodzie i grać jednocześnie!
  • Maxcom Momotombo – zapewni prawdziwą erupcję dźwięku. Wyposażony został w dwie membrany 15W oraz możliwość użycia go jako powerbank,
  • Opaska Maxcom FW22 Classic – czyli połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesną technologią w środku. Posiada funkcję monitorowania stanu zdrowia: ciśnienia krwi, tętna, snu oraz spalonych kalorii.

Na stoisku Maxcom było można zapoznać się również z wszystkimi funkcjami smartfona dla początkujących – MS459 Harmony, w tym ze zdalnym dostępem. Zaprezentowany zostanie również nowy model telefonu wyposażonego w system KaiOS, czyli klasycznego telefonu, który obsługuje łączność LTE, Wi-Fi oraz korzysta z aplikacji mobilnych dostępnych do tej pory wyłącznie na smartfonach.

IFA to targi użytkowego sprzętu elektronicznego, organizowane cyklicznie od 1926 roku. W roku 1995 na targach zaczęła się nowa era – Międzynarodowa Wystawa Radiowa przekształciła się w prawdziwe targi multimedialne. Wydarzenie to oferuje obszerny przegląd rynku międzynarodowego i przyciąga uwagę turystów z ponad 100 krajów. Targi IFA potwierdzają swoją rolę jako główna wizytówka światowego przemysłu technologicznego. W tym roku na 160 tys. metrach kwadratowych będzie można spotkać się z aż ponad 1,8 tys. wystawcami.

 

Trwa ładowanie