Telefony Wodoodporne
  • IP68

    Telefony ip68 to urządzenia do zadań specjalnych. Są całkowicie wodoodporne oraz posiadają najwyższy stopień ochrony przed zanieczyszczeniami. Sprawdzą się w ekstremalnych sytuacjach zarówno w pracy, jak i podczas sportowych wyczynów. Każdy telefon ip68 został wyposażony w specjalną, wzmocnioną obudowę, która nie przepuszcza pyłów i cieczy oraz zaopatrzona jest w ergonomiczne gumowe nakładki. Dzięki temu urządzenie jest bardzo wytrzymałe, solidne i doskonale dopasowane do dłoni.

    Telefony ip68 to funkcjonalność, prostota i niezawodność w każdych warunkach.

  • IP67

    Telefon ip67 należy do urządzeń niepodatnych na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak kurz i woda. Jest całkowicie zabezpieczony przed wniknięciem pyłu i charakteryzuje się bardzo dużą wodoodpornością. Z tego względu telefony ip67 często wybierają osoby prowadzące intensywny tryb życia i poszukujące wytrzymałego modelu, który sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Lekka i ergonomiczna, a jednocześnie wytrzymała obudowa wpływa na komfort użytkowania i poprawia praktyczne walory telefonu ip67.

IP68

IP67

Telefon komórkowy powinien zostać dopasowany do użytkownika. Tylko wtedy będzie spełniać wszystkie wymagania i będzie w pełni funkcjonalny. Na rynku dostępnych jest mnóstwo różnorodnych modeli. Uwagę zwracają zwłaszcza telefony wodoszczelne, gdyż można je użytkować bez obaw o uszkodzenie, a przede wszystkim zalanie. Urządzenia stanowią najlepszy wybór dla osób potrzebujących solidnego, wytrzymałego telefonu, który sprawdzi się w każdych warunkach.

Telefon wodoodporny wyróżnia się w głównej mierze wzmocnioną obudową z elementami ergonomicznymi. Wszystko to sprawia, że nadal idealnie leży w dłoni. Telefon, mimo że posiada dodatkową warstwę ochronną, pozostaje lekki oraz czytelny. Jego intuicyjne i proste w obsłudze menu polecane jest zwłaszcza osobom starszym, które często niechętnie podchodzą do nowoczesnych smartfonów bądź po prostu mają sentyment do klasycznych rozwiązań. Tutaj ten problem został wyeliminowany. Telefony wodoszczelne z MaxCom wyposażone są wyłącznie w niezbędne funkcje, ułatwiające codzienne użytkowanie. Właśnie z tego względu można nich znaleźć takie udogodnienia jak: funkcja głośnomówiąca, radio FM, odtwarzacz audio i video, transmisja bezprzewodowa Bluetooth oraz latarka. Nie zabraknie w nich również aparatu, pozwalającego na wykonanie zdjęć w dobrej jakości, które można zapisać na karcie MicroSD.

Telefony wodoszczelne cechuje więc wysoka funkcjonalność. Użytkownik może liczyć na niezbędne funkcje i udogodnienia, bez potrzeby instalowania niepotrzebnych aplikacji. Dostępne modele wyróżnia jeszcze jeden aspekt, a mianowicie – niezwykle wytrzymała bateria. Klasyczne modele telefonów już od początku doceniane były za kilkudniową pracę, bez potrzeby ładowania. To obecnie rzadkość w dobie smartfonów, których bateria wytrzymuje maksymalnie do dwóch dni. Z pewnością okażą się niezastąpione podczas długich podróży, gdzie nie zawsze jest dostęp do gniazdka. Nawet jeśli telefon zostanie narażony na bliski kontakt z wodą, również nie ma się czego obawiać. Wodoszczelność gwarantuje doskonałą ochronę!

Trwa ładowanie