Maxcom MM917 Strong otrzymał tytuł Telefonu Roku!Nasz wzmocniony telefon Maxcom MM917 Strong został ogłoszony najlepszym telefonem roku 2019 – tak zadecydowali konsumenci biorący udział w plebiscycie Mobility Trends. MM917 otrzymał najwięcej głosów internautów w kategorii Telefon Roku, dzięki czemu został nagrodzony Złotym Bellem. 

Maxcom MM917 to odpowiedź na zapotrzebowanie osób pracujących w trudnych warunkach, mogących uszkodzić telefon w czasie wykonywania swojej pracy. Dzięki solidnej obudowie i ergonomicznemu designowi telefon jest łatwy w obsłudze nawet przy ubranych rękawicach roboczych. Wyposażony w podstawowe funkcje oraz aparat fotograficzny idealnie sprawdzi się podstawowy środek komunikacji dla pracowników lub jako towarzysz podróży w trudnych warunkach pogodowych i terenowych. 

Kliknij tutaj i poznaj nasz Maxcom Strong MM917

Tegoroczne nagrody „Złoty Bell” to nie pierwsze tego typu wyróżnienie dla Spółki. W 2019 Maxcom otrzymał Złotego Bella jako Firma Roku oraz Telefon Roku dla smartfona Maxcom MS459 Harmony, w 2018 za zegarek sportowy FitGo FW17 w kategorii „Technologia Healthcare Roku 2017, a w 2017 nagrodę otrzymał wzmocniony telefon Maxcom MM916 w kategorii „Produkt Specjalny Roku 2016”.

Trwa ładowanie