Roboty sprzątające

Robot sprzątający – przepis na czysty dom

Wielu z nas nie przepada za sprzątaniem lub nie ma na nie czasu. Czystość jest jednakże ważna, nie tylko ze względów estetycznych. Spraw sobie elektronicznego pomocnika w domowych porządkach! Maxcom posiada w swojej ofercie między innymi roboty sprzątające, które regularnie będą dbać o Twoje podłogi. Taki robot sprzątający ograniczy Twoją rolę w odkurzaniu do minimum. Niektóre modele zostały wzbogacone także w funkcję mopowania.

Dlaczego warto zainwestować w robot do sprzątania?

To oszczędność zarówno czasu, jak i miejsca. Możesz zaprogramować urządzenie w taki sposób, żeby pracowało, gdy Ciebie nie ma w domu. Wrócisz z pracy do czystego domu, bez zmartwień o brud i kurz. Ten gadżet może okazać się szczególnie przydatny dla alergików. Co więcej, takie roboty sprzątające zajmują znacznie mniej miejsca niż tradycyjne odkurzacze.

Jaki robot do sprzątania wybrać?

Kupując automatyczny odkurzacz, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów, np.: rozmiar, czas pracy i ładowania, poziom baterii, zużycie energii, poziom hałasu, zasięg, funkcje, pojemność pojemnika na kurz.

W zależności od modelu, robot sprzątający może być wyposażony w wiele przydatnych funkcji. Automatyczne odkurzacze mają kilka trybów sprzątania podłóg lub dywanów, a wbudowane czujniki skanowania powierzchni – umożliwiają im podczas pracy bez trudu omijanie przeszkód i unikanie uderzania o meble. Niektóre z urządzeń wzbogacono w dodatkową funkcję automatycznego dokowania. Co więcej, większość z robotów może być sterowana zdalnie za pomocą aplikacji w Twoim smartfonie, a niektóre posiadają nowoczesne opcje personifikacji.  

Nie jesteś pewien, który robot sprzątający wybrać? Specjaliści Maxcom z przyjemnością posłużą Ci fachową poradą przy zakupie. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapoznania się z całością naszej interesującej oferty. Sprawdź, jakie roboty sprzątające dostępne są w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów


 

Trwa ładowanie