Zegarki i opaski sportowe 

Zegarki i opaski sportowe

Smartband – gadżet dla aktywnych

Opaski sportowe od kilku lat cieszą się wielką popularnością. To urządzenia stworzone z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Posiadając nowoczesny smartband, jesteś w stanie monitorować swoje tętno, sen, liczbę wykonanych kroków czy spalonych kalorii. Synchronizacja ze smartfonem czy komputerem daje możliwość śledzenia sportowych postępów i osiąganie postawionych sobie celów. Dodatkową zaletą charakteryzującą smartband jest uniwersalność – opaskę można nosić podczas uprawiania różnych dyscyplin, nawet pływania, bowiem urządzenie jest wodoodporne. Opaska najczęściej wykonana jest z silikonu, a więc cechuje się wysoką odpornością na zniszczenia mechaniczne i zabrudzenia. Urządzenie emituje wibracje lub sygnały dźwiękowe.  

Zegarki vs opaski sportowe

Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanego technologicznie sprzętu, być może powinieneś sprawdzić nasze zegarki sportowe. Jest to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego zegarka. W odróżnieniu do opasek, zegarki sportowe posiadają więcej funkcji – na przykład: odbieranie i prowadzenie rozmów, odczytywanie wiadomości czy nawet dokonywanie płatności zbliżeniowych. Można zatem powiedzieć, że zegarki sportowe w dużej mierze mogą zastąpić smartfona.

Akcesoria sportowe najlepsze dla Ciebie

W Maxcom oferujemy zarówno zegarki, jak i opaski sportowe. Który gadżet będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie? Sportowy zegarek polecamy tym, którzy potrzebują nowoczesnego zegarka o wielu funkcjach, które w pewnym stopniu zastąpią telefon. Jednocześnie taki zegarek nadal będzie wyglądał elegancko, zestawiony z formalnym strojem. Z kolei opaska sportowa sprawdzi się u tych, którym zależy na urządzeniu jedynie wspierającym treningi. Nadal nie jesteś pewien, co będzie dla Ciebie lepsze? Zwróć się do naszych specjalistów – z chęcią doradzą Ci podczas zakupów.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego – znajdziesz w nim na przykład telefony komórkowe i akcesoria GSM. Życzymy udanych zakupów!

 

Trwa ładowanie