Jaki smartwatch męski wybrać?

Jaki smartwatch męski wybrać?

Zegarki smartwatch to praktyczne gadżety, w które inwestuje coraz więcej osób. To nie tylko opcja dla sportowców, ale także dla tych, którzy szukają urządzenia, które w pewnym stopniu zastąpi im smartfona. Zatem jaki smartwatch dla mężczyzny będzie najlepszym wyborem? Przeczytaj nasz tekst i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze zegarka inteligentnego!

Smartwatch męski – jaki wybrać?

Najlepszy smartwatch męski to taki, który będzie odpowiadał na codzienne potrzeby użytkownika. Wybierając zatem męski smartwatch, należy najpierw zastanowić się, jakie są oczekiwania wobec urządzenia. 

 

Każdy dobry smartwatch męski powinien mieć takie funkcje, które pozwolą mu zastąpić smartfon. Włączone powiadomienia pojawiające się na ekranie zegarka pozwolą Ci być zawsze na bieżąco. Najbardziej funkcjonalne modele dają użytkownikowi możliwość odbierania przychodzących połączeń i odpowiadania na wiadomości. Każdy zegarek inteligentny ma także funkcje wspierające aktywność fizyczną: mierzenie kroków, mierzenie pulsu, ciśnienia oraz natlenienia krwi, szacowanie liczby spalanych kalorii, sterowanie muzyką. Wiele modeli zostało także wyposażonych w  funkcjonalności, które sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, np. prognoza pogody czy kalendarz. Jeśli zamierzasz korzystać ze smartwatcha podczas uprawiania sportu, a także w czasie pracy, gdzie obowiązuje elegancki dress-code, proponujemy zakup urządzenia z klasycznym skórzanym paskiem lub modelu, w którym pasek można wymieniać. Będziesz mógł dopasować wygląd smartwatcha do swojej stylizacji.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze smartwatcha?

Poza funkcjami, jakie oferuje dane urządzenie, warto zwrócić uwagę na podstawowe parametry smartwatcha: 

  • system operacyjny
  • wyświetlacz
  • baterię
  • ładowarkę 

Jedną z najważniejszych kwestii podczas wyboru smartwatcha jest jego wyświetlacz. Powinieneś wybrać taki, który jednocześnie będzie wygodny w codziennym noszeniu, jak i komfortowy w użytkowaniu. W tym miejscu należy zaznaczyć, że im większa wielkość ekranu, tym szybciej będzie się wyczerpywała bateria urządzenia. Warto zwrócić uwagę na baterię smartwatcha, gdyż bardzo częste ładowanie może być niekomfortowe i mało ekonomiczne. Najlepiej wybrać model, którego akumulator ma co najmniej 200 mAh.

Męskie smartwatche: nasze propozycje

Planujesz zakup męskiego smartwatcha? Poniżej przedstawiamy nasze propozycje: 

Jeśli szukasz czegoś eleganckiego...

Sprawdź nasze smartwatche z serii FW 54 IRON, FW48 VANAD, FW46 XENON oraz FW43 COBALT 2

Jeśli natomiast interesują Cię bardziej casualowe, sportowe modele...

Twojej uwadze polecamy produkty: FW34 SILVER, FW37 ARGON, FW47 ARGON LITE, FW 45 AURUM 2, FW 42 SILVER, FW 55 AURUM PRO.


Zegarek smartwatch męski to nie to, czego szukasz? Zostań jeszcze z nami! Zachęcamy do zapoznania się z innymi kategoriami w naszym sklepie! W bogatym asortymencie Maxcom znajdziesz m.in. telefony i smartfony, akcesoria GSM, słuchawki, urządzenia Smarthome, laptopy, głośniki bezprzewodowe, roboty sprzątające, krótkofalówki, nianie elektroniczne i wiele więcej! Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji – czekamy na kontakt z Twojej strony.

Trwa ładowanie