Meizu

Założona w 2003 r. I mająca siedzibę w Zhuhai w Chinach, Meizu projektuje i produkuje smartfony stworzone w celu zapewnienia prostej, intuicyjnej obsługi mobilnej dla osób, których czas powinien być po prostu spędzony na korzystaniu z urządzeń, zamiast zastanawiać się nad sposobem ich używania.

Meizu rozszerzyło swoją działalność na rynku smartfonów w 2008 roku i od tego czasu angażuje się w tworzenie zaawansowanych smartfonów. Opierając się na filozofii biznesowej i zobowiązaniu do dążenia do doskonałości i długofalowego rozwoju, Meizu koncentruje się głównie na opracowywaniu innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika smartfonów dla konsumentów.

Z ponad 1000 pracowników i 600 sklepami detalicznymi, firma zbudowała obecność na wielu rynkach międzynarodowych. Telefony Meizu charakteryzują się lekką, wygodną konstrukcją, wysokiej jakości dźwiękiem, kamerą  wysokiej rozdzielczości oraz prostym, eleganckim interfejsem użytkownika, łączącym wydajność , łatwość użycia i funkcjonalność z trwałością.

Trwa ładowanie