Produkty
 • Harmony - proste...
 • Telefon klasyczny z...
 • Telefony dla seniorów

  Telefony komórkowe, a tym bardziej smartfony kojarzą się najczęściej z młodzieżą? Tak na pewno było do niedawna, bo dzisiaj coraz więcej starszych ludzi korzysta z tych urządzeń. Zalet jest wiele, telefon pomaga w kontakcie z bliskimi, w nagłych przypadkach zaś może nawet uratować życie. Jaki jednak wybrać telefon dla seniora? Na jakie elementy koniecznie zwrócić uwagę?

  Telefon dla seniora, odmiennie niż większość popularnych modeli, powinien mieć duże i czytelne przyciski. Najlepiej jak są jednocześnie dobrze i jasno podświetlane. Z takiej klawiatury powinno się łatwo i bezproblemowo korzystać, więc istotne jest również, jak wykonane są przyciski. Można powiedzieć, że to najważniejszy czynnik, jeśli chodzi o telefon dla emeryta, ale są oczywiście kolejne warunki, o których trzeba pamiętać. Komórka dla seniora musi mieć czytelny wyświetlacz. Wszystkie wyświetlane na nim elementy powinny być dobrze widoczne. Nie musi być duży, ważniejsze, aby litery i cyfry, które się wyświetlaną nie były za małe.

  Interfejs w aparacie telefonicznym dla seniora musi być prosty i jak najbardziej intuicyjny. Na ekranie głównym nie powinny się pojawiać żadne “przeszkadzajki”, liczą się tylko najbardziej potrzebne elementy.

  Telefony dla seniora są zupełnie inne niż dla młodych ludzi, a najbardziej to widać w zakresie wyboru funkcji dodatkowych. Te, które są przydatne dla młodzieży, raczej nie będą służyć seniorom. Telefony dla seniorów muszą tak naprawdę posiadać kilka niezbędnych funkcji dodatkowych. Istotne są, co nie dziwi, różnego rodzaju połączania alarmowe. Musi to działać tak, że wciśnięcie jednego przycisku zawiadamia o ewentualnym niebezpieczeństwie nie tylko pogotowie, ale i najbliższych. Telefony dla osób starszych powinny posiadać bardzo wytrzymałą baterię. Na pewno nie może ona starczać jak w większości nowoczesnych modeli, na 1-2 dni. Musi wytrzymać przez kilka dni, ponieważ nie każdy senior będzie pamiętał, by codziennie ładować telefon. 

  Tak skonstruowany telefon będzie pomocny dla każdego seniora. Jednak zawsze zwracajmy uwagę na omówione elementy, żeby wybrany aparat telefoniczny dla seniora był rzeczywiście wsparciem, a nie udręką.

 • Bestsellery

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych bestsellerów, czyli starannie wybranych modeli telefonów, charakteryzujących się najwyższą jakością, funkcjonalnością oraz atrakcyjną ceną. Prezentowane aparaty to przede wszystkim telefony z serii Comfort, dedykowanej głównie seniorom oraz osobom ceniącym sobie wygodę i intuicyjną obsługę. Duże i czytelne klawisze, ergonomiczna obudowa, wyraźny wyświetlacz oraz klawisz funkcyjny SOS ułatwiają codzienne korzystanie z urządzeń i zapewniają poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

 • COMFORT - Telefony...

  Telefony komórkowe z klawiaturą analogową, choć mniej rozbudowane pod względem dostępnych funkcji, stanowią odpowiednik popularnych smartfonów, który jest o wiele wygodniejszy w codziennym stosowaniu. Prezentowana w naszej ofercie linia COMFORT to z kolei segment urządzeń tego rodzaju o jeszcze bardziej zwiększonych parametrach ergonomiczności swojej konstrukcji. Telefony z tej serii zostały dostosowane w maksymalnym możliwym stopniu do zdolności motorycznych seniorów oraz osób niepełnosprawnych.

  Do kluczowych właściwości rozwiązania tego typu należą przede wszystkim elementy, takie jak bateria o dużej wydajności, zwiększona powierzchnia oraz czcionka przycisków, istotnie uproszczona obsługa, a także dodatkowe klawisze funkcyjne. Jeśli chodzi o ostatni z wymienionych czynników, warto także podkreślić, że telefony komórkowe z klawiaturą z linii COMFORT sprzyjają bezpieczeństwu użytkowników. Proponują możliwość szybkiego wybierania numerów do wybranych osób, a także szybkiego natychmiastowego skorzystania z funkcji SOS lub I.C.E. Opcja okaże się szczególnie przydatna w przypadku nagłych i potencjalnie niebezpiecznych zdarzeń.

  Ponadto urządzenia ze wspomnianej serii cechują się również optymalnie układającym się w dłoni kształtem oraz silnie uproszczonym i bardzo intuicyjnym menu. Za ich pośrednictwem użytkownik z łatwością wprowadzi odpowiedni numer telefonu, ustawi budzik, doda do kalendarza wydarzenie, a także stworzy nowy kontakt w swojej książce telefonicznej.

  Oprócz podwyższonych walorów użytkowych, MaxCom wyposażył także każdy swój telefon komórkowy z klawiaturą w szereg dodatkowych, praktycznych funkcji. Spośród najważniejszych z nich warto wspomnieć o opcjach: rozmowy w trybie głośnomówiącym, odbierania sygnału radiowego, przesyłania danych za pośrednictwem technologii bluetooth oraz szybkiego włączania latarki. Telefony te mają w swoim standardzie również opcje robienia zdjęć i nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości, a także słuchania muzyki (posiadają gniazdo do podpięcia słuchawek lub głośników).

 • CLASSIC - Telefony...

  Mimo szerokiego wyboru smartphonów z dotykową klawiaturą wciąż duża grupa osób wybiera klasyczny telefon komórkowy. Marka Maxcom oferuje nowości również w tej kategorii, a niektóre modele mają nawet pod wieloma względami przewagę nad dotykowymi smartphonami.

  Prosty telefon komórkowy jest szczególnie polecany dla użytkowników o specyficznych wymaganiach. Pomimo mniej zaawansowanych funkcji niż smartphony, nie brakuje tych, którzy zdecydują się na klasyczny telefon ze względu na wygodną, fizyczną klawiaturę oraz akumulator zapewniający wiele godzin rozmów. W tej kategorii łatwo można znaleźć model, który zaspokoi podstawowe potrzeby. Najczęściej klasyczny telefon posiada funkcje takie jak: książka telefoniczna, tryb głośnomówiący, kalendarz, kalkulator, budzik i bluetooth. Nowoczesne modele pozwalają też na wykonywanie przyzwoitych zdjęć oraz odtwarzanie plików audio i wideo.

  Prosty telefon bez funkcji smartphona z systemem operacyjnym, ale za to z dużymi klawiszami będzie doskonałym wyborem dla seniorów i wszystkich, którzy chcą obsługiwać telefon komfortowo. Standardowa klawiatura numeryczna pozwala na szybkie wprowadzanie wiadomości tekstowych i wybieranie połączeń. Poza tym to świetne rozwiązanie dla biznesmenów, którzy potrzebują telefonu z wytrzymałą baterią, który nie rozładuje się podczas ważnej rozmowy. Klasyczne urządzenia mogą wytrzymać kilka dni bez konieczności podłączania ładowarki. Wśród klasycznych telefonów można znaleźć także urządzenia Dual SIM - wyposażone w dwa sloty na karty SIM. Jest to opcja dedykowana użytkownikom posiadającym dwa numery telefonów, na przykład służbowy i prywatny.

  W ofercie Maxcom znajdują się modele o naprawdę eleganckim wyglądzie. Producent stosuje bardzo estetyczne konstrukcje plastikowe i metalowe. Warto też zwrócić uwagę, że klasyczny telefon jest mniej podatny na uszkodzenia, dlatego polecany jest osobom, które potrzebują wytrzymałego sprzętu na wiele lat. Upadek nawet z niewielkiej wysokości może spowodować, że smartphon zostanie poważnie zniszczony, natomiast klasycznemu telefonowi nie powinien zbytnio zaszkodzić. Ponadto, skromne wymiary telefonu klasycznego sprawiają, że jest on bardzo poręczny.

 • STRONG - Telefony...

  Telefony komórkowe są niezbędne na co dzień - do wykonywania połączeń i pisania wiadomości, odtwarzania i przesyłania plików. Są jednak sytuacje, w których trudne warunki zewnętrzne zwiększają ryzyko uszkodzenia telefonu i ograniczają swobodę korzystania z wielu funkcji. Dla posiadaczy standardowych telefonów może to być spory problem. Marka Maxcom zapewnia jednak możliwość korzystania z telefonów nawet w trudnych sytuacjach, bez konieczności stosowania dodatkowej ochrony w postaci pokrowca.

  Oddzielną kategorię telefonów stanowią modele o podwyższonej wytrzymałości. Telefony wzmocnione mają charakterystyczny wygląd. Posiadają klasyczną klawiaturę numeryczną, którą można wygodnie używać nawet w rękawicach sportowych czy roboczych. Zazwyczaj wyposażone są w gumową obudowę, która minimalizuje ryzyko uszkodzenia telefonu w czasie upadku czy uderzenia. Posiadają też inne zabezpieczenia, na przykład w postaci odporności na wodę, kurz i błoto.

  Tak zwany telefon heavy duty doskonale sprawdzi się jako telefon outdoor dla zapalonych sportowców czy podróżników oraz jako telefon na budowę. Z takiego telefonu można korzystać w deszczu i nie trzeba przejmować się upuszczeniem go na ziemię czy zanieczyszczeniem błotem lub piaskiem. Ponadto, telefon wzmocniony to też sprzęt dla tych, którzy nie przywiązują zbytnio uwagi do dbania o bezpieczne przechowywanie i użytkowanie urządzenia i mają zwyczaj wrzucać telefon luzem do torby, a jednocześnie nie chcą się o niego martwić.

  Telefony z tej kategorii to modele “do zadań specjalnych”, niepodatne na działanie czynników zewnętrznych. Sprawdzą się w trudnych warunkach - podczas wędrówek po górach, dłuższej trasy rowerowej, szybkiej jazdy na rolkach, uprawiania sportów ekstremalnych, pracy na budowie. Wśród podanych telefonów Maxcom znajdują się wyjątkowe modele, którym można zaufać. Nie są to zwykłe gadżety, ale wielofunkcyjne urządzenia, które bardzo trudno jest zniszczyć - dla prawdziwych twardzieli oraz silnych i aktywnych kobiet. Na wzmocniony telefon dobrej klasy wcale nie trzeba wydawać dużo pieniędzy. Wszystkie z nich dostępne są w przystępnych cenach. To inwestycja na lata.

 • SMART - Smartfony

  Linia SMART od MaxCom obejmuje nowoczesne smartfony, zaawansowane pod względem funkcji. Do cech prezentowanych urządzeń należy wysoka ergonomia, uzyskiwana dzięki smukłej i optymalnie wyprofilowanej obudowie, świetnie układającej się w dłoniach. Telefony z tej serii charakteryzują się również obniżoną wagą konstrukcji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów wytrzymałościowych. Spośród ich najważniejszych właściwości należy wymienić także: dużą pamięć zewnętrzną, uzyskiwaną dzięki pojemnym katom MicroSD, wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości oraz aparat (zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia), umożliwiający nagrywanie doskonałej jakości filmów oraz robienie zdjęć.

  Jeśli chodzi o dostępne funkcje, oferowane przez MaxCom smartfony wyposażone są m.in. w moduł radia FM, odbierający na różnych częstotliwościach, wbudowany głośnik wraz z możliwością prowadzenia rozmów głośnomówiących, Bluetooth, odtwarzacz filmów oraz muzyki, latarkę, a także opcję transmisji danych w technologii szybkiego internetu mobilnego LTE. Ponadto proponowane przez nas rozwiązania uwzględniają również wiele bardzo praktycznych opcji dodatkowych, takich jak: podwójny slot na karty sim, wielofunkcyjny budzik, łatwy w konfiguracji kalendarz oraz rozbudowana książka adresowa, pozwalająca na przypisywanie do poszczególnych kontaktów nie tylko samego numeru telefonu, imienia oraz nazwiska, ale także wielu informacji dodatkowych.

  Klientom o specyficznych potrzebach możemy zaoferować również modele urządzeń o wzbogaconych parametrach wytrzymałościowych - seria SMART&STRONG - a także produkty, takie jak smartfon dla seniora. Szczególnie interesującym rozwiązaniem jest drugi ze wspomnianych przypadków. Stanowi on doskonałą alternatywę w stosunku do - najczęściej wybieranych dla osób starszych - konwencjonalnych modeli telefonów, posiadających analogową klawiaturę. Smartfony dla seniorów od MaxCom wyposażone zostały w funkcje niemal tak samo bogate jak w przypadku standardowych modeli, ale jednocześnie ich projekt uwzględnia wiele udogodnień stworzonych z myślą o osobach o ograniczonych zdolnościach motorycznych.

 • Klapki z klasyczną...

  Modele telefonów z klapką uważane są za niezwykle praktyczne. Cechuje je niezwykła wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dodatkowa klapka chroni telefon przed zniszczeniem, dzięki czemu ekran pozostaje nienaruszony nawet po upadku z dużej wysokości. Z tego względu polecany jest on przede wszystkim osobom pozostającym w ciągłym ruchu bądź takim, dla których szczególnie liczy się wygoda.

  Telefon klapka zaliczany jest do klasycznych modeli, jednak w wielu kwestiach góruje nad nowoczesnymi smartfonami. Liczy się w nim głównie prostota, dlatego posiada proste i intuicyjne menu. Nie zabraknie w nim również przydatnych aplikacji oraz funkcji ułatwiających wykonywanie wielu codziennych czynności. Tego rodzaju telefony zostały wyposażone w przyzwoity aparat, pozwalający wykonywać dobrej jakości zdjęcia, a następnie przesyłać je w wiadomości MMS lub poprzez transmisję bezprzewodową Bluetooth. 

  Klasyczne telefony klapki z tradycyjną klawiaturą stanowią doskonały wybór dla osób starszych. Duże, wypukłe przyciski ułatwiają obsługę, a wysoka rozdzielczość ekranu sprawia, że wszystko jest niesamowicie czytelne. W jakie funkcje wyposażone są te telefony? Poszczególne modele mogą się od siebie różnić, jednak większość z nich posiada duże, podświetlane klawisze, budzik z opcją drzemki, odtwarzacz plików audio i video czy kalendarz. Użytkowników zachwycają także swoim wyglądem, który urzeka oszczędnością formy. Proste linie, opływowy kształt, cienka obudowa – to wszystko przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Telefon klapka świetnie leży w dłoni, a co najważniejsze, został wykonany z wysokogatunkowych materiałów.

  Warto wspomnieć o jeszcze jednej zalecie, czyli o niezwykle wytrzymałej baterii. W przeciwieństwie do najnowszych modeli, telefon klapka może wytrzymać do kilku dni bez konieczności ładowania. To najlepszy wybór dla osób ceniących praktyczne rozwiązania zamknięte w klasycznej obudowie. Ten telefon ma w sobie wszystko, co jest potrzebne do codziennej pracy czy komunikowania się z bliskimi. 

 • Telefony Wodoodporne

  Telefon komórkowy powinien zostać dopasowany do użytkownika. Tylko wtedy będzie spełniać wszystkie wymagania i będzie w pełni funkcjonalny. Na rynku dostępnych jest mnóstwo różnorodnych modeli. Uwagę zwracają zwłaszcza telefony wodoszczelne, gdyż można je użytkować bez obaw o uszkodzenie, a przede wszystkim zalanie. Urządzenia stanowią najlepszy wybór dla osób potrzebujących solidnego, wytrzymałego telefonu, który sprawdzi się w każdych warunkach.

  Telefon wodoodporny wyróżnia się w głównej mierze wzmocnioną obudową z elementami ergonomicznymi. Wszystko to sprawia, że nadal idealnie leży w dłoni. Telefon, mimo że posiada dodatkową warstwę ochronną, pozostaje lekki oraz czytelny. Jego intuicyjne i proste w obsłudze menu polecane jest zwłaszcza osobom starszym, które często niechętnie podchodzą do nowoczesnych smartfonów bądź po prostu mają sentyment do klasycznych rozwiązań. Tutaj ten problem został wyeliminowany. Telefony wodoszczelne z MaxCom wyposażone są wyłącznie w niezbędne funkcje, ułatwiające codzienne użytkowanie. Właśnie z tego względu można nich znaleźć takie udogodnienia jak: funkcja głośnomówiąca, radio FM, odtwarzacz audio i video, transmisja bezprzewodowa Bluetooth oraz latarka. Nie zabraknie w nich również aparatu, pozwalającego na wykonanie zdjęć w dobrej jakości, które można zapisać na karcie MicroSD.

  Telefony wodoszczelne cechuje więc wysoka funkcjonalność. Użytkownik może liczyć na niezbędne funkcje i udogodnienia, bez potrzeby instalowania niepotrzebnych aplikacji. Dostępne modele wyróżnia jeszcze jeden aspekt, a mianowicie – niezwykle wytrzymała bateria. Klasyczne modele telefonów już od początku doceniane były za kilkudniową pracę, bez potrzeby ładowania. To obecnie rzadkość w dobie smartfonów, których bateria wytrzymuje maksymalnie do dwóch dni. Z pewnością okażą się niezastąpione podczas długich podróży, gdzie nie zawsze jest dostęp do gniazdka. Nawet jeśli telefon zostanie narażony na bliski kontakt z wodą, również nie ma się czego obawiać. Wodoszczelność gwarantuje doskonałą ochronę!

 • Wszystkie telefony...

  MaxCom to szeroki wybór nowoczesnych telefonów komórkowych, które spełnią oczekiwania wszystkich klientów. Znajdują się pośród nich idealne telefony komórkowe dla seniorów, z dużym wyświetlaczem i dużymi klawiszami, tanie komórki cechujące się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także telefony przeznaczone dla pasjonatów nowoczesnych technologii.

  W naszej ofercie znajdą Państwo tani telefon komórkowy dla każdego. Nowoczesny i niezwykle funkcjonalny smartfon dla nastolatka czy miłośnika gadżetów - elegancko zaprojektowany i wykończony, a przy tym wyposażony w dobrej jakości aparat i świetnej klasy wyświetlacz. Stylowe, niewielkich rozmiarów telefony z klapką, które przypadną do gustu niejednej kobiecie, poszukującej telefonu prostego w obsłudze i zarazem funkcjonalnego.  W sprzedaży posiadamy ponadto modele o wzmocnionej konstrukcji, którym niestraszne upadki z wysokości i wiele innych mechanicznych urazów, a także kilka telefonów przeznaczonych do użytku domowego – wyposażone w czytelne wyświetlacze i szereg dodatkowych funkcjonalności (funkcję głośnomówiącą, SMS, budzik, książkę telefoniczną itp.).

  Podstawę naszej oferty stanowią jednak telefony przeznaczone dla osób starszych. Czym według nas charakteryzuje się idealny telefon komórkowy dla seniora? Przede wszystkim jest prosty w obsłudze i zaprojektowany w taki sposób, by jego użytkowanie było maksymalnie komfortowe. Sprzyjają temu duże, podświetlane klawisze oraz odpowiednich rozmiarów, przejrzysty wyświetlacz. Konieczne są również dodatkowe funkcje i udogodnienia – głośne dzwonki, duża czcionka i proste menu, funkcja wypowiadania wybranego numeru oraz mocna bateria, umożliwiające długie godziny funkcjonowania bez konieczności ładowania.  

  By zapoznać się z naszą aktualną ofertą telefonów komórkowych, zachęcamy do gruntownego przejrzenia interesującej Państwa kategorii produktowej. Jesteśmy przekonani, że zaproponowany przez nas podział ułatwi szybkie i bezproblemowe znalezienie telefonu, który będzie spełniał wszystkie oczekiwania.

 • Telefony biurkowe na...

  Telefony biurkowe na kartę SIM stylistyką nawiązują do klasycznych aparatów stacjonarnych od zawsze obecnych w naszych domach.  Nadal cieszą się popularnością zarówno w biurze, jak i w domu, a ze względu na bardzo łatwą obsługę szczególnie cenione są przez osoby starsze.

  To proste i wyjątkowo funkcjonalne urządzenia, które można podłączyć do sieci telefonii komórkowej. Do ich głównych zalet należą duże i podświetlane klawisze, czytelny wyświetlacz oraz łatwy i intuicyjny dostęp do wszystkich opcji telefonu. Dzięki niezwykle przydatnym funkcjom, takim jak system głośnomówiący, identyfikacja numeru, obsługa wiadomości tekstowych SMS, budzik, szybkie wybieranie numerów czy książka telefoniczna, aparaty te spełniają wszystkie podstawowe wymagania użytkownika.

  Dodatkowe zalety, czyli nowoczesny design, ergonomiczny kształt oraz możliwość montażu na ścianie ułatwiają korzystanie z aparatów w każdych warunkach. Telefony biurkowe na kartę SIM to niezastąpione narzędzie pracy i przydatne urządzenia domowe.

 • Telefony stacjonarne

  Rynek telefonów zdominowała technologia GSM. Jednak wciąż w wielu sytuacjach telefony stacjonarne są niezastąpione. W ofercie Maxcom znajdują się zarówno proste, jak i bardzo zaawansowane modele wyposażone w liczne funkcje. Wybierając telefon stacjonarny warto zwrócić uwagę, w jakiej sytuacji będzie nam służyć dane urządzenie.

  Takie urządzenie najlepiej sprawdza się jako telefon do biura. Modele wyposażone w wyświetlacz i dużą klawiaturę pozwalają uniknąć pomyłki podczas wybierania numeru. Klasyczny telefon biurowy to także swoboda prowadzenia długich rozmów bez obawy o rozładowanie się urządzenia. Z tych powodów telefon do pracy w wersji stacjonarnej doskonale służy w firmie, gdzie wykonuje się dużą ilość połączeń.

  Jest to także idealne rozwiązanie dla osób starszych. Telefon stacjonarny dla seniora jest wygodny nawet jeśli występuje problem ze słabym wzrokiem. Przejrzysty wyświetlacz i duże klawisze pozwolą bez trudu skontaktować się z najbliższymi. Marka Maxcom stworzyła też dedykowany dla tej grupy osób telefon stacjonarny z przyciskiem alarmowym SOS, dzięki któremu telefon automatycznie dzwoni do zdefiniowanego numeru.

  Telefony stacjonarne możemy podzielić na dwie grupy: telefony przewodowe i telefony bezprzewodowe. Pierwsze z nich podłączane są do gniazdka linii telefonicznej. Nie wymagają podłączania do sieci elektrycznej, co przekłada się na oszczędność prądu. Znajdują zastosowanie głównie w biurach i recepcjach. Z kolei telefony bezprzewodowe złożone z bazy i słuchawki oferują mobilność, dzięki czemu chętnie wybierane są także do domu.

  Ponadto, poszczególne modele różnią się dodatkowymi funkcjami. Przydatne funkcje telefonów stacjonarnych to między innymi: książka telefoniczna, identyfikacja numeru dzwoniącego, funkcja głośnomówiąca, powtarzanie ostatnio wybranego numeru, wyciszanie mikrofonu z muzyką w tle, możliwość zalogowania do innych słuchawek itd. Niektóre z nich są bardzo nowoczesne i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Zapraszamy do poznania specyfikacji tak, aby wybór danego modelu był łatwiejszy.

 • Krótkofalówki

  Radiotelefony PMR (ang. Private Mobile Radio) stanowią doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie niezbędna okazuje się systematyczna i częsta komunikacja na niewielką odległość. Z powodzeniem sprawdzają się np. podczas wycieczek, pieszych wędrówek, podróży w dwóch samochodach czy rozmów z osobami mieszkającymi po sąsiedzku. W takich sytuacjach znajdują zastosowanie także telefony komórkowe, jednak posiadają one pewne ograniczenia, które nie dotyczą krótkofalówek. Przede wszystkim należy pamiętać, że z radiotelefonów PMR można korzystać w zasadzie wszędzie, bo nie wymagają zasięgu sieci żadnego operatora. Co więcej, ich użytkowanie wiąże się tylko z jednorazowym wydatkiem ponoszonym przy zakupie – nie wymagają opłacania abonamentu ani ponoszenia dodatkowych kosztów za rozmowy, co szczególnie cenią sobie osoby wyjeżdżające za granicę.

  Jak działają krótkofalówki? W odróżnieniu od telefonów komórkowych, urządzenia te umożliwiają tylko odbieranie bądź nadawanie sygnału w jednym czasie, czyli pracują w półdupleksie. Poszczególne modele krótkofalówek różnią się między sobą m.in. zasięgiem działania, wyposażeniem, wielkością, umiejscowieniem mikrofonu i ogólną stylistyką. Wszystkie urządzenia mają moc 0,5 W, a na ich zasięg wpływają różnorodne czynniki, przede wszystkim jakość zainstalowanych układów i anteny oraz warunki terenowe. Zasięg jest najlepszy na otwartych i równych przestrzeniach, a słabszy, gdy między dwoma urządzeniami znajdują się przeszkody, np. zabudowania czy nierówne ukształtowanie terenu. 

 • Fitgo
 • Meizu

  Założona w 2003 r. I mająca siedzibę w Zhuhai w Chinach, Meizu projektuje i produkuje smartfony stworzone w celu zapewnienia prostej, intuicyjnej obsługi mobilnej dla osób, których czas powinien być po prostu spędzony na korzystaniu z urządzeń, zamiast zastanawiać się nad sposobem ich używania.

  Meizu rozszerzyło swoją działalność na rynku smartfonów w 2008 roku i od tego czasu angażuje się w tworzenie zaawansowanych smartfonów. Opierając się na filozofii biznesowej i zobowiązaniu do dążenia do doskonałości i długofalowego rozwoju, Meizu koncentruje się głównie na opracowywaniu innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika smartfonów dla konsumentów.

  Z ponad 1000 pracowników i 600 sklepami detalicznymi, firma zbudowała obecność na wielu rynkach międzynarodowych. Telefony Meizu charakteryzują się lekką, wygodną konstrukcją, wysokiej jakości dźwiękiem, kamerą  wysokiej rozdzielczości oraz prostym, eleganckim interfejsem użytkownika, łączącym wydajność , łatwość użycia i funkcjonalność z trwałością.

  Urządzenia od innowacyjnego  producenta bazują w dużym stopniu również na wysokiej wydajności. Na ich wewnętrzną strukturę składają się wielordzeniowe procesory, natomiast unikalny system operacyjny Flyme OS zapewnia im możliwość bardzo efektywnej pracy przy zachowaniu pełnego komfortu obsługi telefonu. W tym miejscu warto wspomnieć nieco więcej o rzeczonym oprogramowaniu smartfonów Meizu, ponieważ jest to czynnik istotnie wyróżniający produkty tej firmy na tle modeli oferowanych przez konkurencyjne marki.

  Chiński system Flyme stawia przede wszystkim na wysoką optymalizację pod kątem prostoty użytkowania telefonu. W tym celu część z dostępnych aplikacji, znanych np. z oprogramowania Android, została całkowicie przebudowana. Ponadto polski oddział firmy wraz z deweloperami systemu nieustannie pracują nad jeszcze bardziej precyzyjnym dopasowaniem oferowanych funkcji do potrzeb i przyzwyczajeń polskich użytkowników.

  W wariancie standardowym smartfonów Meizu system operacyjny urządzeń już na starcie wyposażony jest w skuteczną zaporę chroniącą przed złośliwym oprogramowaniem, opcję monitorowania zużycia dostępnych zasobów oraz praktyczne programy umożliwiające efektywne zarządzanie danymi. Wszystkie wymienione aplikacje są przy tym w pełni intuicyjne i przyjazne dla użytkowników, dlatego zapewniają im wysokie parametry funkcjonalne, przy jednoczesnym zachowaniu wspomnianej wcześniej wygody obsługi. Dodatkowym plusem Flyme OS jest także możliwość szybkiego dostosowania wyglądu interfejsu do naszych preferencji, za pośrednictwem domyślnie wbudowanych, edytowalnych motywów.

  Jeśli chodzi o właściwości, telefony Meizu oddają do dyspozycji obsługujących duże, wysokiej rozdzielczości dotykowe wyświetlacze (w niektórych wariantach umieszczone zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia), wytrzymałe i doskonale wyprofilowane obudowy, podwójne sloty na karty sim, umożliwiające obsługę dwóch oddzielnych numerów, a także wiele praktycznych funkcji dodatkowych, takich jak np. Bluetooth, budzik, kalendarz, rozbudowana książka adresowa oraz profesjonalne odtwarzacze audio i wideo.

 • Maxton - erupcja...
 • ACC+ Akcesoria
  Akcesoria ACC+. Folie ochronne na ekrany smartfonów. Wzmocnione etui. Powerbanki.
 • Akcesoria GSM

  W skład akcesoriów GSM wchodzą wszystkie produkty, które mogą poszerzyć możliwości telefonów komórkowych. Należą do nich przede wszystkim baterie i ładowarki, wspomagające dłuższe funkcjonowanie telefonu.

  W naszej ofercie znajdują się m.in. ładowarki biurkowe. Element można podpiąć w jednym miejscu, na przykład na biurku, dzięki czemu rozładowaną baterię w telefonie zawsze będzie można bez trudu naładować, nie narażając się na przerwę w pracy.

  Posiadamy także standardowe ładowarki USB i baterie do każdego rodzaju telefonu. Zwracamy również uwagę na wygodne zestawy słuchawkowe, pozwalające na przeprowadzanie rozmów lub słuchanie muzyki bez konieczności korzystania z głośników.

  Ochronę przed czynnikami zewnętrznymi zapewniają natomiast udostępniane przez nas estetyczne etui. Mają różne wzory i rozmiary, dzięki czemu można łatwo dobrać je do konkretnego modelu telefonu i zgodnie z osobistymi preferencjami.

  Oferta sprzedażowa jest stale aktualizowana. Zachęcamy do obejrzenia naszych akcesoriów GSM w atrakcyjnych cenach.

 • Nilox
 • Celly

Harmony - proste smartfony ze zdalnym dostępem

Telefon klasyczny z funkcjami smartfona

Telefony dla seniorów

Bestsellery

COMFORT - Telefony ergonomiczne z tradycyjną klawiaturą

CLASSIC - Telefony klasyczne z tradycyjną klawiaturą

STRONG - Telefony wzmocnione

SMART - Smartfony

Klapki z klasyczną klawiaturą

Telefony Wodoodporne

Wszystkie telefony komórkowe

Telefony biurkowe na kartę SIM

Telefony stacjonarne

Krótkofalówki

Fitgo

Meizu

Maxton - erupcja dźwięku głośniki Bluetooth

ACC+ Akcesoria

Akcesoria GSM

Nilox

Celly

Jako innowacyjny producent urządzeń telekomunikacyjnych przygotowaliśmy całe spektrum sprzętów odpowiadających na współczesne potrzeby naszych klientów. Nowe modele telefonów pojawiają się nieustannie dzięki inwestycjom w dział badań. Efekty jego prac można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Na asortyment sklepu składają się przede wszystkim telefony komórkowe, stacjonarne oraz smartfony. Posiadamy wersje dla seniorów, modele wodoodporne, tzw. klapki, urządzenia biurkowe na kartę SIM oraz wiele innych rodzajów sprzętu telekomunikacyjnego. Klientom proponujemy także nawigacje, sprzęt do monitoringu małych dzieci czy akcesoria GSM.

Wyposażone w zaawansowane funkcje, które są przyjazne dla użytkowników, stanowią świetny wybór dla poszukujących nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań. Tworzenie intuicyjnego w korzystaniu sprzętu jest jednym z naszych priorytetów.

Ponadto można u nas znaleźć akcesoria i gadżety pochodzące od innych producentów, takich jak Nilox (hooverboardy, kamery itp.) czy Celly (ładowarki Smart Charge i technologie Smart Care).

Zwracamy uwagę na pojawiające się wyprzedaże. W zakładce „Outlet” znajdują się wszystkie produkty, które możemy udostępnić za znacznie niższą cenę. Każdy pochodzący od nas sprzęt jest objęty gwarancją, dzięki której można skorzystać z serwisu.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi ofertami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Trwa ładowanie