Klapki z klasyczną klawiaturą

Modele telefonów z klapką uważane są za niezwykle praktyczne. Cechuje je niezwykła wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dodatkowa klapka chroni telefon przed zniszczeniem, dzięki czemu ekran pozostaje nienaruszony nawet po upadku z dużej wysokości. Z tego względu polecany jest on przede wszystkim osobom pozostającym w ciągłym ruchu bądź takim, dla których szczególnie liczy się wygoda.

Telefon klapka zaliczany jest do klasycznych modeli, jednak w wielu kwestiach góruje nad nowoczesnymi smartfonami. Liczy się w nim głównie prostota, dlatego posiada proste i intuicyjne menu. Nie zabraknie w nim również przydatnych aplikacji oraz funkcji ułatwiających wykonywanie wielu codziennych czynności. Tego rodzaju telefony zostały wyposażone w przyzwoity aparat, pozwalający wykonywać dobrej jakości zdjęcia, a następnie przesyłać je w wiadomości MMS lub poprzez transmisję bezprzewodową Bluetooth. 

Klasyczne telefony klapki z tradycyjną klawiaturą stanowią doskonały wybór dla osób starszych. Duże, wypukłe przyciski ułatwiają obsługę, a wysoka rozdzielczość ekranu sprawia, że wszystko jest niesamowicie czytelne. W jakie funkcje wyposażone są te telefony? Poszczególne modele mogą się od siebie różnić, jednak większość z nich posiada duże, podświetlane klawisze, budzik z opcją drzemki, odtwarzacz plików audio i video czy kalendarz. Użytkowników zachwycają także swoim wyglądem, który urzeka oszczędnością formy. Proste linie, opływowy kształt, cienka obudowa – to wszystko przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Telefon klapka świetnie leży w dłoni, a co najważniejsze, został wykonany z wysokogatunkowych materiałów.

Warto wspomnieć o jeszcze jednej zalecie, czyli o niezwykle wytrzymałej baterii. W przeciwieństwie do najnowszych modeli, telefon klapka może wytrzymać do kilku dni bez konieczności ładowania. To najlepszy wybór dla osób ceniących praktyczne rozwiązania zamknięte w klasycznej obudowie. Ten telefon ma w sobie wszystko, co jest potrzebne do codziennej pracy czy komunikowania się z bliskimi. 

Trwa ładowanie