Jubileuszowa Gala Maxcom - działo się!

Maxcom obchodzi 20. Urodziny. To dobry moment do zaprezentowania osiągnięć firmy, ale również do… świętowania! Jubileuszowa Gala Maxcom odbyła się 19 listopada 2021 r. w Akademii Muzycznej w Katowicach. Varius Manx, kasyno, kwartet smyczkowy i ceremonia wręczenia statuetek to tylko przykłady atrakcji, które czekały na uczestników wydarzenia.

Mija 20 lat od założenia firmy Maxcom. Osiągnięcia, których dokonał Maxcom w latach 2001- 2021 są naprawdę imponujące. Imponująca była też Jubileuszowa Gala związana z obchodami 20-lecia.

Wydarzenie odbyło się w piątek, 19.11.2021 r., w Akademii Muzycznej w Katowicach. Industrialne wnętrza, dedykowana aranżacja przestrzeni, czerwony dywan oraz akustyka sali koncertowej stworzyły niepowtarzalny i bardzo uroczysty klimat.

Podczas części oficjalnej zaprezentowane zostały filmy podsumowujące 20-letnią historię firmy oraz wartości, które stanowią fundament funkcjonowania Maxcom, a pracownicy mogli odnaleźć się na kilkunastominutowym pokazie fotografii pamiątkowych. Zwieńczeniem tej części była ceremonia wręczenia statuetek pracownikom oraz parterom biznesowym.

Gwiazdą wieczoru był godzinny występ Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Energia wokalistki i jej flow sceniczne sprawiły, że - jak sama zapowiadała - uczestnicy do dzisiaj czują ten koncert w trzewiach.
Trudno nie wspomnieć również o obfitości, różnorodności i smaku dań oraz niekończących się wariacjach kolorystycznych serwowanych drinków.

W tle pełnych uśmiechu rozmów, pięknie „sączyły się” melodie smyczkowego Kwartetu Glamour. Muzyka na żywo przeplatała się z dynamicznymi i porywającymi rytmami prosto od DJ-a.

Goście mogli spróbować swoich sił w kasynie wygrywając (lub tracąc) Maxcoiny oraz w kole fortuny z licznymi, maxcomowymi nagrodami. Pytanie: kto jeszcze nie ma na lodówce pamiątkowego zdjęcia z fotobudki? A czy ktoś nie fotografował się na tle ścianki?

„Przemówienia Zarządu, jak i cała impreza, chociaż z klasą i na poziomie, potraktowana została z lekkością i humorem”. To jedno z podziękowań, które usłyszał Maxcom po Gali. Najważniejsze, że Przedstawiciele, Pracownicy, Współpracownicy oraz Przyjaciele Maxcom bawili się naprawdę dobrze.

Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom Gala 20 lat Maxcom

Trwa ładowanie