Telefony stacjonarne Przewodowe

Choć telefony komórkowe stanowią obecnie najpopularniejsze urządzenia do komunikacji głosowej, telefony stacjonarne w wielu miejscach wciąż pozostają niezastąpione. Aparaty te doskonale sprawdzają się m.in. w biurach, firmach, przychodniach, urzędach. Telefon stacjonarny przewodowy często okazuje się także najbardziej odpowiedni dla osób starszych i mających problem ze wzrokiem. W asortymencie marki MaxCom znajduje się kilka zróżnicowanych modeli tego typu urządzeń. Decydując się na zakup jednego z nich, należy przede wszystkim uwzględnić okoliczności, w których ma służyć.

Na potrzeby biura i innych miejsc, gdzie wykonuje się znaczną liczbę połączeń telefonicznych, warto wybrać telefon stacjonarny przewodowy wyposażony w pokaźny wyświetlacz oraz klawiaturę umożliwiającą sprawne wybieranie numerów. W domu znajdą zastosowanie aparaty bardziej kompaktowe, które można postawić na stoliku bądź zawiesić na ścianie. Z myślą o osobach starszych powstały telefony posiadające duże klawisze z wyraźnymi napisami. Wśród propozycji marki MaxCom dla seniorów szczególną popularnością cieszą się aparaty wyposażone w przycisk alarmowy SOS, umożliwiający automatyczne połączenie z przypisanym wcześniej numerem.

Telefony stacjonarne posiadają różnorodne funkcje dodatkowe, takie jak: rejestrowanie połączeń, wyświetlanie numerów przychodzących, zapisywanie kontaktów, zestaw głośnomówiący czy wyciszanie mikrofonu. Poszczególne modele cechują się też różnorodnym wyglądem – od bardziej klasycznego po nowoczesny.

Trwa ładowanie