Kinowa premiera smartwatchów Maxcom

Kampania Maxcom x ANIA KRUK „Olśniewaj” ze wspólną premierą z filmem "Święta inaczej"

Elegancki, kobiecy smartwatch i stylowa bransoletka z motywem jaskółki to kolejna odsłona kampanii "Olśniewaj", w której połączyły swoje siły Maxcom oraz marka biżuterii ANIA KRUK. Tym razem limitowany zestaw ma wspólną premierę ze świąteczną komedią romantyczną "Święta inaczej" w reżyserii Patricka Yoki. Maxcom, producent i dystrybutor elektroniki użytkowej został oficjalnym partnerem filmu.W świątecznych komediach romantycznych zazwyczaj króluje atmosfera pełna ciepłych uczuć i bliskości, a same Święta pokazywane są przez pryzmat rodzinnych spotkań. W filmie Patricka Yoki "Święta inaczej" schematy te zostały przełamane. Bohaterka filmu w Święta nie robi tego co powinna tylko to, na co ma ochotę i spełnia swoje marzenia. Film opowiada o kobiecie niezależnej, świadomej swojej siły.

W klimat filmu wpisuje się kolejna odsłona kampanii "Olśniewaj", stworzonej przez firmę Maxcom i markę biżuterii ANIA KRUK. Rezultatem ich współpracy jest tym razem zestaw: smartwatch i bransoletka sznurkowa, o regulowanej długości, na której umieszczona została srebrna jaskółka, uznawana za symbol wolności, miłości, wierności, odrodzenia i sukcesu. To wartości bliskie kobietom świadomym swojej siły jak bohaterka filmu "Święta inaczej". Srebrno-szara kolorystyka zestawu dodaje całości uniwersalnego charakteru i klasy, a delikatny błysk podkreśla kobiece, wewnętrzne piękno.

Chłodna tonacja oraz minimalistyczny design smartwatcha i bransoletki sprawiają, że zestaw będzie idealnym uzupełnieniem jesienno-zimowych stylizacji oraz stylowym prezentem na gwiazdkę. 


***** ***

Uroczysta premiera odbyła się 24.11.2022 r. w Multikinie w Złotych Tarasach w Warszawie. Zapraszamy na krótką fotorelację z wydarzenia.

 

Trwa ładowanie