Szukaj na blogu

Fotowoltaika z Maxcom Eco Energy

Fotowoltaika z Maxcom Eco Energy

Grupa Maxcom powiększyła się o nową Spółkę - Maxcom Eco Energy, która będzie odpowiedzialna za instalacje fotowoltaiczne. 

Szczegółowe informacje o naszych instalacjach fotowoltaicznych znajdziesz na stronie internetowej - www.maxcom.eco

Macom Eco Energy to Spółka należąca do Grupy Kapitałowej Maxcom, która od prawie 20 lat jest jednym z liderów na rynku elektroniki użytkowej oraz jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Maxcom działa prężnie na ponad 30 rynkach na całym świecie. Dzięki temu bogatemu doświadczeniu Grupy Kapitałowej, Maxcom Eco Energy zapewnia najnowocześniejsze i kompleksowe rozwiązania z zakresu fotowoltaiki.

W Maxcom Eco Energy każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Jesteś instalatorem i szukasz wydajnej instalacji fotowoltaicznej dla klienta? Zapraszamy do naszego sklepu B2B.
  • Masz dom i chcesz zainstalować na dachu lub w ogrodzie system fotowoltaiczny? Nie ma problemu, nasi konsultanci przeprowadzą Cię przez cały proces i pomogą w formalnościach.
  • Chcesz zarabiać na fotowoltaice? Nasze systemy idealnie sprawdzą się też jako farmy solarne.
  • Bez względu na to jaki cel chcesz osiągnąć dzięki fotowoltaice, Maxcom Eco Energy pomoże Ci go osiągnąć dzięki wsparciu doświadczonych fachowców.

Naszym priorytetem jest dbanie o ekologię przy jednoczesnym zadowoleniu klienta. Dlatego nasze panele cechują się wysoką wydajnością i konkurencyjnym stosunkiem jakości do ceny.

Trwa ładowanie