Bezprzewodowy adapter do...

449.00
FW36 Aurum SE
fw36 Aurum SE
Motorola MA1 Bezprzewodowy adapter samochodowy ANDROID AUTO™
Wyeliminuj kable i zdobądź wolność
fw36 Aurum SE
ROZWIĄZANIE, NA KTÓRE CZEKASZ
Czy marzyłeś o bezprzewodowej integracji smartfonu z systemem Android Auto w swoim samochodzie? Motorola MA1 to odpowiedź na Twoje marzenia! Motorola MA1 to pierwszy na świecie bezprzewodowy adapter Android Auto™ wykorzystujący zaawansowaną technologię z licencją Google. MA1 umożliwia bezprzewodową obsługę Android Auto w Twoim samochodzie. Teraz możesz swobodnie korzystać z ulubionych aplikacji bez konieczności podłączania kabli. Zainstaluj już teraz nasz innowacyjny bezprzewodowy adapter Motorola MA1 i przeżyj rewolucję w swoim samochodzie.
W BŁYSKAWICZNYM TEMPIE
Chcesz mieć bezpieczny dostęp do aplikacji w drodze? Motorola MA1 jest rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie wygodnego i bezprzewodowego Android Auto™. Adapter licencjonuje technologię firmy Google, która ułatwia użytkownikom bezprzewodowe łączenie się z pojazdami z systemem Android Auto za pomocą portu USB. Oznacza to jeszcze lepszy i łatwiejszy dostęp do aplikacji wyświetlanych na ekranie samochodowym. MA1 działa na częstotliwości 5 GHz, co zapewnia błyskawiczne połączenie z systemem.
TWÓJ CZAS POD KONTROLĄ
POZBĄDŹ SIĘ KABLI
Pozbądź się uciążliwego podłączenia telefonu za każdym razem, gdy wsiadasz do samochodu. Motorola MA1 umożliwia bezproblemowy dostęp do ulubionych aplikacji do nawigacji, multimediów i wiadomości.
BEZPRZEWODOWE POŁĄCZENIE
Motorola MA1 eliminuje potrzebę podłączania telefonu do systemu informacyjno-rozrywkowego samochodu za każdym razem, gdy wsiadasz do pojazdu. Umożliwia to łatwiejszy dostęp do ulubionych aplikacji do nawigacji, multimediów i wiadomości.
ŁATWE USTAWIENIE
Niezwykle łatwa konfiguracja. Zobacz jakie to proste. 1. Podłącz adapter MA1 do istniejącego w samochodzie portu USB obsługującego system Android Auto, 2. Sparuj telefon z adapterem MA1 za pomocą Bluetooth, 3. Ciesz się bezprzewodowym Android Auto™!
fw36 Aurum SE
fw36 Aurum SE
SZYBKA TRANSMISJA MEDIÓW
System Android Auto™ działa na częstotliwości 5 GHz za pomocą Wi-Fi, co zapewnia błyskawiczne połączenie. Motorola MA1 licencjonuje technologię firmy Google, która ułatwia użytkownikom bezprzewodowe łączenie się z istniejącymi pojazdami z systemem Android Auto wyposażonymi w port USB, co jeszcze bardziej ułatwia dostęp do aplikacji za pomocą wyświetlacza samochodu.
ELEGANCKI WYGLĄD
Adapter Motorola MA1 został zaprojektowany z myślą o kierowcach, którzy cenią sobie funkcjonalność, ale i estetyczny design. Ma dyskretną i elegancką konstrukcję. Idealny dla tych, którzy chcą korzystać z płynnego połączenia bezprzewodowego, ale nie mają fabrycznie dostarczonej technologii, która im to umożliwi.
fw36 Aurum SE
Nie zwlekaj i przygotuj się na rewolucję w swoim samochodzie. Teraz, dzięki Motorola MA1 możesz doświadczyć pełnej swobody i wygody podróży bez kabli.
fw36 Aurum SE
Bezprzewodowy adapter do Android Auto Motorola MA1Motorola EAN5055374714997

449,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Bezprzewodowy adapter do Android Auto Motorola MA1?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie