Produkty
 • Harmony - proste...
 • Telefon klasyczny z...
 • Telefony dla seniorów
  Wygodny telefon dla seniora, powinien odznaczać się nie tylko prostą i ergonomiczną konstrukcją, ale też kilkoma innymi cechami. Kwestią równie ważną jest łatwość oraz intuicyjność obsługi interfejsu. Podstawową cechą urządzenia w tym zakresie powinno być zatem wyeliminowanie na ekranie głównym wszelkich niepotrzebnych elementów, mogących rozpraszać uwagę użytkownika, takich jak np. ikonki dostępu do poczty elektronicznej, kalendarza, kalkulatora czy innych aplikacji wykraczających poza bazową funkcjonalność telefonu.

  Telefony dla seniorów muszą ponadto posiadać kilka opcji dodatkowych, których nie uwzględnia się zwykle w modelach dedykowanych osobom młodym. Jedną z istotniejszych jest z całą pewnością ułatwiony proces wybierania numerów alarmowych oraz kontaktów do najbliższych. Wybranie właściwego numeru jednym przyciskiem przekłada się bowiem nie tylko na komfort seniora, ale również na jego bezpieczeństwo. Inną funkcją powinny być też jasne, zrozumiałe i trudne do przeoczenia komunikaty o rozładowującej się baterii, ułatwiające starszemu człowiekowi kontrolowanie jej poziomu. Dodatkowo akumulator sam w sobie musi umożliwiać długą pracę na pojedynczym ładowaniu. Niezależnie od wyświetlanych komunikatów, o ładowaniu telefonu codziennie lub co drugi dzień nie każdy senior będzie pamiętać.

  Oferujemy klientom telefony dla starszych osób posiadające zarówno ergonomiczną w stosunku do potrzeb seniorów konstrukcję, jak i optymalny dla ich możliwości interfejs. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu.

  Czy to dobry pomysł na prezent dla babci i dziadka?

  Jeszcze nie tak dawno telefony komórkowe kojarzone były przede wszystkim z ludźmi młodymi. Obecnie stanowią one jeden z najbardziej podstawowych przedmiotów codziennego użytku dla niemal każdego człowieka. To właśnie za ich pośrednictwem najczęściej kontaktujemy się z rodziną, przyjaciółmi, urzędami czy firmami świadczącymi dla nas różne usługi. To również dzięki nim jesteśmy w stanie szybko powiadomić odpowiednie osoby o potencjalnie groźnych dla czyjegoś życia lub zdrowia wydarzeniach. Jakie cechy powinien mieć zatem telefon, który planujemy zakupić jako prezent dla seniora?

  Co wyróżnia dobry telefon dla osoby starszej?

  Praktyka pokazuje, że najlepszy telefon dla seniora to taki, który jest prosty w obsłudze i czytelny. Zaawansowane funkcje użytkowe stanowią w tym przypadku kwestię drugorzędną. Urządzenie takie z całą pewnością powinno być więc wyposażone w duże, a przy tym dobrze widoczne (nawet bez okularów) przyciski. Dodatkowo warto byłoby także podświetlić je od spodu, aby korzystanie z aparatu po zmroku nie sprawiało kłopotów. Oprócz tego klawiatura telefonu musi być wykonana precyzyjnie, tak aby zredukować ryzyko zacinania się poszczególnych klawiszy oraz wyeliminować problem przypadkowego wciskania kilku przycisków naraz.

  Kolejną kwestią, niezwykle istotną w przypadku tego typu prezentów dla seniorów są również cechy wyświetlacza. Element ten wcale nie musi być szczególnie duży, a często nawet nie powinien, ponieważ mogłoby to istotnie powiększyć całe urządzenie – jak łatwo się domyślić, niemieszący się w dłoniach telefon mocno utrudniałby starszej osobie jego codzienne użytkowanie. Ważne jest natomiast, aby same napisy oraz liczby widoczne na ekranie były odpowiednich rozmiarów, to umożliwi łatwe zidentyfikowanie poszczególnych znaków. Wówczas senior będzie w stanie korzystać z aparatu sprawnie i bez konieczności każdorazowego zakładania okularów, a tego typu pomysł na prezent dla babci lub dziadka może okazać się strzałem w dziesiątkę.

 • Bestsellery

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych bestsellerów, czyli starannie wybranych modeli telefonów, charakteryzujących się najwyższą jakością, funkcjonalnością oraz atrakcyjną ceną. Prezentowane aparaty to przede wszystkim telefony z serii Comfort, dedykowanej głównie seniorom oraz osobom ceniącym sobie wygodę i intuicyjną obsługę. Duże i czytelne klawisze, ergonomiczna obudowa, wyraźny wyświetlacz oraz klawisz funkcyjny SOS ułatwiają codzienne korzystanie z urządzeń i zapewniają poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

 • COMFORT - Telefony...

  Telefony komórkowe z klawiaturą analogową, choć mniej rozbudowane pod względem dostępnych funkcji, stanowią odpowiednik popularnych smartfonów, który jest o wiele wygodniejszy w codziennym stosowaniu. Prezentowana w naszej ofercie linia COMFORT to z kolei segment urządzeń tego rodzaju o jeszcze bardziej zwiększonych parametrach ergonomiczności swojej konstrukcji. Telefony z tej serii zostały dostosowane w maksymalnym możliwym stopniu do zdolności motorycznych seniorów oraz osób niepełnosprawnych.

  Do kluczowych właściwości rozwiązania tego typu należą przede wszystkim elementy, takie jak bateria o dużej wydajności, zwiększona powierzchnia oraz czcionka przycisków, istotnie uproszczona obsługa, a także dodatkowe klawisze funkcyjne. Jeśli chodzi o ostatni z wymienionych czynników, warto także podkreślić, że telefony komórkowe z klawiaturą z linii COMFORT sprzyjają bezpieczeństwu użytkowników. Proponują możliwość szybkiego wybierania numerów do wybranych osób, a także szybkiego natychmiastowego skorzystania z funkcji SOS lub I.C.E. Opcja okaże się szczególnie przydatna w przypadku nagłych i potencjalnie niebezpiecznych zdarzeń.

  Ponadto urządzenia ze wspomnianej serii cechują się również optymalnie układającym się w dłoni kształtem oraz silnie uproszczonym i bardzo intuicyjnym menu. Za ich pośrednictwem użytkownik z łatwością wprowadzi odpowiedni numer telefonu, ustawi budzik, doda do kalendarza wydarzenie, a także stworzy nowy kontakt w swojej książce telefonicznej.

  Oprócz podwyższonych walorów użytkowych, MaxCom wyposażył także każdy swój telefon komórkowy z klawiaturą w szereg dodatkowych, praktycznych funkcji. Spośród najważniejszych z nich warto wspomnieć o opcjach: rozmowy w trybie głośnomówiącym, odbierania sygnału radiowego, przesyłania danych za pośrednictwem technologii bluetooth oraz szybkiego włączania latarki. Telefony te mają w swoim standardzie również opcje robienia zdjęć i nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości, a także słuchania muzyki (posiadają gniazdo do podpięcia słuchawek lub głośników).

 • CLASSIC - Telefony...

  Mimo szerokiego wyboru smartphonów z dotykową klawiaturą wciąż duża grupa osób wybiera klasyczny telefon komórkowy. Marka Maxcom oferuje nowości również w tej kategorii, a niektóre modele mają nawet pod wieloma względami przewagę nad dotykowymi smartphonami.

  Prosty telefon komórkowy jest szczególnie polecany dla użytkowników o specyficznych wymaganiach. Pomimo mniej zaawansowanych funkcji niż smartphony, nie brakuje tych, którzy zdecydują się na klasyczny telefon ze względu na wygodną, fizyczną klawiaturę oraz akumulator zapewniający wiele godzin rozmów. W tej kategorii łatwo można znaleźć model, który zaspokoi podstawowe potrzeby. Najczęściej klasyczny telefon posiada funkcje takie jak: książka telefoniczna, tryb głośnomówiący, kalendarz, kalkulator, budzik i bluetooth. Nowoczesne modele pozwalają też na wykonywanie przyzwoitych zdjęć oraz odtwarzanie plików audio i wideo.

  Prosty telefon bez funkcji smartphona z systemem operacyjnym, ale za to z dużymi klawiszami będzie doskonałym wyborem dla seniorów i wszystkich, którzy chcą obsługiwać telefon komfortowo. Standardowa klawiatura numeryczna pozwala na szybkie wprowadzanie wiadomości tekstowych i wybieranie połączeń. Poza tym to świetne rozwiązanie dla biznesmenów, którzy potrzebują telefonu z wytrzymałą baterią, który nie rozładuje się podczas ważnej rozmowy. Klasyczne urządzenia mogą wytrzymać kilka dni bez konieczności podłączania ładowarki. Wśród klasycznych telefonów można znaleźć także urządzenia Dual SIM - wyposażone w dwa sloty na karty SIM. Jest to opcja dedykowana użytkownikom posiadającym dwa numery telefonów, na przykład służbowy i prywatny.

  W ofercie Maxcom znajdują się modele o naprawdę eleganckim wyglądzie. Producent stosuje bardzo estetyczne konstrukcje plastikowe i metalowe. Warto też zwrócić uwagę, że klasyczny telefon jest mniej podatny na uszkodzenia, dlatego polecany jest osobom, które potrzebują wytrzymałego sprzętu na wiele lat. Upadek nawet z niewielkiej wysokości może spowodować, że smartphon zostanie poważnie zniszczony, natomiast klasycznemu telefonowi nie powinien zbytnio zaszkodzić. Ponadto, skromne wymiary telefonu klasycznego sprawiają, że jest on bardzo poręczny.

 • STRONG - Telefony...

  Telefony komórkowe są niezbędne na co dzień - do wykonywania połączeń i pisania wiadomości, odtwarzania i przesyłania plików. Są jednak sytuacje, w których trudne warunki zewnętrzne zwiększają ryzyko uszkodzenia telefonu i ograniczają swobodę korzystania z wielu funkcji. Dla posiadaczy standardowych telefonów może to być spory problem. Marka Maxcom zapewnia jednak możliwość korzystania z telefonów nawet w trudnych sytuacjach, bez konieczności stosowania dodatkowej ochrony w postaci pokrowca.

  Oddzielną kategorię telefonów stanowią modele o podwyższonej wytrzymałości. Telefony wzmocnione mają charakterystyczny wygląd. Posiadają klasyczną klawiaturę numeryczną, którą można wygodnie używać nawet w rękawicach sportowych czy roboczych. Zazwyczaj wyposażone są w gumową obudowę, która minimalizuje ryzyko uszkodzenia telefonu w czasie upadku czy uderzenia. Posiadają też inne zabezpieczenia, na przykład w postaci odporności na wodę, kurz i błoto.

  Tak zwany telefon heavy duty doskonale sprawdzi się jako telefon outdoor dla zapalonych sportowców czy podróżników oraz jako telefon na budowę. Z takiego telefonu można korzystać w deszczu i nie trzeba przejmować się upuszczeniem go na ziemię czy zanieczyszczeniem błotem lub piaskiem. Ponadto, telefon wzmocniony to też sprzęt dla tych, którzy nie przywiązują zbytnio uwagi do dbania o bezpieczne przechowywanie i użytkowanie urządzenia i mają zwyczaj wrzucać telefon luzem do torby, a jednocześnie nie chcą się o niego martwić.

  Telefony z tej kategorii to modele “do zadań specjalnych”, niepodatne na działanie czynników zewnętrznych. Sprawdzą się w trudnych warunkach - podczas wędrówek po górach, dłuższej trasy rowerowej, szybkiej jazdy na rolkach, uprawiania sportów ekstremalnych, pracy na budowie. Wśród podanych telefonów Maxcom znajdują się wyjątkowe modele, którym można zaufać. Nie są to zwykłe gadżety, ale wielofunkcyjne urządzenia, które bardzo trudno jest zniszczyć - dla prawdziwych twardzieli oraz silnych i aktywnych kobiet. Na wzmocniony telefon dobrej klasy wcale nie trzeba wydawać dużo pieniędzy. Wszystkie z nich dostępne są w przystępnych cenach. To inwestycja na lata.

 • SMART - Smartfony

  Linia SMART od MaxCom obejmuje nowoczesne smartfony, zaawansowane pod względem funkcji. Do cech prezentowanych urządzeń należy wysoka ergonomia, uzyskiwana dzięki smukłej i optymalnie wyprofilowanej obudowie, świetnie układającej się w dłoniach. Telefony z tej serii charakteryzują się również obniżoną wagą konstrukcji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów wytrzymałościowych. Spośród ich najważniejszych właściwości należy wymienić także: dużą pamięć zewnętrzną, uzyskiwaną dzięki pojemnym katom MicroSD, wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości oraz aparat (zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia), umożliwiający nagrywanie doskonałej jakości filmów oraz robienie zdjęć.

  Jeśli chodzi o dostępne funkcje, oferowane przez MaxCom smartfony wyposażone są m.in. w moduł radia FM, odbierający na różnych częstotliwościach, wbudowany głośnik wraz z możliwością prowadzenia rozmów głośnomówiących, Bluetooth, odtwarzacz filmów oraz muzyki, latarkę, a także opcję transmisji danych w technologii szybkiego internetu mobilnego LTE. Ponadto proponowane przez nas rozwiązania uwzględniają również wiele bardzo praktycznych opcji dodatkowych, takich jak: podwójny slot na karty sim, wielofunkcyjny budzik, łatwy w konfiguracji kalendarz oraz rozbudowana książka adresowa, pozwalająca na przypisywanie do poszczególnych kontaktów nie tylko samego numeru telefonu, imienia oraz nazwiska, ale także wielu informacji dodatkowych.

  Klientom o specyficznych potrzebach możemy zaoferować również modele urządzeń o wzbogaconych parametrach wytrzymałościowych - seria SMART&STRONG - a także produkty, takie jak smartfon dla seniora. Szczególnie interesującym rozwiązaniem jest drugi ze wspomnianych przypadków. Stanowi on doskonałą alternatywę w stosunku do - najczęściej wybieranych dla osób starszych - konwencjonalnych modeli telefonów, posiadających analogową klawiaturę. Smartfony dla seniorów od MaxCom wyposażone zostały w funkcje niemal tak samo bogate jak w przypadku standardowych modeli, ale jednocześnie ich projekt uwzględnia wiele udogodnień stworzonych z myślą o osobach o ograniczonych zdolnościach motorycznych.

 • Klapki z klasyczną...

  Modele telefonów z klapką uważane są za niezwykle praktyczne. Cechuje je niezwykła wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dodatkowa klapka chroni telefon przed zniszczeniem, dzięki czemu ekran pozostaje nienaruszony nawet po upadku z dużej wysokości. Z tego względu polecany jest on przede wszystkim osobom pozostającym w ciągłym ruchu bądź takim, dla których szczególnie liczy się wygoda.

  Telefon klapka zaliczany jest do klasycznych modeli, jednak w wielu kwestiach góruje nad nowoczesnymi smartfonami. Liczy się w nim głównie prostota, dlatego posiada proste i intuicyjne menu. Nie zabraknie w nim również przydatnych aplikacji oraz funkcji ułatwiających wykonywanie wielu codziennych czynności. Tego rodzaju telefony zostały wyposażone w przyzwoity aparat, pozwalający wykonywać dobrej jakości zdjęcia, a następnie przesyłać je w wiadomości MMS lub poprzez transmisję bezprzewodową Bluetooth. 

  Klasyczne telefony klapki z tradycyjną klawiaturą stanowią doskonały wybór dla osób starszych. Duże, wypukłe przyciski ułatwiają obsługę, a wysoka rozdzielczość ekranu sprawia, że wszystko jest niesamowicie czytelne. W jakie funkcje wyposażone są te telefony? Poszczególne modele mogą się od siebie różnić, jednak większość z nich posiada duże, podświetlane klawisze, budzik z opcją drzemki, odtwarzacz plików audio i video czy kalendarz. Użytkowników zachwycają także swoim wyglądem, który urzeka oszczędnością formy. Proste linie, opływowy kształt, cienka obudowa – to wszystko przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Telefon klapka świetnie leży w dłoni, a co najważniejsze, został wykonany z wysokogatunkowych materiałów.

  Warto wspomnieć o jeszcze jednej zalecie, czyli o niezwykle wytrzymałej baterii. W przeciwieństwie do najnowszych modeli, telefon klapka może wytrzymać do kilku dni bez konieczności ładowania. To najlepszy wybór dla osób ceniących praktyczne rozwiązania zamknięte w klasycznej obudowie. Ten telefon ma w sobie wszystko, co jest potrzebne do codziennej pracy czy komunikowania się z bliskimi. 

 • Telefony Wodoodporne

  Telefon komórkowy powinien zostać dopasowany do użytkownika. Tylko wtedy będzie spełniać wszystkie wymagania i będzie w pełni funkcjonalny. Na rynku dostępnych jest mnóstwo różnorodnych modeli. Uwagę zwracają zwłaszcza telefony wodoszczelne, gdyż można je użytkować bez obaw o uszkodzenie, a przede wszystkim zalanie. Urządzenia stanowią najlepszy wybór dla osób potrzebujących solidnego, wytrzymałego telefonu, który sprawdzi się w każdych warunkach.

  Telefon wodoodporny wyróżnia się w głównej mierze wzmocnioną obudową z elementami ergonomicznymi. Wszystko to sprawia, że nadal idealnie leży w dłoni. Telefon, mimo że posiada dodatkową warstwę ochronną, pozostaje lekki oraz czytelny. Jego intuicyjne i proste w obsłudze menu polecane jest zwłaszcza osobom starszym, które często niechętnie podchodzą do nowoczesnych smartfonów bądź po prostu mają sentyment do klasycznych rozwiązań. Tutaj ten problem został wyeliminowany. Telefony wodoszczelne z MaxCom wyposażone są wyłącznie w niezbędne funkcje, ułatwiające codzienne użytkowanie. Właśnie z tego względu można nich znaleźć takie udogodnienia jak: funkcja głośnomówiąca, radio FM, odtwarzacz audio i video, transmisja bezprzewodowa Bluetooth oraz latarka. Nie zabraknie w nich również aparatu, pozwalającego na wykonanie zdjęć w dobrej jakości, które można zapisać na karcie MicroSD.

  Telefony wodoszczelne cechuje więc wysoka funkcjonalność. Użytkownik może liczyć na niezbędne funkcje i udogodnienia, bez potrzeby instalowania niepotrzebnych aplikacji. Dostępne modele wyróżnia jeszcze jeden aspekt, a mianowicie – niezwykle wytrzymała bateria. Klasyczne modele telefonów już od początku doceniane były za kilkudniową pracę, bez potrzeby ładowania. To obecnie rzadkość w dobie smartfonów, których bateria wytrzymuje maksymalnie do dwóch dni. Z pewnością okażą się niezastąpione podczas długich podróży, gdzie nie zawsze jest dostęp do gniazdka. Nawet jeśli telefon zostanie narażony na bliski kontakt z wodą, również nie ma się czego obawiać. Wodoszczelność gwarantuje doskonałą ochronę!

 • Wszystkie telefony...

  Korzystanie z nowoczesnych komórek przez osoby starsze stanowi często dla nich utrudnienie. Projektanci popularnych urządzeń mobilnych skupiają się przede wszystkim na młodszych klientach. Dlatego nasza oferta opiera się na telefonach stworzonych z myślą o seniorach. Duży telefon pozwala na łatwe naciskanie klawiszy (zarówno tych w wersji analogowej, jak i cyfrowej) oraz odczytywanie wiadomości. Dostępne u nas modele wyróżniają się też innymi udogodnieniami, takimi jak – głośny dzwonek, uproszczony wygląd menu czy podświetlane klawisze. Duże telefony doceni każdy senior ze względu na komfort ich użytkowania.

  Wytrzymała, tania komórka

  Nasze telefony komórkowe wyposażone są w bardzo mocne baterie, które umożliwiają długotrwałe korzystanie z nich bez potrzeby ładowania. Komponenty znajdują się w wytrzymałej obudowie, która jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne, co doskonale zabezpiecza ją przed przypadkowym zniszczeniem.

  Zwracamy uwagę na niewielką cenę komórek, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że seniorzy nie dysponują dużymi pieniędzmi. Nasza oferta jest ściśle dostosowana do potrzeb oraz możliwości osób starszych. Dzięki przystępnej cenie mogą utrzymywać kontakt z najbliższymi przez cały czas. Zainteresowanych kupnem taniej komórki zachęcamy do składania zamówień za pośrednictwem naszej strony internetowej. Z przyjemnością pomożemy w wyborze najlepiej odpowiadającego potrzebom telefonu mobilnego – wystarczy skontaktować się z naszymi przedstawicielami telefonicznie lub mailowo.

 • Telefony biurkowe na...

  Telefony biurkowe na kartę SIM stylistyką nawiązują do klasycznych aparatów stacjonarnych od zawsze obecnych w naszych domach.  Nadal cieszą się popularnością zarówno w biurze, jak i w domu, a ze względu na bardzo łatwą obsługę szczególnie cenione są przez osoby starsze.

  To proste i wyjątkowo funkcjonalne urządzenia, które można podłączyć do sieci telefonii komórkowej. Do ich głównych zalet należą duże i podświetlane klawisze, czytelny wyświetlacz oraz łatwy i intuicyjny dostęp do wszystkich opcji telefonu. Dzięki niezwykle przydatnym funkcjom, takim jak system głośnomówiący, identyfikacja numeru, obsługa wiadomości tekstowych SMS, budzik, szybkie wybieranie numerów czy książka telefoniczna, aparaty te spełniają wszystkie podstawowe wymagania użytkownika.

  Dodatkowe zalety, czyli nowoczesny design, ergonomiczny kształt oraz możliwość montażu na ścianie ułatwiają korzystanie z aparatów w każdych warunkach. Telefony biurkowe na kartę SIM to niezastąpione narzędzie pracy i przydatne urządzenia domowe.

 • Telefony stacjonarne
  Stacjonarny telefon wciąż w użytku

  Branża telefoniczna jest obecnie mocno zdominowana przez urządzenia produkowane w technologii GSM. Mimo jednak pesymistycznych prognoz sprzed lat, fakt ten nie spowodował zupełnego wyparcia z rynku telefonów stacjonarnych. Niezależnie od upływu czasu i nieustannego rozwoju tzw. komórek, rozwiązanie to wciąż okazuje się w wielu przypadkach doskonałym wyjściem.

  W ramach naszego asortymentu odnajdziesz zarówno aparaty o stosunkowo prostej konstrukcji oraz podstawowym zakresie uwzględnionych funkcji, jak i sprzęt o wiele bardziej zaawansowany pod względem oferowanych przez siebie możliwości. Wybierając zatem dla siebie konkretny model telefonu stacjonarnego, weź pod uwagę przede wszystkim to, w jakich sytuacjach będzie on potrzebny.

  Urządzenie tego rodzaju na pewno świetnie sprawdzi się w biurze. Wówczas powinno być wyposażone w czytelny wyświetlacz oraz dużą klawiaturę, które ułatwią szybkie wybieranie numerów bez ryzyka popełnienia błędu. W przypadku biurowych telefonów stacjonarnych zalecamy również, żeby cały aparat (baza i słuchawka) posiadał stałe podłączenie do źródła prądu. Wyeliminuje to bowiem problem jego rozładowywania się przy długich lub często wykonywanych połączeniach. Oprócz wspomnianych cech, warto także rozważyć zakup modelu telefonu stacjonarnego, wyposażonego w funkcje dodatkowe, w tym np.:
  • moduł książki telefonicznej,
  • opcję identyfikacji numeru połączenia przychodzącego,
  • tryb głośnomówiący,
  • funkcję ponownego połączenia z ostatnio wybieranym numerem,
  • przycisk zawieszający lub wyciszający rozmowę,
  • możliwość szybkiego przełączenia rozmowy na słuchawki.

  Rozwiązanie to jest również dobrym pomysłem dla seniorów, z uwagi na kilka różnych czynników. Po pierwsze, baza telefonu stacjonarnego zawsze jest w tym samym miejscu, co wyklucza możliwość jej zgubienia oraz – dzięki funkcji przywołania – ułatwia odnalezienie samej słuchawki w wariancie bezprzewodowym. Po drugie dzięki większym, niż w przypadku komórek rozmiarom, istotnie ułatwia osobie starszej jego użytkowanie. Po trzecie wreszcie, telefony stacjonarne od Maxcom, dedykowane ludziom starszym, uwzględniają w swojej funkcjonalności specjalne opcje takie jak np. przycisk alarmowy SOS, pozwalający na błyskawiczne wybranie numeru do wcześniej przypisanego kontaktu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
 • Krótkofalówki

  Radiotelefony PMR (ang. Private Mobile Radio) stanowią doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie niezbędna okazuje się systematyczna i częsta komunikacja na niewielką odległość. Z powodzeniem sprawdzają się np. podczas wycieczek, pieszych wędrówek, podróży w dwóch samochodach czy rozmów z osobami mieszkającymi po sąsiedzku. W takich sytuacjach znajdują zastosowanie także telefony komórkowe, jednak posiadają one pewne ograniczenia, które nie dotyczą krótkofalówek. Przede wszystkim należy pamiętać, że z radiotelefonów PMR można korzystać w zasadzie wszędzie, bo nie wymagają zasięgu sieci żadnego operatora. Co więcej, ich użytkowanie wiąże się tylko z jednorazowym wydatkiem ponoszonym przy zakupie – nie wymagają opłacania abonamentu ani ponoszenia dodatkowych kosztów za rozmowy, co szczególnie cenią sobie osoby wyjeżdżające za granicę.

  Jak działają krótkofalówki? W odróżnieniu od telefonów komórkowych, urządzenia te umożliwiają tylko odbieranie bądź nadawanie sygnału w jednym czasie, czyli pracują w półdupleksie. Poszczególne modele krótkofalówek różnią się między sobą m.in. zasięgiem działania, wyposażeniem, wielkością, umiejscowieniem mikrofonu i ogólną stylistyką. Wszystkie urządzenia mają moc 0,5 W, a na ich zasięg wpływają różnorodne czynniki, przede wszystkim jakość zainstalowanych układów i anteny oraz warunki terenowe. Zasięg jest najlepszy na otwartych i równych przestrzeniach, a słabszy, gdy między dwoma urządzeniami znajdują się przeszkody, np. zabudowania czy nierówne ukształtowanie terenu. 

 • Fitgo
 • Meizu

  Założona w 2003 r. I mająca siedzibę w Zhuhai w Chinach, Meizu projektuje i produkuje smartfony stworzone w celu zapewnienia prostej, intuicyjnej obsługi mobilnej dla osób, których czas powinien być po prostu spędzony na korzystaniu z urządzeń, zamiast zastanawiać się nad sposobem ich używania.

  Meizu rozszerzyło swoją działalność na rynku smartfonów w 2008 roku i od tego czasu angażuje się w tworzenie zaawansowanych smartfonów. Opierając się na filozofii biznesowej i zobowiązaniu do dążenia do doskonałości i długofalowego rozwoju, Meizu koncentruje się głównie na opracowywaniu innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika smartfonów dla konsumentów.

  Z ponad 1000 pracowników i 600 sklepami detalicznymi, firma zbudowała obecność na wielu rynkach międzynarodowych. Telefony Meizu charakteryzują się lekką, wygodną konstrukcją, wysokiej jakości dźwiękiem, kamerą  wysokiej rozdzielczości oraz prostym, eleganckim interfejsem użytkownika, łączącym wydajność , łatwość użycia i funkcjonalność z trwałością.

  Urządzenia od innowacyjnego  producenta bazują w dużym stopniu również na wysokiej wydajności. Na ich wewnętrzną strukturę składają się wielordzeniowe procesory, natomiast unikalny system operacyjny Flyme OS zapewnia im możliwość bardzo efektywnej pracy przy zachowaniu pełnego komfortu obsługi telefonu. W tym miejscu warto wspomnieć nieco więcej o rzeczonym oprogramowaniu smartfonów Meizu, ponieważ jest to czynnik istotnie wyróżniający produkty tej firmy na tle modeli oferowanych przez konkurencyjne marki.

  Chiński system Flyme stawia przede wszystkim na wysoką optymalizację pod kątem prostoty użytkowania telefonu. W tym celu część z dostępnych aplikacji, znanych np. z oprogramowania Android, została całkowicie przebudowana. Ponadto polski oddział firmy wraz z deweloperami systemu nieustannie pracują nad jeszcze bardziej precyzyjnym dopasowaniem oferowanych funkcji do potrzeb i przyzwyczajeń polskich użytkowników.

  W wariancie standardowym smartfonów Meizu system operacyjny urządzeń już na starcie wyposażony jest w skuteczną zaporę chroniącą przed złośliwym oprogramowaniem, opcję monitorowania zużycia dostępnych zasobów oraz praktyczne programy umożliwiające efektywne zarządzanie danymi. Wszystkie wymienione aplikacje są przy tym w pełni intuicyjne i przyjazne dla użytkowników, dlatego zapewniają im wysokie parametry funkcjonalne, przy jednoczesnym zachowaniu wspomnianej wcześniej wygody obsługi. Dodatkowym plusem Flyme OS jest także możliwość szybkiego dostosowania wyglądu interfejsu do naszych preferencji, za pośrednictwem domyślnie wbudowanych, edytowalnych motywów.

  Jeśli chodzi o właściwości, telefony Meizu oddają do dyspozycji obsługujących duże, wysokiej rozdzielczości dotykowe wyświetlacze (w niektórych wariantach umieszczone zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia), wytrzymałe i doskonale wyprofilowane obudowy, podwójne sloty na karty sim, umożliwiające obsługę dwóch oddzielnych numerów, a także wiele praktycznych funkcji dodatkowych, takich jak np. Bluetooth, budzik, kalendarz, rozbudowana książka adresowa oraz profesjonalne odtwarzacze audio i wideo.

 • Maxton - erupcja...
 • ACC+ Akcesoria
  Akcesoria ACC+. Folie ochronne na ekrany smartfonów. Wzmocnione etui. Powerbanki.
 • Akcesoria GSM

  W skład akcesoriów GSM wchodzą wszystkie produkty, które mogą poszerzyć możliwości telefonów komórkowych. Należą do nich przede wszystkim baterie i ładowarki, wspomagające dłuższe funkcjonowanie telefonu.

  W naszej ofercie znajdują się m.in. ładowarki biurkowe. Element można podpiąć w jednym miejscu, na przykład na biurku, dzięki czemu rozładowaną baterię w telefonie zawsze będzie można bez trudu naładować, nie narażając się na przerwę w pracy.

  Posiadamy także standardowe ładowarki USB i baterie do każdego rodzaju telefonu. Zwracamy również uwagę na wygodne zestawy słuchawkowe, pozwalające na przeprowadzanie rozmów lub słuchanie muzyki bez konieczności korzystania z głośników.

  Ochronę przed czynnikami zewnętrznymi zapewniają natomiast udostępniane przez nas estetyczne etui. Mają różne wzory i rozmiary, dzięki czemu można łatwo dobrać je do konkretnego modelu telefonu i zgodnie z osobistymi preferencjami.

  Oferta sprzedażowa jest stale aktualizowana. Zachęcamy do obejrzenia naszych akcesoriów GSM w atrakcyjnych cenach.

 • Nilox
 • Celly

Harmony - proste smartfony ze zdalnym dostępem

Telefon klasyczny z funkcjami smartfona

Telefony dla seniorów

Bestsellery

COMFORT - Telefony ergonomiczne z tradycyjną klawiaturą

CLASSIC - Telefony klasyczne z tradycyjną klawiaturą

STRONG - Telefony wzmocnione

SMART - Smartfony

Klapki z klasyczną klawiaturą

Telefony Wodoodporne

Wszystkie telefony komórkowe

Telefony biurkowe na kartę SIM

Telefony stacjonarne

Krótkofalówki

Fitgo

Meizu

Maxton - erupcja dźwięku głośniki Bluetooth

ACC+ Akcesoria

Akcesoria GSM

Nilox

Celly

Jako innowacyjny producent urządzeń telekomunikacyjnych przygotowaliśmy całe spektrum sprzętów odpowiadających na współczesne potrzeby naszych klientów. Nowe modele telefonów pojawiają się nieustannie dzięki inwestycjom w dział badań. Efekty jego prac można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Na asortyment sklepu składają się przede wszystkim telefony komórkowe, stacjonarne oraz smartfony. Posiadamy wersje dla seniorów, modele wodoodporne, tzw. klapki, urządzenia biurkowe na kartę SIM oraz wiele innych rodzajów sprzętu telekomunikacyjnego. Klientom proponujemy także nawigacje, sprzęt do monitoringu małych dzieci czy akcesoria GSM.

Wyposażone w zaawansowane funkcje, które są przyjazne dla użytkowników, stanowią świetny wybór dla poszukujących nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań. Tworzenie intuicyjnego w korzystaniu sprzętu jest jednym z naszych priorytetów.

Ponadto można u nas znaleźć akcesoria i gadżety pochodzące od innych producentów, takich jak Nilox (hooverboardy, kamery itp.) czy Celly (ładowarki Smart Charge i technologie Smart Care).

Zwracamy uwagę na pojawiające się wyprzedaże. W zakładce „Outlet” znajdują się wszystkie produkty, które możemy udostępnić za znacznie niższą cenę. Każdy pochodzący od nas sprzęt jest objęty gwarancją, dzięki której można skorzystać z serwisu.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi ofertami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Trwa ładowanie