MAXCOM NA NAJWIĘKSZYCH TARGACH TELECOM - MOBILE WORLD CONGRESS

Już po raz piąty Maxcom wystawiał się na najważniejszej światowej imprezie w branży telecom - Mobile World Congress w Barcelonie. Tegoroczną imprezę odwiedziło przeszło 110 000 odwiedzających!

Na naszym stoisku firmowym prezentowaliśmy kilka wyjątkowych nowości, które niedługo pojawią się w portfolio Maxcom. 

Maxcom Classic MM320 oraz MM330 3G - klasyczne telefony biznesowe łączące w sobie nowoczesne technologie i elegancki design. Oba modele wyróżnia solidna i elegancka metalowa obudowa. Uwagę zwraca też modny „chromowany” kolor urządzenia. Wyjątkowym jest wyświetlacz o przekątnej 3,2” oraz możliwość kilkunastokrotnego powiększenia czcionki wyświetlania. Warto zaznaczyć, że są to jedyne na rynku urządzenia typu barfon z tak dużym kolorowym wyświetlaczem. Wbudowana kamera 5 Mpix pozwala na wykonanie dobrej jakości zdjeć i filmów. Dzięki swoim wyjątkowym cechom, telefony te będą idealnym wyborem dla osoby starszej, ale też z powodzeniem sprawdzą się w użytku biznesowym.

Maxcom Comfort MM831 3G – klasyczna, elegancka „klapka” 3G z czytelnym wyświetlaczem oraz obsługą HAC (Hearing Aid Compatibility). Co więcej, model posiada 3 wskaźniki led informujące o połączeniu głosowym, SMS oraz poziomie baterii bez konieczności otwierania urządzenia. Telefon posiada też wszelkie udogodnienia dla osób starszych – dedykowany przycisk SOS oraz I.C.E, a także możliwość wielkokrotnego powiększania czcionki. Telefon jest niezwykle poręczny i smukły. Wyjątkowa jest też sama designerska ładowarka, zaprojektowana tak, by pełnić funkcję estetycznej stacji dokującej.

Maxcom Strong MM920 – kolejny model w prężnie rozwijanej rodzinie Strong. Odporny na wodę, kurz i błoto – idealny do zadań specjalnych. Uwagę zwraca wyjątkowo duży wyświetlacz 2,8” oraz pojemna bateria, która pozwala użytkować telefon przez tydzień, bez konieczności ładowania. Ponadto model dysponuje wzmocnioną latarką z dedykowanym przyciskiem na podgumowanej obudowie.

Maxcom Smart MS553 LTE – wydajny smartfon w 5,5” obudowie z czytnikiem linii papilarnych. Ten smartfon to prawdziwa multimedialna maszyna z dobrej jakości kamerą oraz wgranym najnowszym systemem operacyjnym Android 6.0. zapewniającym stały dostęp do pakietu gier i aplikacji Google Stare. Urządzenie to posiada ponadprzeciętne parametry z atrakcyjną ceną.

Maxcom oferuje dla swoich smartfonów także aplikację „Przyjazny Ekran” dedykowaną osobom starszym. Aplikacja umożliwia korzystanie z urządzeń dotykowych w możliwie uproszczonej wersji. Kolorystyka aplikacji oraz możliwość powiększania czcionki, a także system czytelnych komunikatów sprawiają, że seniorzy mogą cieszyć się funkcjonalnościami najnowszej techniki.

Rozwijaną w ostatnim czasie przez Maxcom jest także linia urządzeń biurowych w tym MM35D, MM28D oraz MM29D 3G – są to funkcjonalne i komfortowe telefony stacjonarne, idealne zarówno do użytku domowego, jak i biurowego. Dodatkowo Maxcom MM29D łączy się z siecią 3G. Model ten doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w firmie oraz wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia tradycyjnego stacjonarnego telefonu, a występuje zasięg telefonii komórkowej.

Urządzenia biurowe Maxcom cechuje także funkcja wirtualnej centrali działającej na zasadzie transferu połączeń między poszczególnymi urządzeniami, szczególnie przydatnej dla małych i średnich firm.

Trwa ładowanie