Klasyczne biznesowe

Prowadzenie biznesu wymaga stałego kontaktu z klientami i nie tylko. Właśnie dlatego każdy przedsiębiorca powinien być wyposażony w liczne akcesoria przeznaczone do komunikacji. Wśród nich znajduje się popularna komórka. Czym charakteryzuje się telefon biznesowy? Zawiera szereg podstawowych funkcji, które mają umożliwić przede wszystkim wykonywanie połączeń, wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail czy MMS, a także przesyłanie zdjęć i dokumentów. Przydatne okażą się również niektóre aplikacje czy udogodnienia, jak chociażby transmisja bezprzewodowa Bluetooth, odtwarzacz audio i video oraz funkcja głośnomówiąca. Ponadto nieoceniony będzie kalendarz z możliwością włączenia przypomnień o ważnym spotkaniu.

Telefony biznesowe są wyposażone w ekran o dużej rozdzielczości, co pozwala na odczytywanie wiadomości tekstowych i obrazów. Ich menu jest niezwykle intuicyjne, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na poszukiwanie odpowiedniej ikonki. W biznesie często liczy się szybka reakcja, a te telefony znacząco ją ułatwiają. Posiadają przy tym klasyczną klawiaturę z przyciskami, dzięki czemu mogą je obsługiwać osoby w każdym wieku. Będą doskonałe także dla seniorów.

Telefony biznesowe klasyczne cechuje prosty, a jednocześnie stylowy design. Są wszechstronne oraz ergonomiczne, co sprawia, że dobrze układają się w dłoni. Wyposażone zostały w przyzwoity aparat, dlatego możliwe jest wykonywanie dobrej jakości zdjęć. Z pewnością dużą zaletę stanowi fakt, że w przeciwieństwie do nowoczesnych smartfonów, klasyczne modele mogą wytrzymać kilka dni bez konieczności ich ładowania. Wytrzymała bateria to duży plus, zwłaszcza podczas wyjazdów służbowych.

Oferta MaxCom to eleganckie telefony biznesowe, stworzone z myślą o konkretnej grupie docelowej – o osobach poszukujących prostych, intuicyjnych rozwiązań. Polecamy je szczególnie przedsiębiorcom stawiającym na wytrzymałość sprzętu. Klasyczne telefony są o wiele mniej podatne na uszkodzenia, dzięki solidnej obudowie i ekranie o mniejszych rozmiarach.

Trwa ładowanie