Wszystkie telefony komórkowe 

Wszystkie telefony komórkowe

Korzystanie z nowoczesnych komórek przez osoby starsze stanowi często dla nich utrudnienie. Projektanci popularnych urządzeń mobilnych skupiają się przede wszystkim na młodszych klientach. Dlatego nasza oferta opiera się na telefonach stworzonych z myślą o seniorach. Duży telefon pozwala na łatwe naciskanie klawiszy (zarówno tych w wersji analogowej, jak i cyfrowej) oraz odczytywanie wiadomości. Dostępne u nas modele wyróżniają się też innymi udogodnieniami, takimi jak – głośny dzwonek, uproszczony wygląd menu czy podświetlane klawisze. Duże telefony doceni każdy senior ze względu na komfort ich użytkowania.

Wytrzymała, tania komórka

Nasze telefony komórkowe wyposażone są w bardzo mocne baterie, które umożliwiają długotrwałe korzystanie z nich bez potrzeby ładowania. Komponenty znajdują się w wytrzymałej obudowie, która jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne, co doskonale zabezpiecza ją przed przypadkowym zniszczeniem.

Zwracamy uwagę na niewielką cenę komórek, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że seniorzy nie dysponują dużymi pieniędzmi. Nasza oferta jest ściśle dostosowana do potrzeb oraz możliwości osób starszych. Dzięki przystępnej cenie mogą utrzymywać kontakt z najbliższymi przez cały czas. Zainteresowanych kupnem taniej komórki zachęcamy do składania zamówień za pośrednictwem naszej strony internetowej. Z przyjemnością pomożemy w wyborze najlepiej odpowiadającego potrzebom telefonu mobilnego – wystarczy skontaktować się z naszymi przedstawicielami telefonicznie lub mailowo.

Trwa ładowanie