Ciśnieniomierz FitGo 2005-1

119.00

Ciśnieniomierz FitGo 2005-1

Praktyczny
Poręczny
Szybki
Ciśnieniomierz FitGo 2005-1

Produkt, który powinien się znaleźć w każdym domu. Automatyczny ciśnieniomierz służący do pomiaru ciśnienia krwi. Model ten zapamiętuje aż 128 pomiarów. Oprócz pomiaru ciśnienia urządzenie wyposażone zostało w funkcję pomiaru pulsu. Na wyświetlaczu LCD, poza pomiarami medycznymi wyświetlana jest aktualna data i godzina. Urządzenie posiada wskaźnik rozładowania baterii. W wyposażeniu ciśnieniomierza znajduje się mankiet o wymiarach 22-32 cm.

 • Pamięć
  dowiedz się wiecej
  Urządzenie pamięta nawet do 128 pomiarów

 • Pomiary ciśnienia
  dowiedz się wiecej
  Ciśnienie skurczowe
  Ciśnienie rozkurczowe
 • Źródło zasilania
  dowiedz się wiecej
  Ciśnieniomierz jest zasilany za pomocą 4 x baterie alkaiczne 1,5 AA
 • Wymiary urządzenia
  dowiedz się wiecej
  Ciśnieniomierz jest niewielkich wymiarów 112 x 140 x 70mm
 • Waga
  dowiedz się wiecej
  Waga ciśnieniomierza to zaledwie 534g
 • Parametry audio
  Inne parametry
  dowiedz się wiecej
  - duży, cyfrowy wyświetlacz LCD
  - napięcie: 6VDC

Co znajdziesz

w pudełku?

- 4x baterie,
- pokrowiec,
- instrukcja obsługi,
- mankiet
Ciśnieniomierz FitGo 2005-1Maxcom EAN5908235973104

Wyślemywe wtorek

119,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Ciśnieniomierz FitGo 2005-1?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Ciśnieniomierz FitGo 2005-1

Ciśnieniomierz FitGo 2005-1

Trwa ładowanie