Zegarki i opaski sportowe

Smartband – gadżet dla aktywnych

Opaski sportowe od kilku lat cieszą się wielką popularnością. To urządzenia stworzone z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Posiadając nowoczesny smartband, jesteś w stanie monitorować swoje tętno, sen, liczbę wykonanych kroków czy spalonych kalorii. Synchronizacja ze smartfonem czy komputerem daje możliwość śledzenia sportowych postępów i osiąganie postawionych sobie celów. Dodatkową zaletą charakteryzującą smartband jest uniwersalność – opaskę można nosić podczas uprawiania różnych dyscyplin, nawet pływania, bowiem urządzenie jest wodoodporne. Opaska najczęściej wykonana jest z silikonu, a więc cechuje się wysoką odpornością na zniszczenia mechaniczne i zabrudzenia. Urządzenie emituje wibracje lub sygnały dźwiękowe. Rozważając kupno opaski sportowej, warto także przejrzeć zegarki smartwatch.

Zegarki smartwatch vs opaski sportowe

Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanego technologicznie sprzętu, być może powinieneś sprawdzić nasze zegarki sportowe smartwatch. Jest to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego zegarka. W odróżnieniu do opasek, zegarki sportowe smartwatch posiadają więcej funkcji – na przykład: odbieranie i prowadzenie rozmów, odczytywanie wiadomości czy nawet dokonywanie płatności zbliżeniowych. Można zatem powiedzieć, że zegarki smartwatch w dużej mierze mogą zastąpić smartfona.

Akcesoria sportowe najlepsze dla Ciebie

W Maxcom oferujemy zarówno zegarki sportowe smartwatch, jak i opaski sportowe. Który gadżet będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie? Sportowy zegarek polecamy tym, którzy potrzebują nowoczesnego zegarka o wielu funkcjach, które w pewnym stopniu zastąpią telefon. Jednocześnie taki zegarek nadal będzie wyglądał elegancko, zestawiony z formalnym strojem. Z kolei opaska sportowa sprawdzi się u tych, którym zależy na urządzeniu jedynie wspierającym treningi. Nadal nie jesteś pewien, co będzie dla Ciebie lepsze?  Zwróć się do naszych specjalistów – z chęcią doradzą Ci podczas zakupów.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego – znajdziesz w nim na przykład telefony komórkowe i akcesoria GSM. Życzymy udanych zakupów!

 

Trwa ładowanie