Produkty
 • Telefony 4G
 • Telefony dla seniorów

  Wygodny telefon dla seniora, powinien odznaczać się nie tylko prostą i ergonomiczną konstrukcją, ale też kilkoma innymi cechami. Kwestią równie ważną jest łatwość oraz intuicyjność obsługi interfejsu. Podstawową cechą, jaką telefon komórkowy dla seniora powinien się odznaczać jest wyeliminowanie na ekranie głównym wszelkich niepotrzebnych elementów, mogących rozpraszać uwagę użytkownika, takich jak np. ikonki dostępu do poczty elektronicznej, kalendarza, kalkulatora czy innych aplikacji, wykraczających poza bazową funkcjonalność telefonu.

  Telefony dla seniorów muszą ponadto posiadać kilka opcji dodatkowych, których nie uwzględnia się zwykle w modelach dedykowanych osobom młodym. Jedną z istotniejszych jest z całą pewnością ułatwiony proces wybierania numerów alarmowych oraz kontaktów do najbliższych. Wybranie właściwego numeru jednym przyciskiem przekłada się bowiem nie tylko na komfort seniora, ale również na jego bezpieczeństwo. Inną funkcją powinny być też jasne, zrozumiałe i trudne do przeoczenia komunikaty o rozładowującej się baterii, ułatwiające starszemu człowiekowi kontrolowanie jej poziomu. Dodatkowo akumulator sam w sobie musi umożliwiać długą pracę na pojedynczym ładowaniu. Niezależnie od wyświetlanych komunikatów, o ładowaniu telefonu codziennie lub co drugi dzień nie każdy senior będzie pamiętać.

  Oferujemy klientom telefony dla starszych osób posiadające zarówno ergonomiczną w stosunku do potrzeb seniorów konstrukcję, jak i optymalny dla ich możliwości interfejs. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu.

  Czy to dobry pomysł na prezent dla babci i dziadka?

  Jeszcze nie tak dawno telefony komórkowe kojarzone były przede wszystkim z ludźmi młodymi. Obecnie stanowią one jeden z najbardziej podstawowych przedmiotów codziennego użytku dla niemal każdego człowieka. To właśnie za ich pośrednictwem najczęściej kontaktujemy się z rodziną, przyjaciółmi, urzędami czy firmami świadczącymi dla nas różne usługi. To również dzięki nim jesteśmy w stanie szybko powiadomić odpowiednie osoby o potencjalnie groźnych dla czyjegoś życia lub zdrowia wydarzeniach. Jakie cechy powinien mieć zatem telefon, który planujemy zakupić jako prezent dla seniora?

  Co wyróżnia dobry telefon dla osoby starszej?

  Praktyka pokazuje, że najlepszy telefon dla seniora to taki, który jest prosty w obsłudze i czytelny. Zaawansowane funkcje użytkowe stanowią w tym przypadku kwestię drugorzędną. Urządzenie takie z całą pewnością powinno być więc wyposażone w duże, a przy tym dobrze widoczne (nawet bez okularów) przyciski. Dodatkowo warto byłoby także podświetlić telefon dla emeryta od spodu, aby korzystanie z aparatu po zmroku nie sprawiało mu kłopotów. Oprócz tego klawiatura urządzenia musi być wykonana precyzyjnie, tak aby zredukować ryzyko zacinania się poszczególnych klawiszy oraz wyeliminować problem przypadkowego wciskania kilku przycisków naraz.

  Kolejną kwestią, niezwykle istotną w przypadku tego typu prezentów dla seniorów są również cechy wyświetlacza, w który wyposażony jest telefon dla starszych. Element ten wcale nie musi być szczególnie duży, a często nawet nie powinien, ponieważ mogłoby to istotnie powiększyć całe urządzenie – jak łatwo się domyślić, niemieszący się w dłoniach telefon mocno utrudniałby starszej osobie jego codzienne użytkowanie. Ważne jest natomiast, aby same napisy oraz liczby widoczne na ekranie były odpowiednich rozmiarów, to umożliwi łatwe zidentyfikowanie poszczególnych znaków. Wówczas senior będzie w stanie korzystać z aparatu sprawnie i bez konieczności każdorazowego zakładania okularów, a komórka dla seniora jako prezent dla babci lub dziadka może okazać się strzałem w dziesiątkę.

   

 • Telefony klasyczne

  Mimo szerokiego wyboru smartphonów z dotykową klawiaturą wciąż duża grupa osób wybiera klasyczny telefon komórkowy. Marka Maxcom oferuje nowości również w tej kategorii, a niektóre modele mają nawet pod wieloma względami przewagę nad dotykowymi smartphonami.

  Prosty telefon komórkowy jest szczególnie polecany dla użytkowników o specyficznych wymaganiach. Pomimo mniej zaawansowanych funkcji niż smartphony, nie brakuje tych, którzy zdecydują się na klasyczny telefon ze względu na wygodną, fizyczną klawiaturę oraz akumulator zapewniający wiele godzin rozmów. W tej kategorii łatwo można znaleźć model, który zaspokoi podstawowe potrzeby. Najczęściej klasyczny telefon posiada funkcje takie jak: książka telefoniczna, tryb głośnomówiący, kalendarz, kalkulator, budzik i bluetooth. Nowoczesne modele pozwalają też na wykonywanie przyzwoitych zdjęć oraz odtwarzanie plików audio i wideo.

  Prosty telefon bez funkcji smartphona z systemem operacyjnym, ale za to z dużymi klawiszami będzie doskonałym wyborem dla seniorów i wszystkich, którzy chcą obsługiwać telefon komfortowo. Standardowa klawiatura numeryczna pozwala na szybkie wprowadzanie wiadomości tekstowych i wybieranie połączeń. Poza tym to świetne rozwiązanie dla biznesmenów, którzy potrzebują telefonu z wytrzymałą baterią, który nie rozładuje się podczas ważnej rozmowy. Klasyczne urządzenia mogą wytrzymać kilka dni bez konieczności podłączania ładowarki. Wśród klasycznych telefonów można znaleźć także urządzenia Dual SIM - wyposażone w dwa sloty na karty SIM. Jest to opcja dedykowana użytkownikom posiadającym dwa numery telefonów, na przykład służbowy i prywatny.

  W ofercie Maxcom znajdują się modele o naprawdę eleganckim wyglądzie. Producent stosuje bardzo estetyczne konstrukcje plastikowe i metalowe. Warto też zwrócić uwagę, że klasyczny telefon jest mniej podatny na uszkodzenia, dlatego polecany jest osobom, które potrzebują wytrzymałego sprzętu na wiele lat. Upadek nawet z niewielkiej wysokości może spowodować, że smartphon zostanie poważnie zniszczony, natomiast klasycznemu telefonowi nie powinien zbytnio zaszkodzić. Ponadto, skromne wymiary telefonu klasycznego sprawiają, że jest on bardzo poręczny.

 • Telefony wzmocnione

  Telefony komórkowe są niezbędne na co dzień - do wykonywania połączeń i pisania wiadomości, odtwarzania i przesyłania plików. Są jednak sytuacje, w których trudne warunki zewnętrzne zwiększają ryzyko uszkodzenia telefonu i ograniczają swobodę korzystania z wielu funkcji. Dla posiadaczy standardowych telefonów może to być spory problem. Marka Maxcom zapewnia jednak możliwość korzystania z telefonów nawet w trudnych sytuacjach, bez konieczności stosowania dodatkowej ochrony w postaci pokrowca.

  Oddzielną kategorię telefonów stanowi model o podwyższonej wytrzymałości – telefon wzmocniony, zwany także: telefon heavy duty czy telefon outdoor. Telefony wzmocnione mają charakterystyczny wygląd. Posiadają klasyczną klawiaturę numeryczną, którą można wygodnie używać nawet w rękawicach sportowych czy roboczych. Zazwyczaj wyposażone są w gumową obudowę, która minimalizuje ryzyko uszkodzenia telefonu w czasie upadku czy uderzenia. Posiadają też inne zabezpieczenia, na przykład w postaci odporności na wodę, kurz i błoto. Tak zwany telefon heavy duty doskonale sprawdzi się jako telefon outdoor dla zapalonych sportowców czy podróżników oraz jako telefon na budowę. Z takiego telefonu można korzystać w deszczu i nie trzeba przejmować się upuszczeniem go na ziemię czy zanieczyszczeniem błotem lub piaskiem. Ponadto, telefon wzmocniony to też sprzęt dla tych, którzy nie przywiązują zbytnio uwagi do dbania o bezpieczne przechowywanie i użytkowanie urządzenia i mają zwyczaj wrzucać telefon luzem do torby, a jednocześnie nie chcą się o niego martwić.

  Telefony wzmocnione to modele “do zadań specjalnych”, niepodatne na działanie czynników zewnętrznych. Sprawdzą się w trudnych warunkach - podczas wędrówek po górach, dłuższej trasy rowerowej, szybkiej jazdy na rolkach, uprawiania sportów ekstremalnych. Mówi się o nich często „telefony na budowę”, bo świetnie nadają się dla robotników pracujących na budowie.

  Wśród podanych telefonów Maxcom znajdują się wyjątkowe modele, którym można zaufać. Nie są to zwykłe gadżety, ale wielofunkcyjne urządzenia, które bardzo trudno jest zniszczyć - dla prawdziwych twardzieli oraz silnych i aktywnych kobiet. Na wzmocniony telefon dobrej klasy wcale nie trzeba wydawać dużo pieniędzy. Wszystkie z nich dostępne są w przystępnych cenach. To inwestycja na lata.

   


   

 • Smartfony

  Linia SMART od MaxCom obejmuje nowoczesne smartfony, zaawansowane pod względem funkcji. Do cech prezentowanych urządzeń należy wysoka ergonomia, uzyskiwana dzięki smukłej i optymalnie wyprofilowanej obudowie, świetnie układającej się w dłoniach. Telefony z tej serii charakteryzują się również obniżoną wagą konstrukcji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów wytrzymałościowych. Spośród ich najważniejszych właściwości należy wymienić także: dużą pamięć zewnętrzną, uzyskiwaną dzięki pojemnym katom MicroSD, wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości oraz aparat (zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia), umożliwiający nagrywanie doskonałej jakości filmów oraz robienie zdjęć.

  Jeśli chodzi o dostępne funkcje, oferowane przez MaxCom smartfony wyposażone są m.in. w moduł radia FM, odbierający na różnych częstotliwościach, wbudowany głośnik wraz z możliwością prowadzenia rozmów głośnomówiących, Bluetooth, odtwarzacz filmów oraz muzyki, latarkę, a także opcję transmisji danych w technologii szybkiego internetu mobilnego LTE. Ponadto proponowane przez nas rozwiązania uwzględniają również wiele bardzo praktycznych opcji dodatkowych, takich jak: podwójny slot na karty sim, wielofunkcyjny budzik, łatwy w konfiguracji kalendarz oraz rozbudowana książka adresowa, pozwalająca na przypisywanie do poszczególnych kontaktów nie tylko samego numeru telefonu, imienia oraz nazwiska, ale także wielu informacji dodatkowych.

  Klientom o specyficznych potrzebach możemy zaoferować również modele urządzeń o wzbogaconych parametrach wytrzymałościowych - seria SMART&STRONG - a także produkty, takie jak smartfon dla seniora. Szczególnie interesującym rozwiązaniem jest drugi ze wspomnianych przypadków. Stanowi on doskonałą alternatywę w stosunku do - najczęściej wybieranych dla osób starszych - konwencjonalnych modeli telefonów, posiadających analogową klawiaturę. Smartfony dla seniorów od MaxCom wyposażone zostały w funkcje niemal tak samo bogate jak w przypadku standardowych modeli, ale jednocześnie ich projekt uwzględnia wiele udogodnień stworzonych z myślą o osobach o ograniczonych zdolnościach motorycznych.

 • Telefony biurkowe na...

  Telefony biurkowe na kartę SIM stylistyką nawiązują do klasycznych aparatów stacjonarnych od zawsze obecnych w naszych domach.  Nadal cieszą się popularnością zarówno w biurze, jak i w domu, a ze względu na bardzo łatwą obsługę szczególnie cenione są przez osoby starsze.

  To proste i wyjątkowo funkcjonalne urządzenia, które można podłączyć do sieci telefonii komórkowej. Do ich głównych zalet należą duże i podświetlane klawisze, czytelny wyświetlacz oraz łatwy i intuicyjny dostęp do wszystkich opcji telefonu. Dzięki niezwykle przydatnym funkcjom, takim jak system głośnomówiący, identyfikacja numeru, obsługa wiadomości tekstowych SMS, budzik, szybkie wybieranie numerów czy książka telefoniczna, aparaty te spełniają wszystkie podstawowe wymagania użytkownika.

  Dodatkowe zalety, czyli nowoczesny design, ergonomiczny kształt oraz możliwość montażu na ścianie ułatwiają korzystanie z aparatów w każdych warunkach. Telefony biurkowe na kartę SIM to niezastąpione narzędzie pracy i przydatne urządzenia domowe.

 • Telefony stacjonarne

  Stacjonarny telefon wciąż w użytku!

  Branża telefoniczna jest obecnie mocno zdominowana przez urządzenia produkowane w technologii GSM. Mimo jednak pesymistycznych prognoz sprzed lat, fakt ten nie spowodował zupełnego wyparcia z rynku telefonów stacjonarnych. Niezależnie od upływu czasu i nieustannego rozwoju tzw. komórek, rozwiązanie to wciąż okazuje się w wielu przypadkach doskonałym wyjściem.

  W ramach naszego asortymentu odnajdziesz zarówno aparaty o stosunkowo prostej konstrukcji oraz podstawowym zakresie uwzględnionych funkcji, jak i sprzęt o wiele bardziej zaawansowany pod względem oferowanych przez siebie możliwości. Wybierając zatem dla siebie konkretny model telefonu stacjonarnego, weź pod uwagę przede wszystkim to, w jakich sytuacjach będzie on potrzebny.

  Działalność niektórych zawodów oparta jest na rozmowach telefonicznych. Telefon do pracy to w dzisiejszych czasach nieodłączny atrybut człowieka pracującego. Nie można zapominać o równie istotnych telefonach firmowych. Nasze urządzenia na pewno świetnie sprawdzą się w pracy jako telefon biurowy. Telefon do biura powinien być wyposażony w czytelny wyświetlacz oraz dużą klawiaturę, które ułatwią szybkie wybieranie numerów bez ryzyka popełnienia błędu. W przypadku biurowych telefonów stacjonarnych zalecamy również, żeby cały aparat (baza i słuchawka) posiadał stałe podłączenie do źródła prądu. Wyeliminuje to bowiem problem jego rozładowywania się przy długich lub często wykonywanych połączeniach. Oprócz wspomnianych cech, warto także rozważyć zakup modelu telefonu stacjonarnego, wyposażonego w funkcje dodatkowe, w tym np.:
  • moduł książki telefonicznej,
  • opcję identyfikacji numeru połączenia przychodzącego,
  • tryb głośnomówiący,
  • funkcję ponownego połączenia z ostatnio wybieranym numerem,
  • przycisk zawieszający lub wyciszający rozmowę,
  • możliwość szybkiego przełączenia rozmowy na słuchawki.

  Rozwiązanie to jest również dobrym pomysłem dla seniorów, z uwagi na kilka różnych czynników. Po pierwsze, baza telefonu stacjonarnego zawsze jest w tym samym miejscu, co wyklucza możliwość jej zgubienia oraz – dzięki funkcji przywołania – ułatwia odnalezienie samej słuchawki w wariancie bezprzewodowym. Po drugie dzięki większym, niż w przypadku komórek rozmiarom, istotnie ułatwia osobie starszej jego użytkowanie. Po trzecie, telefony stacjonarne od Maxcom, dedykowane ludziom starszym, uwzględniają w swojej funkcjonalności specjalne opcje takie jak np. przycisk alarmowy SOS, pozwalający na błyskawiczne wybranie numeru do wcześniej przypisanego kontaktu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.


   

 • Akcesoria GSM

  W skład akcesoriów GSM wchodzą wszystkie produkty, które mogą poszerzyć możliwości telefonów komórkowych. Należą do nich przede wszystkim baterie i ładowarki, wspomagające dłuższe funkcjonowanie telefonu.

  W naszej ofercie znajdują się m.in. ładowarki biurkowe. Element można podpiąć w jednym miejscu, na przykład na biurku, dzięki czemu rozładowaną baterię w telefonie zawsze będzie można bez trudu naładować, nie narażając się na przerwę w pracy.

  Posiadamy także standardowe ładowarki USB i baterie do każdego rodzaju telefonu. Zwracamy również uwagę na wygodne zestawy słuchawkowe, pozwalające na przeprowadzanie rozmów lub słuchanie muzyki bez konieczności korzystania z głośników.

  Ochronę przed czynnikami zewnętrznymi zapewniają natomiast udostępniane przez nas estetyczne etui. Mają różne wzory i rozmiary, dzięki czemu można łatwo dobrać je do konkretnego modelu telefonu i zgodnie z osobistymi preferencjami.

  Oferta sprzedażowa jest stale aktualizowana. Zachęcamy do obejrzenia naszych akcesoriów GSM w atrakcyjnych cenach.

 • Słuchawki
 • Zegarki i opaski sportowe

  Smartband – gadżet dla aktywnych

  Opaski sportowe od kilku lat cieszą się wielką popularnością. To urządzenia stworzone z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Posiadając nowoczesny smartband, jesteś w stanie monitorować swoje tętno, sen, liczbę wykonanych kroków czy spalonych kalorii. Synchronizacja ze smartfonem czy komputerem daje możliwość śledzenia sportowych postępów i osiąganie postawionych sobie celów. Dodatkową zaletą charakteryzującą smartband jest uniwersalność – opaskę można nosić podczas uprawiania różnych dyscyplin, nawet pływania, bowiem urządzenie jest wodoodporne. Opaska najczęściej wykonana jest z silikonu, a więc cechuje się wysoką odpornością na zniszczenia mechaniczne i zabrudzenia. Urządzenie emituje wibracje lub sygnały dźwiękowe. Rozważając kupno opaski sportowej, warto także przejrzeć zegarki smartwatch.

  Zegarki smartwatch vs opaski sportowe

  Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanego technologicznie sprzętu, być może powinieneś sprawdzić nasze zegarki sportowe smartwatch. Jest to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego zegarka. W odróżnieniu do opasek, zegarki sportowe smartwatch posiadają więcej funkcji – na przykład: odbieranie i prowadzenie rozmów, odczytywanie wiadomości czy nawet dokonywanie płatności zbliżeniowych. Można zatem powiedzieć, że zegarki smartwatch w dużej mierze mogą zastąpić smartfona.

  Akcesoria sportowe najlepsze dla Ciebie

  W Maxcom oferujemy zarówno zegarki sportowe smartwatch, jak i opaski sportowe. Który gadżet będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie? Sportowy zegarek polecamy tym, którzy potrzebują nowoczesnego zegarka o wielu funkcjach, które w pewnym stopniu zastąpią telefon. Jednocześnie taki zegarek nadal będzie wyglądał elegancko, zestawiony z formalnym strojem. Z kolei opaska sportowa sprawdzi się u tych, którym zależy na urządzeniu jedynie wspierającym treningi. Nadal nie jesteś pewien, co będzie dla Ciebie lepsze?  Zwróć się do naszych specjalistów – z chęcią doradzą Ci podczas zakupów.

  Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego – znajdziesz w nim na przykład telefony komórkowe i akcesoria GSM. Życzymy udanych zakupów!

   

 • Dom i ogród
 • SmartHome
 • Laptopy
 • Akcesoria sportowe
 • Oświetlenie LED
 • Głośniki Bezprzewodowe
 • Roboty sprzątające

  Robot sprzątający – przepis na czysty dom

  Wielu z nas nie przepada za sprzątaniem lub nie ma na nie czasu. Czystość jest jednakże ważna, nie tylko ze względów estetycznych. Spraw sobie elektronicznego pomocnika w domowych porządkach! Maxcom posiada w swojej ofercie między innymi roboty sprzątające, które regularnie będą dbać o Twoje podłogi. Taki robot sprzątający ograniczy Twoją rolę w odkurzaniu do minimum. Niektóre modele zostały wzbogacone także w funkcję mopowania.

  Dlaczego warto zainwestować w robot do sprzątania?

  To oszczędność zarówno czasu, jak i miejsca. Możesz zaprogramować urządzenie w taki sposób, żeby pracowało, gdy Ciebie nie ma w domu. Wrócisz z pracy do czystego domu, bez zmartwień o brud i kurz. Ten gadżet może okazać się szczególnie przydatny dla alergików. Co więcej, takie roboty sprzątające zajmują znacznie mniej miejsca niż tradycyjne odkurzacze.

  Jaki robot do sprzątania wybrać?

  Kupując automatyczny odkurzacz, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów, np.: rozmiar, czas pracy i ładowania, poziom baterii, zużycie energii, poziom hałasu, zasięg, funkcje, pojemność pojemnika na kurz.

  W zależności od modelu, robot sprzątający może być wyposażony w wiele przydatnych funkcji. Automatyczne odkurzacze mają kilka trybów sprzątania podłóg lub dywanów, a wbudowane czujniki skanowania powierzchni – umożliwiają im podczas pracy bez trudu omijanie przeszkód i unikanie uderzania o meble. Niektóre z urządzeń wzbogacono w dodatkową funkcję automatycznego dokowania. Co więcej, większość z robotów może być sterowana zdalnie za pomocą aplikacji w Twoim smartfonie, a niektóre posiadają nowoczesne opcje personifikacji.  

  Nie jesteś pewien, który robot sprzątający wybrać? Specjaliści Maxcom z przyjemnością posłużą Ci fachową poradą przy zakupie. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapoznania się z całością naszej interesującej oferty. Sprawdź, jakie roboty sprzątające dostępne są w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów


   

 • Krótkofalówki

  Radiotelefony PMR (ang. Private Mobile Radio) stanowią doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie niezbędna okazuje się systematyczna i częsta komunikacja na niewielką odległość. Z powodzeniem sprawdzają się np. podczas wycieczek, pieszych wędrówek, podróży w dwóch samochodach czy rozmów z osobami mieszkającymi po sąsiedzku. W takich sytuacjach znajdują zastosowanie także telefony komórkowe, jednak posiadają one pewne ograniczenia, które nie dotyczą krótkofalówek. Przede wszystkim należy pamiętać, że z radiotelefonów PMR można korzystać w zasadzie wszędzie, bo nie wymagają zasięgu sieci żadnego operatora. Co więcej, ich użytkowanie wiąże się tylko z jednorazowym wydatkiem ponoszonym przy zakupie – nie wymagają opłacania abonamentu ani ponoszenia dodatkowych kosztów za rozmowy, co szczególnie cenią sobie osoby wyjeżdżające za granicę.

  Jak działają krótkofalówki? W odróżnieniu od telefonów komórkowych, urządzenia te umożliwiają tylko odbieranie bądź nadawanie sygnału w jednym czasie, czyli pracują w półdupleksie. Poszczególne modele krótkofalówek różnią się między sobą m.in. zasięgiem działania, wyposażeniem, wielkością, umiejscowieniem mikrofonu i ogólną stylistyką. Wszystkie urządzenia mają moc 0,5 W, a na ich zasięg wpływają różnorodne czynniki, przede wszystkim jakość zainstalowanych układów i anteny oraz warunki terenowe. Zasięg jest najlepszy na otwartych i równych przestrzeniach, a słabszy, gdy między dwoma urządzeniami znajdują się przeszkody, np. zabudowania czy nierówne ukształtowanie terenu. 

 • Piece do pizzy
 • Tunery DVB-T2
 • Nianie elektroniczne
 • Elektryczny napęd...
  Rubbee X to uniwersalny dodatek do naszego roweru, który zamieni go w rower elektryczny.
  Urządzenie montuje się pod siodełkiem a bezprzewodowy czujnik tempa, wykrywając naszą jazdę, wspomaga ją.
 • Telefony z ukraińską...
 • Outlet
 • Hurtownia komponentów...

  Wysokowydajna instalacja fotowoltaiczna ogranicza emisję CO2 oraz pozwala zaoszczędzić na cenie prądu. Taka instalacja jest również klasyfikowana jako odnawialne źródło energii, dzięki czemu jest w pełni ekologiczna i pomaga chronić środowisko.

 • Akcesoria komputerowe

Telefony 4G

Telefony dla seniorów

Telefony klasyczne

Smartfony

Telefony biurkowe na kartę SIM

Telefony stacjonarne

Akcesoria GSM

Słuchawki

Zegarki i opaski sportowe

Dom i ogród

Laptopy

Akcesoria sportowe

Oświetlenie LED

Głośniki Bezprzewodowe

Roboty sprzątające

Krótkofalówki

Piece do pizzy

Tunery DVB-T2

Nianie elektroniczne

Elektryczny napęd rowerowy - Rubbee

Outlet

Jako innowacyjny producent urządzeń telekomunikacyjnych przygotowaliśmy całe spektrum sprzętów odpowiadających na współczesne potrzeby naszych klientów. Nowe modele telefonów pojawiają się nieustannie dzięki inwestycjom w dział badań. Efekty jego prac można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Na asortyment sklepu składają się przede wszystkim telefony komórkowe, stacjonarne oraz smartfony. Posiadamy wersje dla seniorów, modele wodoodporne, tzw. klapki, urządzenia biurkowe na kartę SIM oraz wiele innych rodzajów sprzętu telekomunikacyjnego. Klientom proponujemy także nawigacje, sprzęt do monitoringu małych dzieci czy akcesoria GSM.

Wyposażone w zaawansowane funkcje, które są przyjazne dla użytkowników, stanowią świetny wybór dla poszukujących nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań. Tworzenie intuicyjnego w korzystaniu sprzętu jest jednym z naszych priorytetów.

Ponadto można u nas znaleźć akcesoria i gadżety pochodzące od innych producentów, takich jak Nilox (hooverboardy, kamery itp.) czy Celly (ładowarki Smart Charge i technologie Smart Care).

Zwracamy uwagę na pojawiające się wyprzedaże. W zakładce „Outlet” znajdują się wszystkie produkty, które możemy udostępnić za znacznie niższą cenę. Każdy pochodzący od nas sprzęt jest objęty gwarancją, dzięki której można skorzystać z serwisu.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi ofertami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Trwa ładowanie